Senojoje gimnazijoje – šimtadienio šurmulys

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014-03-03
Peržiūrėta
3
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Senojoje gimnazijoje – šimtadienio šurmulys

Vasario pabaigoje per šalies mokyklas vilnija šimtadieniai. Ne išimtis ir Palangos senoji gimnazija, kurią šios pagal senas tradicijas vienuoliktokų abiturientams rengiamos nuotaikingos šventės šurmulys užliejo vasario 21-ąją.

Šventinė nuotaika gimnazijoje tvyrojo nuo pat ryto. Gimnazistai į mokyklą žengė pro duris, ant kurių puikavosi užrašas „Priimamasis“. Šis užrašas – ne atsitiktinis: pagrindinė vakare kulminaciją pasiekusios šventės tema: „Kvieskite daktarą“.

Pamokos šimtadienio dieną vyko šventiškai padabintoje gimnazijoje: išpuoštos buvo ir sienos, ir kabinetų durys, o abiturientų auklėtojų kabinetuose vienuoliktokai buvo parengę staigmenų.

Pasidabinę buvo ir patys moksleiviai: dvyliktokės stebino puošniomis sukniomis bei aukštakulniais, dvyliktokai vaikinai taip pat stengėsi puošnumu nuo merginų neatsilikti.

Nuo pat ryto gimnazistus stebino medikais persirengę vienuoliktokai, rimtai pasirengę vakare salėje surengtai televizijos laidos „Kvieskite daktarą“ parodijai.

Išmoningai padabintoje scenoje netrūko veiksmo ir linksmybių: vienuoliktokai vyresniesiems kolegoms buvo parengę įvairiausių užduočių – jiems teko ir dainuoti, ir deklamuoti, ir šokti, kai į porą sustojusių merginų ir vaikinų kojos buvo subintuotos tvarsčiais, ir atsakyti į pačius įvairiausius suktus klausimus.

Šventės metu demonstruoti ir vienuoliktokų, ir dvyliktokų kurti filmukai. Audringu juoku buvo sutiktas abiturientų filmas „Dainos realiame gyvenime“.

Šventė, po kurios dar ilgai nesiskirstyta, baigėsi trenksmingai dainuojama karaokė.

O kokios smagios šventės būta, galite išvysti peržiūrėję gimnazisto, sambūrio „Aš esu kultūra“ nario Gvido Šedžio fotoreportažą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

"Sniego gniūžtės“ veikla Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" redakcija, 2020 02 14 | Rubrika: Jūros vaikai

Sausio 17-19 dienomis Palangos senojoje gimnazijoje vyko Lietuvos jaunimo sąjungos „Žingsnis“ organizuojama prevencinė programa „Sniego gniūžtė“ (SG).


Kovo 8-9 dienomis Palangos senojoje gimnazijoje vyko Lietuvos mokinių prancūzų kalbos olimpiada ir konkursas. Olimpiadoje dalyvavo III ir IV gimnazinių klasių mokiniai, o konkurse „Je parle français et toi?“ – 7 klasių prancūzakalbiai. Visi 72 mokiniai į šalies etapą pateko sėkmingai įveikę II-ąjį (rajoninį) turą – atlikę rašymo bei kalbėjimo...


Tinklinio turnyras Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Sportas

Tinklinio turnyras „Geltona, žalia, raudona”, skirtas Vasario 16-ajai paminėti, vyko Palangos senojoje gimnazijoje. Tapo tradicija, jog sportinius renginius, kuriuose telkiama Palangos miesto bendruomenė, organizuoja patys gimnazistai – grupė „Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui”. Jaunuoliai nori draugauti, sportuoti, būti matomais ir veikliais.


Karjeros diena Palangos senojoje gimnazijoje

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 10 | Rubrika: Jūros vaikai

Kokią ugdomosios veiklos kryptį rinktis III gimnazijos klasėje? Kokią profesiją ar veiklą pasirinkti baigus mokyklą? Tai klausimai, kurie dažnai kyla I-II ir III-IV klasių gimnazistams. Būtent sausio mėnesio 24 dieną Palangos senojoje gimnazijoje vykę Karjeros dienos renginiai ne tik pateikė gimnazistams informacijos apie įvairias profesijas, bet ir paskatino pirmiausia pažinti save ir...


Palangos senojoje gimnazijoje „siautė“ matematikos ,,bacila“ – vyko tradicinė matematikos savaitė. Ji prasidėjo gimnazistų viešnage Gargždų ,,Vaivorykštės“ gimnazijoje, kur vyko respublikinė konferencija ,,Matematika už lango”. Joje IID klasės mokinys Dovydas Žemaitaitis (mokytoja Aušra Ševeliova) skaitė pranešimą...


Palangos senojoje gimnazijoje vyko Karjeros ir verslumo ugdymo diena. Ugdymo karjerai konsultantės Jūratės Vaišvilės ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui Jolitos Vaičiulienės iniciatyva mokiniai buvo pakviesti klausyti motyvacinių ir informacinių paskaitų, turėjo galimybę pateikti klausimus ir konsultuotis asmeniškai.


Palangos senojoje gimnazijoje lankėsi Lietuvos Respublikos Seimo narys Paulius Saudargas, Rytų Europos studijų centro analitikas Linas Kojala ir Seimo nario P. Saudargo padėjėja-sekretorė Eglė Švabauskienė. Visi jie dalyvavo ekspedicijoje „Karlagas 15“, skirtoje 70-osioms lietuvių tremties į Kazachstaną metinėms paminėti.


Palangos senojoje gimnazijoje – permainos. Į užtarnautą poilsį išėjus ilgamečiam gimnazijos direktoriui Algirdui Karačionkai, Palangos miesto savivaldybės tarybos sprendimu gimnazijos direktoriaus pareigas pradėjo eiti Leonas Šidlauskas. Naujasis vadovas pradėjo dirbti praėjusių metų gruodžio 28 dieną. „Nėra tvarkos – nėra rezultatų, – neabejoja naujasis...


Senojoje gimnazijoje – šimtadienio šurmulys

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2014 03 03 | Rubrika: O man ne dzin

Vasario pabaigoje per šalies mokyklas vilnija šimtadieniai. Ne išimtis ir Palangos senoji gimnazija, kurią šios pagal senas tradicijas vienuoliktokų abiturientams rengiamos nuotaikingos šventės šurmulys užliejo vasario 21-ąją.


Palangos senojoje gimnazijoje sklandė Laisvės dvasia

Dalia RAKAUSKIENĖ Palangos senosios gimnazijos mokytoja, 2013 03 14 | Rubrika: O man ne dzin

Kovo 11-oji Palangos senojoje gimnazijoje pažymima netradiciškai. Jau devinti metai gimnazistai ir kūno kultūros mokytojai organizuoja sveikatingumo žygį-krosą „Palangos senoji gimnazija – Prezidento ąžuolas”.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas