Pasigedo parke paukštelių
„Pastebėjau, jog Birutės parke jau kokias dvi savaites nesimato mažųjų paukštelių. Kur jie dingo?“ – paskambinęs į redakciją teiravosi palangiškis Vytenis.
Kaip papasakojo ornitologas Algimantas Petraitis, dėl to jaudintis nevertėtų – paukščiai migruoja, ieško maisto, tad vienu metu jie gali būti vienoje vietoje, o kitu – jau kitur.
„Nežinia, kokius paukščius buvo pastebėjęs žmogus. Visokių gali būti – čimčiakai, alksninukai (nedideli kikilinių šeimos paukšteliai), kurie skraido būriais. Jie klajoja, vienoje vietoje nesilaiko. Labiau linksta būti arčiau šėryklų, o šiaip klajoja. Dabar maisto jau pakanka, tai jie gali būti bet kur, nebūtinai vienoje vietoje“, – pakomentavo ornitologas A. Petraitis.
„Palangos tilto“ redakcija
Jūsų komentaras:
Taip pat skaitykite
Palangos senojoje gimnazijoje visą praėjusią savaitę viešėjo svečiai iš dviejų Turkijos mokyklų.
Ketvirtadienį paryčiais Palangoje vyrą naktiniame klube sumušė nepažįstamasis. Po konflikto nukentėjusysis pasigedo asmeninių daiktų.
Į Palangą autobusu atvykęs keleivis pasigedo lagamino
2023 07 14 | Rubrika: Miestas
Į Palangą pirmadienį atvykęs keleivis pasigedo savo lagamino.
Šauliai Kariuomenės dienos minėjime pasigedo kviestinių svečių iš Savivaldybės
2022 11 23 | Rubrika: Miestas
Vakarų (Jūros) generolo Jono Žemaičio Palangos 306 šaulių kuopa praėjusį sekmadienį, lapkričio 20-ąją, paminėjo Lietuvos kariuomenės dieną.
Ilgapirščiai susižėrė nemenką grobį iš aukų, kurios laikė grynuosius pinigus automobilyje ir kuprinėje.
Evaldas Kavalskis griebėsi Facebook, tikėdamas atgauti savo pavogtą dviratį antradienio naktį.
Pasigedo parke paukštelių
"Palangos tilto" informacija, 2019 02 17 | Rubrika: O man ne dzin
„Pastebėjau, jog Birutės parke jau kokias dvi savaites nesimato mažųjų paukštelių. Kur jie dingo?“ – paskambinęs į redakciją teiravosi palangiškis Vytenis
„DAROM 2015“ palangiškiai pasigedo miesto politikų
2015 04 27 | Rubrika: Aktualios naujienos
Praėjusį šeštadienį visoje Lietuvoje, o taip pat ir Palangoje, vyko kasmetinė švarinimo akcija „DAROM“. Šiais metais organizatoriai Palangos miesto gyventojus kvietė tvarkyti penkias nešvariausias Palangoje ir Šventojoje esančias vietas – Ošupio upelio pakrantes Kunigiškėse, vietinių gyventojų dar vadinamomis...
Šventojiškiai pasigedo prapuolusio tualeto 1
Gina KUBILIŪTĖ, 2012 07 02 | Rubrika: Miestas
Pernai vasarą Šventojoje, netoli paplūdimio, pastatytas konteinerinis tualetas šiemet dingo. Jis stūksojo Prieplaukos gatvėje, ties pliažu. Gamtinius reikalus – į kopas Kaip pasakojo Šventosios seniūnaitis Ramutis Šeštokas, šis tualetas buvo labai reikalingas. Bet šiemet jo neliko.
Tūkstančių afrikietiškų vuvuzelų dūzgesyje palangiškis pasigedo ausų kaištukų
Linas JEGELEVIČIUS, 2010 06 18 | Rubrika: Miestas
Palangiškis Vincas Nesteckis, daugeliui žinomas kaip reabilitacijos ir poilsio centro „Pušynas“ direktorius, tik ką grįžo iš Pietų Afrikos Respublikos, kur vyksta futbolo fiesta – pasaulio futbolo čempionatas. Nors futbolo aistruolis Durbane, šios šalies mieste, esančiame apie keturis šimtus kilometrų nuo sostinės Johanesburgo, stebėjo vos vienerias rungtynes, namo grįžo pilnas...
