Savivaldybė paskelbė taupymo vajų

Dalia JURGAITYTĖ, 2009-03-07
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Komisijos sudėtyje, pasak mero, dirbs Savivaldybės administracijos vadovas, abu vicemerai, auditorius, juristė bei po vieną politiką iš daugumos ir mažumos. Pirmiausia bus peržiūrima Savivaldybės valdymo struktūra bei skyrių etatai. Gali būti, anot V.Stalmoko, kad kai kurias pareigybes teks naikinti arba, jei skyrių darbuotojai sutiks, mažinti atlyginimus. Miesto vadovo svarstymu, esant sudėtingai padėčiai, nėra smagu atleidinėti žmones iš darbo, nes bedarbių gretos ir taip didėja aritmetine progresija. Taip pat jis sakė suprantąs, kad atleistiems žmonėms darbo susirasti išties sunku.

 

Optimizuos švietimo tinklą

Susitikime su meru diskutuota ir kurorto švietimo sistemos tema. Pasak V.Stalmoko, švietimo tinklo optimizavimo klausimas švietimiečiams labai svarbus. Anot jo, situacija ne ką geresnė nei kitose kurorto gyvenimo srityse. Ugdymo įstaigos pustuštės ir nieko nedarant gali nutikti taip, kad neliks lėšų joms išlaikyti, nes mokinio krepšeliui skirtų pinigų neužtenka. Šiuo metu Švietimo skyriaus specialistai apibendrina duomenis, koks tiksliai kiekvienoje įstaigoje ugdytinių skaičius bei aiškinamasi reali situacija, kiek reikia darželių ir kiek pradinių klasių komplektų galima sutalpinti, tarkime, V.Jurgučio ir Baltijos mokyklose, nes jas renovavus, atsiras galimybė miesto vaikams mokytis jaukiose ir moderniose bei visus reikalavimus atitinkančiose ugdymo įstaigose.

Meras sakė, kad buvo susitikęs su Švietimo ir mokslo ministru Gintaru Steponavičiumi, su kuriuo taip pat aptarti kurorto švietimo tinklo optimizavimo klausimai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus ketvirtadienį, balandžio 2 d., sudarė darbo grupę rengti pasiūlymus dėl priemonių, susijusių su COVID-19 infekcijos plitimo sukeltų ekonominių pasekmių mažinimu. Ši grupė turėtų teikti siūlymus, kaip švelninti finansinius sunkumus patiriančiam miestui, jo gyventojams ir čia veikiančiam verslui.


Lietuviai – tikri išlaidautojai. Tyrimai rodo, kad lietuviai santaupų neturi, tačiau nepritekliaus taip pat nejaučia. Ypač prieš didžiąsias žiemos šventes pinigų negailima nei dovanoms, nei maistui, nei gėrimams. Net ir sunkiau besiverčiantys žmonės yra linkę paišlaidauti. Bet ar tikrai verta? Po Naujųjų metų šventės greitųjų kreditų bendrovės visada...


Palangos miesto Savivaldybė kviečia palangiškius dalyvauti susitikime su energetikos ekspertais ir sužinoti daugiau apie saulės energijos teikiamą naudą, šilumos siurblius bei dujinius katilus ir jų efektyvumą.


Palangos miesto savivaldybės įmonė UAB „Palangos renginiai“ turi naują vadovą –Paulių Henriką Sangavičių. Bendrovės stebėtojų taryba prieš tai patenkino buvusio direktoriaus Dovydo Bajoro prašymą jį atleisti iš užimamų pareigų.


Palangos miesto vadovai su aviakompanijos „Ryanair“ atstovais trečiadienį aptarė bendradarbiavimo galimybes rinkodaros srityje, didinant Palangos kurorto žinomumą Europoje. Susitikimo metu konstatuota – Palanga yra patraukli turistams, todėl būtina, pasinaudojus šiuolaikinėmis technologijomis bei organizuojant pažintinius turus žiniasklaidos atstovams, kuo plačiau...


Palangos miesto savivaldybės biudžeto planas 2014 m. buvo įvykdytas 102 procentais – viršplaninių pajamų praėjusiais metais gauta 1,6 mln. litų. Šios lėšos pateko į 2015 m. miesto biudžetą bei bus panaudotos Savivaldybės paimtų paskolų investiciniams projektams finansuoti grąžinimui.    


5 būdai, kaip sutaupyti šildymo sezono metu

Pagal kurgyvenu.lt, 2013 11 25 | Rubrika: Miestas

Šaltasis metų sezonas visuomet pasitinka gerokai išaugusiomis sąskaitomis už komunalinius mokesčius. Ekspertai sako, kad reikėtų įprasti šildymo sezonui ruoštis iš anksto, pavyzdžiui, taupyti tam pradėti dar vasarą. Arba, pasirūpinti namo renovacija ir apšiltinimu, kokybiškais langais bei durimis. Žinoma, tai tikrai padėtų ištverti...


Paskutiniojo Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdžio metu politikai susirėmė dėl bendrovės „Vasaros vėjas“ prašymo suteikti jiems rinkliavos už leidimą įrengti išorinę reklamą lengvatą. Vieni politikai teigė, jog dera suteikti 90 proc. lengvatą – ko ir prašė bendrovė – kiti sutiko su pasiūlytąja 50 proc. lengvata, treti abejojo, ar verta...


Nors Palangos miesto savivaldybės šių metų biudžeto projektas viešai paskelbtas ir visuomenė pakviesta dėl jo teikti savo pastabas, siūlymus, beveik nereikia abejoti, kad po rinkimų susiformavus naujajai valdančiajai daugumai, biudžetas bus peržiūrėtas – tai yra, partijos pasistengs, kad rinkimų programose numatytiems darbams būtų numatyta ir atitinkama biudžeto eilutė. „Natūralu, kad...


Savivaldybė paskelbė taupymo vajų

Dalia JURGAITYTĖ, 2009 03 07 | Rubrika: Miestas

Kaip informavo kurorto vadovas Vytautas Stalmokas susitikime su spaudos atstovais, visoje Lietuvoje paskelbus taupymo vajų, artimiausiu metu Savivaldybėje bus sudaryta komisija, kurios užduotis – peržiūrėti biudžeto programas ir surasti galimybių sutaupyti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas