Saulius Skvernelis: „Šarūnas Vaitkus yra hyper aktyvus, labai darbštus, sąžiningas ir nuoširdus žmogus“

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-04-15
Peržiūrėta
2388
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Saulius Skvernelis: „Šarūnas Vaitkus yra hyper aktyvus, labai darbštus, sąžiningas ir nuoširdus žmogus“

Meravimo dešimtmetį mininčiam miesto merui Šarūnui Vaitkui gerų žodžių negailėjo ir Saulius Skvernelis, buvęs premjeras, dabar – Seimo narys, Seimo opozicijos lyderis.
„Šarūnas yra tiesiog hyper aktyvus, labai darbštus, sąžiningas ir nuoširdus žmogus. Jis nuolat jaučia didelę asmeninę atsakomybę ne tik tam, ką daro, bet ir visai Palangos bendruomenei. Žinote, radau tuos tris žodžius, kurių tiek prašėte apibūdinti Šarūną Vaitkų: „Jis – Tikras Bendruomenės Lyderis.“
Kokie jo ryškiausi įspūdžiai, prisiminimai iš bendravimo su Palangos meru?
„Su gerbiamu meru susipažinome dar tada, kai ėjau Policijos generalinio komisaro pareigas. Nuo tada ir suradome bendrą kalbą. Pažįstu Šarūną kaip labai rūpestingą žmogų, kuris išties nuoširdžiai rūpinasi žmonėmis, nepriklausomai nuo jų socialinės padėties. Žmonės tai išties ir jaučia. Nenuostabu, kad dešimt metų žmonės jam rinkimuose reiškia savo pasitikėjimą,“ – sakė S. Skvernelis.
Anot jo, per 10 Š. Vaitkaus meravimo metų Palanga pasikeitė neatpažįstamai.
„Jeigu prieš dešimtmetį Palangą įsivaizdavome kaip kurortą su Basanavičiaus gatvėje pristatytais pseudo kioskais, plyšaujančia rusiška muzika ir vaikščiojančiomis agresyviai nusiteikusiomis treninguotomis personomis, tai dabar Palanga – klestintis, švarus, gražus ir modernus kurortas, su puikiai išvystyta infrastruktūra, kuriame puikiai gali pailsėti šeimos bei svečiai tiek iš kitų Lietuvos miestų, tiek ir atvykę iš užsienio. Kas Palangoje lankėsi paskutinį kartą prieš 10 metų, šiandien šio miesto neatpažintų – ar žiūrėtume į sutvarkytas Palangos miesto gatves, ar į restauruotą Kurhauzą, ar į puikią koncertų salę, baseiną, sporto rūmus ir kitą Palangos gyventojams ir poilsiautojams sukurtą infrastruktūrą,“ – pabrėžė S. Skvernelis.

Jūsų komentaras:

Elvyra 2021-04-17 12:03 (IP: 141.101.105.42)
Po kiekvienu žodžiu pasirašau, taikliai apibūdinta, o Palangai pasisekė su meru.

belieka 2021-04-17 10:22 (IP: 172.69.194.4)
tik nusišypsoti. Turbut toks sąžiningas ir garbingas kaip pats skverbtis ir jo gatve.:))) zodziu, toks toki atpažino.

Taip pat skaitykite

„Ginti, saugoti, padėti“ – trys rumpi, tačiau savyje labai daug talpinantys žodžiai, kuriais kasdien vadovaujatės savo tarnyboje.


Šią savaitę savo darbo dešimtmetį Palangos mero poste minintis Šarūnas Vaitkus jau sulaukė daugybės sveikinimų. „Palangos tiltui“ savo nuomonę apie didžiausio šalies kurorto, Palangos, merą išdėstė ir Algirdas Butkevičius, buvęs premjeras, dabar – Seimo narys.


Meravimo dešimtmetį mininčiam miesto merui Šarūnui Vaitkui gerų žodžių negailėjo ir Saulius Skvernelis, buvęs premjeras, dabar – Seimo narys, Seimo opozicijos lyderis. „Šarūnas yra tiesiog hyper aktyvus, labai darbštus, sąžiningas ir nuoširdus žmogus. Jis nuolat jaučia didelę asmeninę atsakomybę ne tik tam, ką daro, bet ir visai Palangos...


21-erių metų Marius Žostautas, prekybos centro „Maxima“ Palangos centre kasininkas-pardavėjas, pateko į didžiausio šalies maisto prekybos tinklo sausio herojų vienuoliktuką – už paslaugumą ir dėmesį klientams. Viena palangiškė nepatingėjo apie jai patikusį „Maxima“ darbuotoją parašyti jam padėką ir nusiųsti ją „Maxima“ vadovybei į...


Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus antradienį, spalio 13 d., savo Facebook paskyroje paskelbė tekstą, pasakojantį apie Palangos pastangas atstatant Kurhauzo medinę dalį. "Palangos tiltas" jį skelbia visą.


"Klausimas apie Tarybos sprendimų projektų skaičių man yra truputį keistas – skirtingų kadencijų Savivaldybės tarybos nerungtyniauja, kuri parengs daugiau sprendimų. Tarybos sprendimus diktuoja įstatymai, įstatymų pakeitimai, įvairios valstybės institucijų parengtos tvarkos," - "Palangos tiltui" pabrėžė meras Šarūnas Vaitkus.


Š.m. gruodžio 8 d. po netikėtai ištikusios sunkios ligos į amžinybės prieglobstį pasitraukė aktyvus Palangos kraštovaizdžio bičiulių klubo narys Euzebijus Žvirgždinas.


Patinka jums konservatoriai ar ne, bet Vaidotas Bacevičius, Palangos miesto savivaldybės Tarybos narys ir Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų kandidatas Palangos-Kretingos rinkimų apygardoje, yra vertas pagarbos dėl savo tvirtumo. Įtemptoje kovoje su rinkimų veteranu Pranu Žeimiu jis tikėjo, kad laimės, nors ne vienam jau atrodė, kad labiau patyrusiam kolegai bus patikėta vėl...


Masinė jaunimo mankšta „Augsiu aktyvus 2011“, vykusi šių metų spalio 21 d. 11 val. šalies ugdymo įstaigose, taip pat ir Palangoje, pripažinta Lietuvos rekordu. Rekordus registruojanti agentūra „Factum“ šią mankštą, kuria siekta atkreipti jaunimo dėmesį į būtinybę gyventi aktyviau, pripažino masiškiausia mankšta....


Čeburekų karas: skriaudžiamas darbštus jaunimas

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 07 14 | Rubrika: Miestas

Ne vienerius metus kurorto valdžia kovoja su nelegaliai paplūdimiuose prekiaujančiais prekeiviais. Būriai jaunimo, suplaukę iš visos šalies kampelių, siūlo čeburekus, keptą duoną, alų, sidrą. Nors prekeivius vaiko ir baudžia policija, tačiau jų verslas klesti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius