Rugsėjo 20 d. kviečiame į renginį - seminarą apie finansavimo galimybes

Palangos tiltas, 2023-09-19
Peržiūrėta
829
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Rugsėjo 20 d. kviečiame į renginį - seminarą apie finansavimo galimybes

Kviečiame į renginį - seminarą apie galiojančius ir numatomus finansavimo kvietimus. Pagrindinės temos, kurios bus nagrinėjamos renginyje:

Finansavimo kvietimai 2023 - 2024 m. bei Inovacijų agentūros paslaugos verslui;Finansavimo galimybės verslui kuriant tvarius produktus;MTEP projektus vykdančiam verslui taikomos lengvatos; kokia veikla priskiriama MTEP ir ar galima pasinaudoti lengvata;Finansavimo galimybės eksporto plėtrai;Darbuotojų ugdymo galimybės;Klausimų - atsakymų sesija.

Renginio programaPrograma_A4_Klaipeda.png

Renginio data: 2023 m. rugsėjo 20 d.

Renginio laikas: 12.30 val.

Renginio vieta: Kultūros fabrikas, Bangų g. 5A, Konferencijų salė, I aukštas.

Registracija į renginį čia.

Kviečiame aktyviai dalintis šia informacija su savo partneriais, kuriems svarbi galimybė iš anksto ruoštis finansavimo kvietimams arba gauti konsultacijas apie paraiškos parengimą.

Laukiami Jūs ir Jūsų partneriai rugsėjo 20 d., Kultūros fabrike!

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Užimtumo tarnyba kviečia bedarbius ir užimtus (dirbančius) asmenis dalyvauti aukštą pridėtinę vertę kuriančių kvalifikacijų ir kompetencijų įgijimo priemonėje. 


Kviečiame į renginį - seminarą apie galiojančius ir numatomus finansavimo kvietimus. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijoje vyksta Neįgaliųjų reikalų departamento organizuojamas renginys – diskusija „Asmenų su psichosocialine ar intelekto negalia teisių apsauga ir pokyčiai Lietuvoje ir Islandijoje“. VšĮ Vytauto Kuso galerija-studija kviečia į renginį


Šiandien, kovo 13 d., aplinkos ministrui Simonui Gentvilui Palangos miesto savivaldybėje miesto meras Šarūnas Vaitkus ir savivaldybės administracijos atstovai pristatė Šventosios jūrų uosto atstatymo planus bei diskutavo apie galimybes ieškoti finansavimo vienam iš pagrindinių uosto statytos etapų – molų statybai.


Palangos miesto savivaldybės tarybos narė Svetlana Grigorian šį šeštadienį, spalio 12 d.,, Palangos viešojoje bibliotekoje, nuo 14:30 val. iki 16:00 val., organizuoja praktinį seminarą senjorams apie socialinius tinklus bei jų naudą, greičiau ir patogiau gauti atsakymus iš jų ar tiesiog, atrasti naują priemonę, padėsiančią bendrauti su anūkais...


Palangos meras Šarūnas Vaitkus ir Savivaldybės administracijos direktorė Akvilė Kilijonienė trečiadienį lankėsi Vilniuje, kur su premjeru Algirdu Butkevičiumi bei kultūros ministru Šarūnu Biručiu aptarė Palangos koncertų salės rekonstrukcijos darbų finansavimo klausimus.


Palangos savivaldybės viešosios bibliotekos darbuotojų iniciatyva balandžio 15 dieną buvo paminėta Pasaulinė kultūros diena. Centrinėje aikštėje, palydint Palangos orkestro maršams, iškelta Taikos vėliava, simbolizuojanti kultūros trapumą ir jos pažeidžiamumą karų, suiručių bei vietinio pobūdžio konfliktų atvejais. Po šios iškilmės bibliotekos...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius