Šaukiamas visuotinis rinkiminis TS-LKD Palangos skyriaus narių susirinkimas. Jame - ir klausimas dėl rinkimų

"Palangos tilto" informacija, 2020-01-16
Peržiūrėta
19
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vadovaudamasis politinės partijos “Tėvynės Sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai” įstatų VI skyriuje pateiktomis nuostatomis, šaukiu visuotinį rinkiminį skyriaus narių susirinkimą 2020 m. vasario 20 dieną, ketvirtadienį, 17.30 val. Palangos S. Vainiūno meno mokyklos aktų salėje.

Darbotvarkė:

1. Dėl TS-LKD Palangos skyriaus pirmininko Šarūno Vaitkaus ataskaitos.
2. Dėl TS-LKD Palangos skyriaus pirmininko rinkimo.
3. Dėl TS-LKD Palangos skyriaus sekretoriaus rinkimo.
4. Dėl TS-LKD Palangos skyriaus iždininko rinkimo.
5. Dėl TS-LKD Palangos skyriaus pirmininko pirmojo pavaduotojo rinkimo.
6. Dėl TS-LKD Palangos skyriaus pirmininko pavaduotojų rinkimo.
7. Dėl TS-LKD Palangos skyriaus renkamų tarybos narių skaičiaus nustatymo.
8. Dėl TS-LKD Palangos skyriaus tarybos narių rinkimo.
9. Dėl TS-LKD Palangos skyriaus Etikos komisijos rinkimo.
10. Dėl TS-LKD Palangos skyriaus delegatų į suvažiavimą rinkimo.
11. Dėl rinkimų.
12. Kiti klausimai.

Kviečiu aktyviai dalyvauti.

TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas
Šarūnas Vaitkus

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos konservatorių (TS-LKD) kandidato į Seimo rinkimus Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje paieškos kursto aistras. Kodėl nenorima skaitytis su partijos skyriaus Tarybos sprendimu ? Palangos konservatorių (TS-LKD) kandidato į Seimo rinkimus Mėguvos vienmandatėje rinkimų apygardoje paieškos kursto aistras. Kodėl nenorima skaitytis su partijos skyriaus Tarybos sprendimu...


Palangos TS-LKD skyrius gegužės pabaigoje kreipimesi į partijos Prezidiumą primena, kad TS-LKD Palangos skyrius – vienas iš stipriausių skyrių Palangoje, o skyriaus pirmininkas ir miesto meras Šarūnas Vaitkus yra išrinktas meru trečiai kadencijai, o konservatoriai turi absoliučią daugumą miesto Taryboje.


Vasario 27 d. įvyko Lietuvos neįgaliųjų draugijos Palangos skyriaus atsakaitinis susirinkimas.


Vasario  20-ąją turėjęs įvykti Tėvynės Sąjungos- Lietuvos Krikščionių demokratų (TS-LKD) Palangos skyriaus ataiskatinis susirinkimas dėl skyriaus pirmininko ir miesto mero Šarūno Vaitkaus kelionės buvo perkeltas į vasario 27 dieną.


2016-ųjų kovo 21-ąją įvyko Palangos kredito unijos visuotinis narių susirinkimas. Į susirinkimą užsiregistravo 192 unijos nariai. Retai kada unijų susirinkimuose balsuoja tiek daug unijos narių. Trečią kartą iš eilės per paskutinius dvejus metus susirinkimo pirmininku išrinko šių eilučių autorių Evaldą Petrauską. Į pirmininkus buvo pasiūlytas ir Centrinės unijos...


Save įvardindamas „Sibiro tremtiniu“ „Palangos tilto“ skaitytojas rašo, kad kovo 20 dieną kviečiamas Politinių kalinių ir tremtinių sąjungos Palangos skyriaus ataskaitinis susirinkimas. „Neaišku, kodėl susirinkimas numatytas šventą Verbų sekmadienį ir dar šv. Mišių metu. Kiekvienas doras krikščionis šią dieną eina į...


Neseniai Lietuvos Liberalų Sąjūdžio Palangos skyrius paskelbė savo rinkimų į šiemet vyksiančius savivaldos rinkimus sąrašą ir išplatino rinkimų plakatą su šūkiu „Balsuok už Palangos liberalų sąjūdį – ir viskas bus gerai!” bei kandidatuojančiųjų portretais.


Penktadienio vakare įvyko 138 bendraminčius vienijančio TS-LKD Palangos skyriaus visuotinis susirinkimas, kurio vienas pagrindinių tikslų buvo pasitvirtinti kiek anksčiau reitinguotą sąrašą į pavasarį vyksiančius rinkimus į Palangos miesto savivaldybės tarybą. Į susirinkimą atvyko 77 skyriaus nariai, kvorumui reikėjo, kad dalyvautų daugiau nei pusė visų narių.


2014 metų birželio 7 dieną vyko LSDP Palangos skyriaus visuotinis susirinkimas. Susirinkimo metu buvo svarstomi organizaciniai ir kiti klausimai.


Praėjusį ketvirtadienį įvyko Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų Palangos skyriaus visuotinis susirinkimas. Jame skyriaus nariai vienbalsiai rinkimų į savivaldybės Tarybą, vyksiančių 2011 metais, sąrašo lyderiu patvirtino skyriaus pirmininką Šarūną Vaitkų. Taip pat patvirtinta kandidatų į rinkimų sąrašą sudarymo tvarka bei išklausyta informacija apie šalies Seimo ir Vyriausybės...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas