Po straipsnio "Lietuvos pajūryje" apie Adrijų Beniušį Palangos LIONS jam turi gerų žinių

"Palangos tilto" informacija, 2020-03-02
Peržiūrėta
1931
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Po straipsnio pajūriui skirtame žurnale "Lietuvos pajūris" apie palangiškį Adrijų Beniušį - vaikinui dėl agresyvios vėžio formos buvo amputuota koja - Palangos moterų LIONS klubas vaikinui turi gerą žinią - skirs neatlygintiną piniginę paramą vaikino svajonėms įgyvendinti. "Straipsnis jūsų žurnale palietė visų LIONS moterų širdis. Siekiame, kad mūsų parama padėtų vaikinui pasiekti savo tikslų,"- "Palangos tiltui" sakė Birutė Simutienė, Palangos LIONS prezidentė 2019-2020 metais. Iš "Palangos tilto" redaktoriaus Lino Jegelevičiaus lūpų sužinojęs apie LIONS paramą, Adrijus jaudinosi: "O, kaip nuostabu, kad yra tokių gerų žmonių". A. Beniušis kartu su savo draugais siekia padėti visiems žmonėms, kuriems tenka naudotis kojų ar rankų protezais. "Ieškome rėmėjų, bandysime teikti paraiškas įvairiems fondams - norime gaminti apsauginius dėklus protezams. Vieno jų kaina - 1500 eurų. Kadangi toli gražu ne visi gali įstengti jų įsigyti, o valstybė tokių dalykų nekompensuoja, sieksime, kad materialinių rūpesčių prispaustiems likimo draugams ir draugėms juos galėtumėme tiesiog padovanoti," - Adrijus atskleidė savo planus. Jo paties išmaniam kojos protezui pakeisti nauju reikia apie 60 tūkstančių eurų. "Neprarandu vilties, kad tiek kada nors pats užsidirbsiu. O mano kuriami protezų dėklai leis protezui tarnauti ilgiau, be to, su jais aš nešlubuosiu - niekas net neįtars, kad aš vaikštau su koja- protezu," - džiaugėsi vaikinas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Jono Pirožniko, Palangos paplūdimio gelbėtojų vado, telefonas ir racija mūsų 15 minučių pokalbio metu vis pypsėdavo, skambėdavo. "Taip dirbu visą vasarą," - šyptelėjo J. Pirožnikas. "Jūs - Palangos, Lietuvos vasaros sostinės, premjeras," - jam atsakiau. Pagyręs visus savo gelbėtojus, Jonas "Palangos tiltui" prisipažino: "Vis tik labiausiai pasitikiu...


Palangos galerijoje "Ramybė" atidarytos dvi parodos: Šiuolaikinės autorinės juvelyrikos paroda "Simbiozė" ir tapybos paroda "Multivitaminai".


Interviu "Palangos tiltui" prieš pat karantino įvedimą miesto meras Šarūnas Vaitkus kalbėjo apie ankstesnę vasaros sezono pradžią kurorte šiemet, tačiau jis nė juodžiausiame sapne negalėjo sapnuoti, kaip vienas virusas ilgam pakeis pasaulį, Lietuvą ir mūsų Palangą.


Pas Justiną Masalską, Palangos "tvarkiečių" pirmininką Petras Gražulis, Seimo narys, ilgametis partijos Tvarka ir Teisingumas narys (tiesa, jo narystė buvo suspenduota - L. J.), lankėsi ne kartą. "Pas mane jis yra ilsėjęsis, ir su Birute, su kuria abudu vaikelį pasidarė, yra pas mane lankęsis. Tačiau kaltinimais, kad dabar Petras (Gražulis - aut.) išžagino moterį...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


Po straipsnio pajūriui skirtame žurnale "Lietuvos pajūris" apie palangiškį Adrijų Beniušį - vaikinui dėl agresyvios vėžio formos buvo amputuota koja - Palangos moterų LIONS klubas vaikinui turi gerą žinią - skirs neatlygintiną piniginę paramą vaikino svajonėms įgyvendinti.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Spalio 7 d. laikraštyje „Palangos tiltas“ buvo išspausdintas straipsnis apie įvykusį nesusipratimą dėl p. Ingridos Mok bandymo įsidarbinti UAB „Palink“ prekybos tinklo parduotuvėje Šventojoje. Bendrovės vardu nuoširdžiai atsiprašome p. Ingridos Mok dėl šio įvykio. 


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius