Renovuotą namą teršia paukščiai

Palangos tiltas, 2018-03-02
Peržiūrėta
1882
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Renovuotą namą teršia paukščiai

Palangiškė Doris, gyvenanti Ganyklų g. 53, papasakojo, jog jau kurį laiką stebinti, kaip renovuotą jų namą teršia paukščiai.
„Mūsų daugiabutis namas pasikeitė jau pernai, gražus fasadas traukia akį. Tačiau pastebėjau, kad jau kurį laiką namąteršia paukščiai. Kreipiausi ir į Palangos komunalininkus, tačiau jokios reakcijos nesulaukiau“, – pasidalino savo nuogąstavimais moteris.
UAB „Palangos komunalinis ūkis“ direktorius Konstantinas Skierus prisipažino, kad žinių apie šią bėdą jis negavęs, tačiau tik išgirdęs iš „Palangos tilto“ pažadėjo pasirūpinti, kad daugiabučio namo fasadas būtų apsaugotas.
„Reikia pasižiūrėti, kokia ten yra situacija. Šis namas dar nėra renovuotas, tačiau tikrai nepaliksim taip, kad fasadas būtų nuolat teršiamas. Uždėsim spygliuotą vielą ir turėtų problema išsispręsti. Žinoma, kad taip negali būti, renovuotus namus reikia saugoti, visi siekiame to paties“, – teigė direktorius.

„Palangos tilto“ inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Šiuolaikinės statybų technologijos ne tik plečia galimybes namų statyboje, bet ir suteikia daugiau pasirinkimo galimybių, galima rinktis iš daugybės stogo dangų.


Savaitgalį gausiai į populiariausią šalies kurortą susirinkę poilsiautojai tapo nekasdieninės ugniagesių operacijos liudytojais.


Planuojate parduoti butą, namą ar sklypą? Profesionali LNTAA sertifikuota brokerė užtikrins pelningą pardavimą bei sandorio saugumą. Kreipkitės! Natalija Vinnikova Tel.: +370612 47784, [email protected], www.crew.lt


Tikrai yra daugybė žmonių, kurie svajoja apie nuosavą namą, kurį pasistatys pagal savo svajonių projektą. Jeigu skaitote šį straipsnį, tai tikriausiai esate vienas(-a) iš jų. Dabartiniame pasaulyje tikrai nesunku rasti žavaus namo projektą ir jį įgyvendinti, pasamdžius patikimą statybininkų komandą. Tačiau vis augant statybų reglamentų reikalavimui bei kylant NT kainoms, yra daugybė dalykų...


Policijos duomenimis, Palangoje vagys įsibrovė į namą. Pranešamą, kad ilgapirščiai padarė 8130 eurų nuostolį.  


Palangos Kunigiškės virto į modernių kotedžiukų kvartalą, bet Užkanavės gatvėje, kur dar neseniai stovėjo didžiulis 24 butų UAB „Kauno būstai“ ir UAB „Financial Way“ daugiabutis, liko tik it skustuvu nugremžtas žemės sklypas. Teismo sprendimu, Palangoje įvykęs „stebuklas“, kai vietoj prabangaus vienbučio gyvenamojo namo vienai šeimai...


Palangiškė Doris, gyvenanti Ganyklų g. 53, papasakojo, jog jau kurį laiką stebinti, kaip renovuotą jų namą teršia paukščiai.


Rinkliavų už komunalines atliekas įstatymas piktina vis daugiau palangiškių. Teisybės paieškų išvarginti miestiečiai vis dažniau mina „Palangos tilto“ redakcijos slenkstį. Šventojiškei Virginijai Bagdonienei kreiptis į vietinę žiniasklaidą pasiūlė miestelio seniūnas Eugenijus Čilinskas. „Klausimą, už ką privalau mokėti, iškėliau kone...


Antys sulaukė pavasario

Lidija Umbrasienė, 2011 03 20 | Rubrika: Miestas

Palangos parko tvenkiniams išsivadavus iš ledo šarvų, sugrįžta į juos būriai didžiųjų ančių. Pilkaspalviai gaigalai, vestuviniais rūbais pasipuošę, žaliomis galvomis, su balta juostele ant kaklo, su plunksnų garbanėlėmis antuodegyje. Antelės rudai išmargintos. Abiejų lyčių paukščiai su baltomis juostelėmis apvedžiotais ryškai mėlynais sparnų „veidrodėliais“.


Kad paukščiai sulauktų pavasario

Lidija Umbrasienė, 2011 01 16 | Rubrika: Miestas

Seniai nebuvo tokios žiemos kaip šiųmetė. Jau gruodį atšalo, prisnigo. Kasdien storėjo sniego patalai. Net senieji pajūrio gyventojai neatmena tokios žiemos, kad gruodyje žemę dengtų 50 – 60 cm sniego danga. Per Tris karalius vėjas skrabeno ledu padengtas plikų medžių šakeles. Žiema – sunkus išbandymas mūsų sparnuočiams. Trumpos, tamsios dienos ir ilgos, šaltos naktys, maisto stoka....


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius