Palangoje „išdygo“ apžvalgos ratas – kurorto panorama ir saulėlydžiais mėgautis bus dar maloniau

Palangos tiltas, 2022-05-11
Peržiūrėta
1609
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

f360.lt nuotr.
f360.lt nuotr.

Palangos miesto gyventojus ir svečius jau netrukus džiugins naujas didžiulis apžvalgos ratas.

Pačioje miesto širdyje, Basanavičiaus gatvėje, „išdygęs“ atrakcionas netrukus bus atvertas turistams, kurie kurorto panorama ir saulėlydžiais galės pasimėgauti pakilę virš Palangos.

Poilsio ir pramogų komplekso „Palangos vasaros parkas“ teritorijoje ratas pradėtas montuoti praėjusią savaitę, o šiomis dienomis vyksta baigiamieji paruošimo darbai. 

Delfi susisiekė su komplekso atstovais ir paklausė, kada atrakcionas pradės veikti bei kiek ši pramoga kainuos, tačiau verslininkai išliko paslaptingi ir konkrečios datos, kitų detalių neatskleidė.

Anot jų, apžvalgos ratas ir kitos kurorto naujienos visuomenei bus pristatytos gegužės 16 dieną drauge su Palangos miesto savivaldybe rengiamoje spaudos konferencijoje. Socialiniuose tinkluose apžvalgos rato nuotraukomis susižavėję internautai spėja, kad būtent kitą savaitę ir pradės veikti šis išskirtinis kurorto atrakcionas.

Darbo skelbime, kuriame ieškoma šio apžvalgos rato įlaipintojo, nurodoma, jog atrakcionas veiks ištisus metus ir džiugins lankytojus nuostabiais jūros ir Palangos apylinkių vaizdais.

DELFI

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palanga šiemet poilsiautojus pasitiks naujovėmis – kurorte iškilo apžvalgos ratas, iki pat jūros nutiestas takas neįgaliesiems, atsiras dar viena vieta paplūdimyje poilsiautojams, turintiems augintinius.


Sezono naujovė didžiausiame šalies kurorte, Palangoje – aukščiausias Lietuvoje apžvalgos ratas nuo trečiadienio, gegužės 16 d., jau atviras lankytojams. 


Palangos miesto gyventojus ir svečius jau netrukus džiugins naujas didžiulis apžvalgos ratas.


Antrasis „7bet-NKL“ ratas baigėsi Palangos „Kuršių“ (12-14) pergale.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Sekmadienį po neeilinių šv. Mišių Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje, švenčiančioje 110 metų sukaktį, palangiškiams suteikta galimybė užkopti į bokštą ir Palangą apžvelgti iš daugiau nei dvidešimties metrų aukščio. Minint tokią išskirtinę sukaktį, suskubta žmones nudžiuginti ir neeiline dovana. Tiesa...


Sekmadienį Palangos švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčioje bus aukojamos išskirtinės šv. Mišios – maldos namai mini 110 metų sukaktį. Ta proga palangiškiams ir kurorto svečiams bus atvertas ir bažnyčios bokštas, kuriame jau įrengta apžvalgos aikštelė.


Palangos Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų bažnyčios bokšte rudenį lankytojus pakvies apžvalgos aikštelė, leisianti iš daugiau nei 20 metrų aukščio apžiūrėti didžiausią Lietuvos kurortą.


Palangos Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų bažnyčia, palangiškius ir miesto svečius žavinti ne tik įspūdingu grožiu, bet ir čia vykstančiais kultūriniais renginiais, neilgai trukus vilios ir galimybe pasižvalgyti po bokšte įrengtą apžvalgos aikštelę – jau parengtas maldos namų remonto ir pritaikymo turizmui bei visuomenės poreikiams projektas, darbus pradėti...


Kokia apžvalgos rato kaina?

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 04 05 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Apakinti keletu dešimčių tūkstančių litų siekiančių sumų, kuriomis kurorte įvertintos itin paklausios prekybos ir paslaugų teikimo vietos, Palangos politikai užsimojo už apžvalgos ratui numatytą vietą Gedimino gatvės gale iš verslo išlupti net 100 tūkstančių litų per metus. Iki šiol Palangoje dar negirdėta kaina už teisę teikti savo paslaugas viešoje...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius