Seimo narys Mindaugas Skritulskas: „Mieli mokytojai, sveikinu Mokytojo dienos proga ir dėkoju Jums už mažus stebuklus kiekvieną dieną“

Palangos tiltas, 2022-10-05
Peržiūrėta
705
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Seimo narys Mindaugas Skritulskas: „Mieli mokytojai, sveikinu Mokytojo dienos proga ir dėkoju Jums už mažus stebuklus kiekvieną dieną“

Sakoma, kad žmogus yra kaip muzikos instrumentas, iš kurio galima išgauti gražiausią skambesį, jei tik įdėsi daug darbo. Jums tenka kiekvieną dieną „derinti instrumentų stygas“, kad ateityje galėtume džiaugtis jų skambesiu. Jūsų darbas nepaprastai prasmingas – atskleisti talentus, ugdyti pažinimą ir geresnio pasaulio troškimą, dalintis savo žiniomis, meile, tikėjimu.

Sveikinu visus mokytojus ir pedagogus Mokytojo dienos proga ir dėkoju Jums už mažus stebuklus kiekvieną dieną.

Tegul sėkmė lydi Jus šios kilnios misijos kelyje, būkite mylimi ir gerbiami.

Mindaugas Skritulskas

Lietuvos Respublikos Seimo narys

Jūsų komentaras:

Palangiškiui ir Gyventojai 2022-10-06 20:45 (IP: 162.158.222.177)
O tai anksčiau, prie kitų valdžių daugiau uždirbo? Gal kai kurių dalykų tiesiog nesuprantat?

gyventoja 2022-10-06 11:35 (IP: 172.69.52.131)
Pritariu "palangiškiui". Ko jūs tikitės iš p. Skritulsko - konservatorius ir tuo viskas pasakyta. Medicina mažuose miestuose beveik sunaikinta, eilė - mokykloms.

Palangiskis 2022-10-05 10:22 (IP: 162.158.222.233)
Ką padarei seime, kad mokytojas gautu kažkiek oresni atligi už begalo svarbu darbą? Ar mokytojas, šviesulys turėtų skursti? Ar, bent žinote kiek mokytojas uždirba?

Taip pat skaitykite

Sveikinu visus mokytojus ir pedagogus Mokytojo dienos proga ir dėkoju Jums už mažus stebuklus kiekvieną dieną. Tegul sėkmė lydi Jus šios kilnios misijos kelyje, būkite mylimi ir gerbiami.


„Sveikinu visas  šeimas su Tarptautine šeimos diena. Šeima – tai didžiausia vertybė, kurią būtina puoselėti ir branginti kiekvieną dieną. Mylėkime  ir būkime laimingi,“ – sekmadienį, gegužės 15 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus pasveikino savo Facebook paskyroje.


Šv. Florijono, ugniagesių globėjo, dienos proga Klaipėdos apskrities priešgaisrinėje gelbėjimo valdybos Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnyboje gegužės 4 d. 9-16:30 val. organizuojama atvirų durų diena. 


Kviečiame visus – šeimomis ir po vieną, mažus ir didelius – į jaukias žiemos popietes Advento  dirbtuvėse, įsikūrusiose Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje. Jose Kalėdų laukimą galėsime paversti stebuklingu!


Mieli mokytojai, Jūs dirbate nepaprastą darbą, dalindamiesi savo žiniomis, meile, tikėjimu. Mokytojo vaidmuo kuklus, tarsi nepastebimas, dažnai jis lieka savo ugdytinių šešėlyje. Bet jis niekuo nepakeičiamas, – tai liudija pasaulio kultūra ir mokslas, didžiųjų žmonių


Mielieji, nuoširdžiai sveikinu Lietuvos valstybės – Karaliaus Mindaugo karūnavimo ir Tautiškos giesmės dienos proga!


Antradienį, balandžio 27 d., Palangos meras Šarūnas Vaitkus visus kurorto medikus pasveikino su Medicinos darbuotojų diena. „Šiandien kaip niekad aiškiai matome, koks sunkus ir atsakingas yra medikų darbas, ir koks neįkainojamas yra jūsų pasišventimas savo profesijai bei visiems pagalbos prašantiems žmonėms. Kasdien sunkiai dirbate tam, kad savo...


Mieli palangiškiai ir šventojiškiai, Vasario 16-oji – ypatinga diena mūsų šalies istorijoje. Ji simbolizuoja tautos stiprybę, ryžtą ir vienybę bei kasmet mums primena, kad brangiausias tautos turtas yra laisvė. Nuoširdžiai sveikinu jus Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga. Švęskime Vasario 16-ąją su džiugesiu širdyse, puoselėkime...


Lapkričio 22-ąją Palangos miesto lopšelis-darželis „Nykštukas“ ėmė švęsti savo, nors ir ne jubiliejinę, tačiau išties garbingą sukaktį. Darželis jau suskaičiavo 38 metus, per kuriuos išleista į gyvenimą daugybę „nykštukiečių“.


Mokytojų dienos proga pedagogams įteiktos padėkos

„Palangos tilto“ informacija, 2010 10 05 | Rubrika: Miestas

Vakar, spalio 5-ąją, klube „Ramybė“ Tarptautinės mokytojų dienos proga buvo tradiciškai pagerbti Palangos miesto pedagogai. Jiems buvo skirti ne tik gražiausi sveikinimo žodžiai, bet ir padėkos raštai.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius