Pristatė Palangą turų operatoriams iš Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos

Rasa GEDVILAITĖ, 2017-06-05
Peržiūrėta
728
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palanga buvo pristatyta kelionių agentūrų atstovams iš trijų šalių – Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos.
Palanga buvo pristatyta kelionių agentūrų atstovams iš trijų šalių – Ukrainos, Baltarusijos ir Rusijos.

Palangos turizmo informacijos centras birželio 1- 5 dienomis organizavo pažintinį turą Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos turų operatoriams. Kasmet į Palangą svečius pakviesdami Turizmo informacijos centro darbuotojai skatina užsienio šalių turistų trauką, o ji po pristatymų, kaip minėjo Palangos turizmo informacijos centro direktorė Egidija Smilingienė, išties jaučiama.
„Organizuodami pristatymus siekiame, kad atvykusių kelionių agentūrų atstovai pamatytų patrauklią Palangą ir į ją atvykti pakviestų savo klientus“, – teigė E. Smilingienė.
Į pristatymą atvyko kelionių agentūrų atstovai iš trijų šalių – Rusijos, Baltarusijos ir Ukrainos: iš viso 26 žmonės iš 18 įmonių, iš kai kurių agentūrų atvyko ir po du žmones.
Kaip pasakojo Palangos turizmo informacijos centro direktorė, kasmet Palangoje organizuojamas toks turas, kasmet jis trunka ne vieną dieną, numatytos kelios dienos tam, kad visapusiškai atvykę svečiai pažintų ne tik Palangą, bet ir Klaipėdą bei Nidą. „Parodome ne tik Palangą, bet ir savo kaimynus, o važiuodami iš Vilniaus, iš kur parsivežame atvykusius svečius, užsukame ir į Trakus. Lietuva nėra didelė, naudodamiesi proga galime aprodyti mūsų šalį kiek įmanoma daugiau“, – kalbėjo pašnekovė.
Pasak jos, kasmet atvyksta vis kitų kelionių agentūrų atstovai, stengiamasi atkreipti naujesnių agentūrų dėmesį, jog ir jie nepamirštų į savo kelionių sąrašus įtraukti Lietuvos pajūrio. „Esama ir tokių įmonių, kurios jau žino, kas yra Palanga, tačiau esama ir kitokių, kurie visiškai nežino, ko čia galima tikėtis. Tokiems žmonėms labai pravartu pristatyti mūsų kurortą“, – teigė E. Smilingienė.
Po tokių pristatymų netrunka naudą pajausti Palangos apgyvendinimo sektorius, būtent į juos kreipiasi užsienio šalių gyventojai, susidomėję poilsiu būtent mūsų kurorte. „Mes, kaip Turizmo informacijos centras, iš to jokios naudos negauname, mes tiesiog atliekame savo darbą – populiariname Palangą, dirbame dėl jos, o štai tiesioginę naudą pajaučia verslininkai. Pristatyme dalyvaujantys kelionių agentūrų atstovai itin įdėmiai domisi, kokios apgyvendinimo paslaugos Palangoje, lankosi viešbučiuose, kalbasi su jų savininkais, apžiūri kiekvieną smulkmeną, nes jie gi turi žinoti viską, norėdami apie tai, kas jų lauks, papasakoti savo klientams. O klientams taip pat būna labai daug kas įdomu, tad reikia būti pasiruošusiems“, – pasakojo Palangos turizmo informacijos centro vadovė.
Paklausta, ar nesumažėjo pastaruoju metu į Palangą atvykstančių rusakalbių poilsiautojų, E. Smilingienė patikino, jog taip nėra. „Pastaruoju metu padaugėjo atvykstančių baltarusių, ukrainiečių. Vienu metu buvo, jog mažiau beatvykdavo Rusijos piliečių, tačiau jau prieš dvejus metus jie vėl atrado mūsų kurortą ir jų lankėsi tikrai nemažai“, – patikino pašnekovė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Antradienį, sausio 30 dieną, Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, vicemeras Rimantas Antanas Mikalkėnas ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė susitiko su Trečiojo amžiaus universiteto studentais ir pristatė jiems paskaitą apie Palangos miesto plėtrą. Susitikimo, kuriame dalyvavo apie 400 kurorto gyventojų, metu pristatyti šiuo metu įgyvendinami Palangos...


Palangos turizmo informacijos centras birželio 1- 5 dienomis organizavo pažintinį turą Rusijos, Baltarusijos, Ukrainos turų operatoriams. Kasmet į Palangą svečius pakviesdami Turizmo informacijos centro darbuotojai skatina užsienio šalių turistų trauką, o ji po pristatymų, kaip minėjo Palangos turizmo informacijos centro direktorė Egidija Smilingienė, išties jaučiama.


Renginių ciklas „Palangos dienos“, tradiciškai kasmet vykstantis kovo pabaigoje – balandžio pradžioje, jau turi aiškius kontūrus – trečiadienį, gruodžio 21 d., „Palangos dienų“ organizatoriai apsilankė Savivaldybėje bei planuojamus renginius pristatė miesto merui Šarūnui Vaitkui ir administracijos direktorei Akvilei Kilijonienei.


„Mums išties labai malonu, kad šiandien Palangoje galime pristatyti Skuode gimusios ir Klaipėdoje kuriančios keramikės Daivos Ložytės parodą. Malonu, kad ne tik Lietuvą, bet ir Rusiją, Baltarusiją, Tadžikistaną bei, galima sakyti, visas Vakarų Europos šalis apkeliavę darbai susirinko šioje jaukioje erdvėje“, – ketvirtadienį susirinkusiesiems į...


Nepraėjo nė savaitė, kai Bergene išsiskyrė prieš pusmetį užmezgusių draugystę šio vokiečių miesto ir Palangos delegacijos, o vokiečiai praėjusį ketvirtadienį su atsakomuoju vizitu atvyko į Palangą. Ne šiaip sau – vokiečiai palangiškiams klube „Ramybė“ pristatė žymaus Bergeno fotomenininko Jorgo Korkhauso ir palangiškio fotomenininko...


Riešinių mezgėjos pristatė savo parodą

„Palangos tilto“ informacija, 2011 04 24 | Rubrika: Miestas

Praėjusį ketvirtadienį dar vieną pavasario gūsį padovanojo palangiškės, tautinio paveldo sertifikatus gavusios riešinių mezgėjos Birutė Čepienė ir Milda Zubernienė. Jos savo riešinių parodą atidarė dailės salone „Mostas“, kur susirinko gausus būrys sveikintojų.


Meras pristatė metinę veiklos ataskaitą

Rasa GEDVILAITĖ, 2011 01 04 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę Palangos miesto meras Vytautas Stalmokas savo metinei veiklos ataskaitai išgirsti sukvietė neeilinius visuomenės dalyvius – tai, kuo Palanga pasižymėjo, kuo pagausėjo, o ko nespėta atlikti šiais metais meras pasidalino su gausiu būriu vadovaujančių įvairioms įstaigoms ir organizacijoms, bendrovėms žmonių. Kai kurie jų sulaukė ir išskirtinės malonės – mero padėkos žodžių...


Šilko klubas pristatė naują parodą

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 11 23 | Rubrika: Miestas

Savaitei besibaigiant Palangos miesto viešosios bibliotekos parodų salę vėl papuošė nauja paroda. Ją, įgavusią paslaptingą pavadinimą „Balta balta...“, šįsyk demonstravo Šilko klubo moterys, kūrusios drauge su savo atžalomis.


N.Marčėnaitė palangiškiams pristatė savo knygą

„Palangos tilto“ informacija, 2010 08 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį pirmadienį Palangos „Ramybės menų ir maisto kiemelis“ suviliojo maisto gaminimą mėgstančius, o ir meno nevengiančius palangiškius ir vis dar poilsiaujančius vasarotojus, kurie atvyko į menininkės bei žinomos televizijos vedėjos Nomedos Marčėnaitės knygos pristatymą „Virtuvės užrašai“. Diena anksčiau buvo pristatyta N.Marčėnaitės bei jos vyro Mariaus Jonučio tapybos darbų bei...


Poetė pristatė naują knygą

„Palangos tilto“ informacija, 2010 01 05 | Rubrika: Miestas

Gruodžio 18 dieną, penktadienio vakarą, Viešojoje bibliotekoje buvo pristatytas Elenos Karnauskaitės ir Gyčio Skudžinsko bendras darbas: knyga „Ahrenshoop‘o sąsiuvinis“. Susirinkusi publika klausėsi poetės deklamuojamų eilių, grožėjosi meniškomis fotografijomis ir galėjo išgirsti saksofonų muzikos.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius