„Palangos stinta“ kviečia ne tik skanauti, bet ir sportuoti

Palangos tiltas, 2017-02-09
Peržiūrėta
492
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Palangos stinta“ kviečia ne tik skanauti, bet ir sportuoti

Vasario 18 d. Palangoje vyksianti Stintų šventė vilioja ne tik gardžios žuvies bei pramogų mėgėjus, bet ir sportininkus – pirmą kartą šventės „Palangos stinta“ istorijoje renginį praturtins ir badmintono turnyras „Palangos stinta 2017“.
Tokio turnyro šventės „Palangos stinta“ metu dar nėra buvę – badmintono klubo „Smešas“, buriančio bendraminčius ne tik iš Palangos, bet ir iš Kretingos bei Klaipėdos, stintomis kvepiantį savaitgalį Palangoje kviečia praleisti itin aktyviai ir išbandyti jėgas badmintono mėgėjų turnyre.
Tai – pirmasis badmintono turnyras Palangoje, kuris, kaip tikisi klubo „Smešas“ vadovai, taps tradicinis. Jėgas išbandyti jame gali visi Lietuvos taurės D, C ir B grupės žaidėjai, kurie bus suskirstyti į dvi pajėgumo grupes – Mėgėjai ir Mėgėjai C. Turnyre rungsis per pusšimtį badmintonininkų, gimusių 2001 m. gimimo ir vyresnių iš visos Lietuvos. Taip pat laukiama svečių ir iš Latvijos.
Turnyras organizuojamas vasario 18 d. 11 val. Ganyklų g. 18, Palangoje. Turnyrą organizuoja badmintono klubas „Smešas“. Daugiau informacijos tel. +370 611 30018, Edgaras arba +370 623 75683.
Šventė „Palangos stinta“ tradiciškai vyks tris dienas – vasario 17-19 dienomis, bet didžiausio svečių skaičiaus laukiama šeštadienį, vasario 18 d. Šventės metu Palangoje nestigs nei stintų, nei linksmybių – gerą nuotaiką palaikys skambančios žvejiškos melodijos, nosį kutens kepamos stintos kvapai, savo meistriškumą demonstruos stintų barbekiu čempionato meistrai, o sugebėjimais stebins stintų valgymo čempionato, valties tempimo bei inkaro laikymo varžybų dalyviai.
Vasario 18 d. vyks sveikuolių šventė „Palangos ruoniai 2017“ ¬– tradicinės vadinamųjų ruonių maudynės žiemiškoje Baltijoje ties jūros tiltu itin domina smalsuolius.

Palangos m. sav. inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vasario 18 d. Palangoje vyksianti Stintų šventė vilioja ne tik gardžios žuvies bei pramogų mėgėjus, bet ir sportininkus – pirmą kartą šventės „Palangos stinta“ istorijoje renginį praturtins ir badmintono turnyras „Palangos stinta 2017“.


Vasario 18 d. Palanga kviečia į šventę „Palangos stinta 2017“ PROGRAMA


Palangoje nėra kada nuobodžiauti net ir apniukus orams – kurorto gyventojai bei poilsiautojai raginami aktyviai leisti laisvalaikį, atrasti ir išbandyti save bei tobulėti pasineriant į siūlomas įvairias nemokamas sportines veiklas, vykdomas viešosiose miesto erdvėse.   


„Palangos stinta“ žvejus mėgėjus pakvies susirungti dėl didesnio laimikio

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 30 | Rubrika: Miestas

Artėjant šventei „Palangos stinta“, nekantriausi žvejai jau teiraujasi apie galimybes užsiregistruoti į tradicines stintų meškeriojimo varžybas. Jos, kaip ir kiekvienos Stintų šventės metu, vyksta nuo ankstyvo rytmečio iki vidurdienio, ir kaskart sulaukia didelio žvejų mėgėjų susidomėjimo.


Šeštadienį, vasario 16 d., vyksiančiai šventei „Palangos stinta“ besirengianti Lietuvos kultūros sostinė pasidabino dviejų metrų ilgio gintarine stinta. Šis artėjančios šventės simbolis, puošiantis Stintų ordino pilį – kavinę „Molinis ąsotis“ – visiems metams atneš sėkmę žvejyboje kiekvienam, gintarinę žuvį...


Mažiau nei po mėnesio, vasario 16 d. vyksiančiai jubiliejinei šventei „Palangos stinta“ kurortas visiškai pasirengęs – specialiu dekretu konstatavo Stintų ordino kavalieriai.


Ko gero visi, nuo mažiausio iki vyriausio, yra girdėję apie nuolatinio sporto naudą žmogaus kūnui ir sielai. Nuolatinis fizinis aktyvumas stiprina mūsų raumenis, kaulų sistemą, širdies ir kraujagyslių veiklą, kvėpavimo sistemą. Tačiau norint prisiversti sportuoti vien gražių žodžių ar pažadų „nuo rytojaus“ – nepakanka. „Visų pirma trūksta teisingo visuomenės...


Pramogų komplekso „HBH Juozo alus“ parkas kiekvienais metais nustebina vis originalesnėmis naujovėmis. Šiais metais parkelyje „išdygo“ keturios naujos skulptūros. Tačiau jos ypatingos tuo, jog jomis galima ne tik grožėtis, bet ant jų galima ir sportuoti. „Su keliais bendraminčiais skulptoriais sumąstėme tokią idėją – pagaminti kinetines, su...


Palangoje karaliauja stinta

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 02 15 | Rubrika: Miestas

Ilgasis kurorte vyksiančių švenčių maratonas pradėtas šurmulingu kermošiumi, kurio vieta – prestižinė J.Basanavičiaus gatvė. Iš aplinkinių rajonų ir net kaimyninės Latvijos į Palangą sugūžėję prekeiviai svečiams bei miestelėnams siūlo ne tik įvairiausių gardumynų, tautodailės dirbinių, bet ir, be abejo, svarbiausios šventės „Palangos stinta 2010“ agurkais kvepiantį pajūrio skanėstą – stintą.


Palangoje pagerbta garsioji stinta

Aistas MENDEIKA, 2009 02 18 | Rubrika: Miestas

Praėjusį sekmadienį palangiškiai kurorto svečius pakvietė į tradicinę šventę „Palangos stinta 2009“. Norintieji pasidžiaugti gražia žiemos pramoga į Palangą sugūžėjo iš visos Lietuvos. Pačioje J.Basanavičiaus gatvės pradžioje juos visus pasitiko rekordinio ilgio Palangos stinta.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius