Priemonės, kurios leis mėgautis maloniu namų kvapu

***, 2021-01-29
Peržiūrėta
1694
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Priemonės, kurios leis mėgautis maloniu namų kvapu

Malonu rytą pradėti pažadintam kvapnios kavos ar sunkią dieną palydėti lepinantis putų vonia įvairių aromatų žvakių šviesoje. Tiesa, nors kvapai ir nėra matomas reiškinys, tačiau uoslė itin galingas jutimas, kuris gali tiek pagerinti nuotaiką, tiek ir ją nepataisomai sugadinti. Kartais atrodo, kad kova su nemaloniais kvapais niekuomet neatneš teigiamų rezultatų, tačiau pasistengti verta – pristatome du požiūrius į nosį riečiančių kvapų šalinimą namuose!

Tradicinės priemonės – užburiančios efektyvumu

Tikriausiai visi esame susipažinę su ištisų kartų pamėgtais nemalonių kvapų šalinimo būdai, o taip pat ne vieną būdą esame išbandę ir savo kailiu: biri soda padės antram kvapniam gyvenimui prikelti minkštus baldus, o kava privers pamiršti aitrų silkės aromatą šaldytuve. Nemaloniems kvapams naikinti itin dažnai naudojami ir eteriniai aliejai bei natūralios džiovintos žolelės ar gėlės: pušų spyglių kvapas atgaivins malonių pasivaikščiojimų miške pojūčius, o miegamajame ar vonios kambaryje užuodžiamos levandos padės nusiraminti. Visgi, viena žinomiausių blogų kvapų naikinimo priemonių – tai citrina: jos griežinėlius naudokite nemaloniems šiukšlių kvapams šalinti padedami šiukšlinės dugne, o citrusinių vaisių sultimis naikinkite riebaus maisto bei aliejaus kvapus virtuvėje!

Modernios priemonės – moderniems namams

Nors daugelį žmonių būtų sunku nustebinti pasakius, jog gaivų ir malonų namų kvapą užtikrins reguliariai naudojami smilkalai ar aromatinės žvakės, tačiau šių priemonių nuvertinti dar toli gražu nereikėtų. Žvakių ir smilkalų gamintojai nuolat pristato vis naujus namų kvapus, kurie gali priminti tiek konkrečias kelionėse aplankytas vietas, tiek ir emocijas. Kiek modernesnis blogų kvapų namuose šalinimo prietaisas – oro aromatizatorius, kuris be jokio vargo paskleidžia jūsų norimą kvapą vienoje ar kitoje namų vietoje. Nedidelius įrenginius patogu naudoti ir tose patalpose, kuriose nėra itin daug laisvos vietos, o daliai oro aromatizatorių nėra reikalingas nuolatinis elektros tiekimas, todėl maloniu kvapu namuose galima džiaugtis neišlaidaujant.

Rūpinimasis namų švara ir gaiviu patalpų oru neturi reikšti nuovargio, todėl laikas praleistas tvarkantis namuose yra itin vertinamas. Net ir keli nemalonių kvapų šalinimo triukai gali sutaupyti keletą valandų laisvo laiko per savaitę, kurias galėsite praleisti drauge su šeima.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Delfi skaitytoja pasidalino nuotraukomis, kuriose ilgas Baltijos jūros ruožas prie Palangos tilto pavirtęs dumblynu.


Mobiliojo ryšio operatorius „Tele2“ ir toliau sparčiai plečia 5G tinklą, kad naujosios kartos ryšiu galėtų mėgautis dar daugiau savivaldybių. „Tele2“ 5G namų interneto planas dabar kainuoja mažiau, o pirmus 6 mėnesius jį galite išbandyti nemokamai.


Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) teisėjų kolegija trečiadienį paskelbė nutartį byloje dėl reikalavimo užtikrinimo priemonės taikymo, rašoma pranešime žiniasklaidai.


Kurorte intensyviai gražinama daugiabučių gyvenamųjų namų aplinka – tvarkomi dalies namų kiemai, įvažiavimai į juos, dalyje iki šiol neapšviestų kiemų įrengiamas apšvietimas. 


Kaip ir viršutiniai rūbai, taip ir moteriškas apatinis trikotažas išgyvena mados tendencijų pasikeitimus. Stebint kartą iš kartos, galima pamatyti, kaip jis pasikeitė iki šių dienų – nuo ilgų pantalonų iki siaurų juostelių ar seksualių nėrinių. Nors apatinių niekas nedemonstruoja viešai (nebent tai būtų mados renginys), vis tik moterims labai svarbu jaustis gražioms „nuo iki“. Tad ir šiuos...


Palangos policija informuoja, kad Kovo 19–21 dienomis Palangoje bus vykdomos prevencinės priemonės ir padidintas policijos pareigūnų dėmesys vairuotojų blaivumui.


Malonu rytą pradėti pažadintam kvapnios kavos ar sunkią dieną palydėti lepinantis putų vonia įvairių aromatų žvakių šviesoje. Tiesa, nors kvapai ir nėra matomas reiškinys, tačiau uoslė itin galingas jutimas, kuris gali tiek pagerinti nuotaiką, tiek ir ją nepataisomai sugadinti. Kartais atrodo, kad kova su nemaloniais kvapais niekuomet neatneš teigiamų rezultatų, tačiau...


Norint užtikrinti tinkamą veido odos priežiūrą, teks kokybiškai įgyvendinti ir tam tikrus etapus: valymą, šveitimą, drėkinimą bei maitinimą. Kiekvienas iš jų yra savaip svarbus, o kad, galėtumėte užtikrinti geriausius rezultatus, verta rinktis ir tam skirtas priemones. Veido valymo priemonės – taip pat ne išimtis. Šiandien jų galite įsigyti visose veido...


Trečiadienį, kovo 15 d., Palangos miesto globos namus ir Palangos miesto socialinių paslaugų centrą pasiekė geradarių miestui padovanotos apsaugos priemonės – respiratoriai FF P2 bei rankų dezinfekavimo skystis.


Kokie gyvūnai vaikšto mūsų miškuose, kokie skraido paukščiai, kaip teisingai stovyklauti ir mėgautis gamta, jai nepakenkiant, tokius ir panašius klausimus ir atradimus sprendžia Palangos moksleivių klube besibūriuojantys Girinukų klubo nariai kartu su Palangos girininkijos girininko pavaduotoju Raimundu Ereminu. Jis su gamta supažindina ne tik mažuosius...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius