Palangos viešbučiuose rudens sezonas nykus

Viktorija ŠIMKUTĖ, 2012-11-14
Peržiūrėta
68
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Registratūros administratorius Vadystav Biriukov pasakojo, jog rudens su vasarą nėra ko lyginti. „Ruduo labai nykus, bet tikrai nesėdime be darbo“, – sakė jis.

Registratūros administratorius Vadystav Biriukov pasakojo, jog rudens su vasarą nėra ko lyginti. „Ruduo labai nykus, bet tikrai nesėdime be darbo“, – sakė jis.

Ištuštėjusi Palanga ir prasidėję rudeniški orai sumažino turistų srautą kurorte – tai pripažįsta ir įvairių Palangos viešbučių bei vilų savininkai. Tiesa, dalis jų vis dar sulaukia nemažai svečių iš užsienio ir poilsiautojų stygiumi nesiskundžia. Mūsų tautiečiai, turintys pinigėlių, atsideda atostogoms rudeniui, tačiau tik porai dienų. Jei vasarą Palangoje viešbučiuose ir poilsio namuose vietų faktiškai nėra, tai rudenį – jie tušti.

 

„Puiku atostogauti rudenį“

Viešbutis „Žilvinas“, kuris įsikūręs pušyne prie jūros, puikiai pritaikytas šeimos poilsiui bei dviese ar net vienam. Belieka išsirinkti labiausiai lūkesčius atitinkantį savaitgalio pasiūlymą ir bent trumpam pabėgti nuo šurmuliuojančios civilizacijos. Viešbutyje atostogavusi pašnekovė sakė: „Daugelis viešbučių ne tik žymiai sumažina nakvynės kainas rudenį, bet ir privilioja išskirtiniais savaitgaliniais pasiūlymais rudens sezono metu. Puiku atostogauti rudenį, ypač kai norisi ramybės, tai nuostabi galimybė mėgautis jūra bei pamąstyti apie viską. Žinoma, mes čia atvykstame kasmet – jei negalime sau leisti poilsio kelioms dienoms, tačiau pirtimis ir įvairiais masažais pasimėgaujame“.

 

Rudens su vasara nėra ko lyginti

Penkių žvaigždučių viešbučio „Vanagupė Spa Resort“ registratūros administratorius Vadystav Biriukov pasakojo, jog rudens su vasarą nėra ko lyginti. „Ruduo labai nykus, bet tikrai nesėdime be darbo“, – prisipažino vaikinas. V. Biriukov pasakoja, kad daugelis čia atvyksta, norėdami pabėgti nuo miesto šurmulio, romantiškai praleisti savaitgalį dviese ar pasisemti jėgų iš natūralių sveikatos šaltinių: jūros vandens bei švaraus ir gaivaus pajūrio bei pušynų oro. „Rudenį, ypač savaitgaliais, į šį kurortą atvažiuoja tik mėgstantieji ramybę ir tie, kuriems pabodo miesto rutina“, – teigė pašnekovas. Registratūros administratorius pridūrė, jog jeigu nusimato labai blogi orai, lietuviai į kurortą nebevažiuoja arba sutrumpina nakvynės dienų laiką. „Lietuvių atvyksta vienas kitas, dažniausiai – norvegai, latviai bei rusai“, – sakė pašnekovas. Viešbutyje dirbantis vaikinas pasakoja, kad užsieniečių užsuka nemažai, todėl viešbutyje praleidžia nuo 1-2 savaičių. Aišku, dažniausiai vyksta masinės registracijos, visi važiuoja grupelėmis, o poros atvyksta labai retai. Daugelis būna gavę gimtadienio proga įvairiausių kuponų, todėl mielai atvyksta bent skaniai pavalgyti ir praleisti popietę mūsų viešbutyje.

Pokalbininkas tikino, jog rudenį ypač daug sulaukia konferencijų rezervacijų, gimtadienius švenčiančių bei vandens procedūromis besimėgaujančių klientų: „Žinoma, visgi ruduo, todėl turistai iš kitų šalių trumpai poilsiauja Palangoje“. Užsiminus, jog galbūt svečiai neturės ką veikti kurorte lietingu, darganotu rudens oru, paprieštaravo: „Vien pati Palanga yra veiksmas, sveikata, nes yra prie jūros. Kas nori veiklos ir turi pakankamai lėšų, tikrai randa – juk galima stiprinti sveikatą, kūną įvairiuose pirčių kompleksuose, ar mėgautis įvairiu maistu. Juk atostogos rudenį nebūtinai turi sietis su karšta saule“.

Jūsų komentaras:

Fitri 2013-05-05 20:59 ([email protected] / IP: 64.124.46.6)
Straipsnio autoriui skanat nesu pranašas - matyt, kas galvoj, tas ant seilės.Su pavyzdiniu pavyzdžiu buvo paminėtos ir latvių tautinės - ( importinės ) latviškai giedančios božnycos, pasišovusios krikščioninti valstiečius gimtąja kalba.Trūksta žodžių iki ko prigyventa AMEN.

Taip pat skaitykite

Šiuo metu į Palangą atvažiavo beveik pusė Lietuvos, šeštadienį, rugpjūčio 8 d, rašė delfi.lt Pliažuose nuo Nemirsetos iki Būtingės, apytiksliu gelbėtojų vertinimu, gali ilsėtis apie 200 tūkst. poilsiautojų. Oras įkaitęs iki 30, vanduo – iki 20 laipsnių.


Vyriausybė šiandien, kovo 25 d., posėdyje pritarė draudimui teikti apgyvendinimo paslaugas, išskyrus privalomam karantinavimui.


Pastačius „Malūno vilas“ Ganyklų, o vėliau ir Malūno gatvėse, jos atrodė kaip sektinas statybų su šiuolaikiška infrastruktūra ir geriausias kainos ir paslaugų kokybės pavyzdys, tačiau dabar jų statytojo, UAB „Kauno būstai“ siekis drastiškai padidinti „vilų“ administravimo mokestį – nuo 140 iki 350 ar net 450 eurų – nejuokais...


Rašytoja Rūta Vanagaitė, paskleidusi neigiamą žinią apie partizanų vadą Adolfą Ramanauską-Vanagą, sukėlė didžiulę diskusijų bangą. Kalbinti palangiškiai patikino, jog dėl tokių žodžių jie, patys kovoję už savo šalį, labai įsižeidė, tačiau neslepia, jog ir anuomet būta visko, visokių žmonių buvo tada, esama ir dabar.


Liepos 6 dieną Palangoje startavo interaktyvus pažintinis turas „Tiškevičių bulvaras“, pristatantis miesto svečiams ir patiems palangiškiams 20 objektų, ne tik puošiančių kurortą nuo grafų Tiškevičių laikų ir pripažintų saugotinomis kultūros vertybėmis, bet ir tokių, kurie iki mūsų dienų neišliko. Šis projektas – lyg įžanga į...


Ištuštėjusi Palanga ir prasidėję rudeniški orai sumažino turistų srautą kurorte – tai pripažįsta ir įvairių Palangos viešbučių bei vilų savininkai. Tiesa, dalis jų vis dar sulaukia nemažai svečių iš užsienio ir poilsiautojų stygiumi nesiskundžia. Mūsų tautiečiai, turintys pinigėlių, atsideda atostogoms rudeniui, tačiau tik porai dienų. Jei vasarą...


Trečiadienį Palangoje posėdžiavo Tarpžinybinė darbo grupė vizų išdavimo turistams procedūrų tobulinimo klausimams nagrinėti, vadovaujama užsienio reikalų viceministrės A. Skaisgirytės-Liaukšienės. Dvi valandas trukusio posėdžio metu tartasi, kokius žingsnius reikia žengti, kad užsienio turistams Lietuva taptų dar patrauklesnė valstybė.  


Savaitgalį praūžė Palangos kurorto sezono atidarymo šventė „Myliu Palangą!“, kurios kurorto verslininkai labai laukia – miesto svečiai paprastai plačiai atveria savo pinigines. Kokia miesto kavinėms, restoranams ir viešbučiams buvo ši šventė? Ar buvo susilaukta daug svečių? Ar turistai nepabūgo lietaus šventės metu?


Palangos politikai, regis, verčiasi per galvą, kad Palanga taptų patrauklesnė poilsiautojams iš visos Lietuvos ir užsienio, bet kai kurie Tarybos nariai, regis, patys mieliau atostogoms pasirinktų užsienio kurortus ar nors išvyką prie ežerų. Dauguma politikų – devyndarbiai, priversti aukoti atostogas dėl savo verslo ar asmeninių priežasčių...


Parodos – tai investicija į turistų srautą

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 01 17 | Rubrika: Kultūra

Palangos turizmo informacijos centre – darbinės nuotaikos. Kadangi pagrindinis darbas su poilsiautojų, turistų srautais šaltuoju metų laiku yra nuslopęs, centro darbuotojai aktyviai dalyvauja parodose, dirba kviesdami kaimyninių šalių gyventojus į viešnagę.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas