SHODAN Palangos karatistai treniruojasi nuotoliniu būdu

Palangos tiltas, 2020-04-15
Peržiūrėta
1861
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

„Karantinas parodė, kokie mes išties galime būti vieningi, kūrybingi, kiek galimybių dar neišnaudota, o, svarbiausiai, kad karate vaikams daug daugiau nei tik fizinė veikla,“ – sako vieno didžiausių Lietuvoje kyokushin karate klubo SHODAN vadovas Lukas Kubilius. Praėjus vos savaitei po šalyje įvesto karantino, SHODAN mokyklos treneriai surado puikią sustabdytų įprastų treniruočių alternatyvą ir startavo su tiesioginėmis „online“ (nuotolinėmis) treniruotėmis.
SHODAN mokykloje mokosi apie 60 palangiškių.

Pradžioje, kol buvo išspręsti techniniai klausimai, aktyvią mokyklos narių rutiną palaikė bendros treniruotės – vaikai turėjo galimybę sportuoti stebėdami gyvas transliacijas mokyklos puslapyje, Facebook tinklo paskyroje. Vos po pirmosios transliacijos neliko jokios abejonės, kad kuriama virtualių treniruočių sistema išties reikalinga – treniruotę stebėjo beveik 600 žmonių! Sulaukę didelio vaikų įsitraukimo bei tėvų paskatinimo, mokyklos treneriai nusprendė treniruočių veiklą tęsti kaip įmanoma „arčiau“ įprasto, normalaus rėžimo. Atlikus tėvų galimybių bei vaikų užimtumo apklausą, suradus tinkamas treniruotėms platformas, šiandien SHODAN mokykla džiaugiasi efektyvia „online“ treniruočių sistema.

Šiandien sportininkai treniruojasi atskirose grupėse, pagal amžių, pradedančiųjų ar pažengusiųjų lygį. Taip vaikai išties įsitraukia į veiklą, o treneriai gali dirbti tikslingai, produktyviai ir skirti pakankamai dėmesio kiekvienam dalyviui. Mažiausieji mokyklos nariai sportuoja 3 kartus per savaitę, po vieną valandą, o pažengę – 5 kartus per savaitę. „Smagu matyti, kaip vaikai stengiasi, domisi ir išlieka aktyvūs karantino metu. Gauname labai didelį palaikymą ir iš tėvų pusės, jie mato ne tik fizinę, bet ir psichologinę reguliarių karate treniruočių naudą savo atžaloms,“ – teigia SHODAN mokyklos vadovas ir priduria, kad džiaugiasi, jog kartu į kovinį sportą namuose įsitraukia ir kiti šeimos nariai.

Treniruotės vyksta sklandžiai, o vaikams suteikiamos visos įmanomos galimybės nesustoti tobulėti karate kelyje. Nuolatinis treniruočių režimas itin svarbus, juk pasibaigus karantinui, viskas grįš į savas vėžias, imlūs, aktyvūs sportininkai norės toliau laikyti aukštesnių diržų egzaminus ir toliau džiaugtis pergalėmis varžybose. Palaikyti formą skatina ir visa Lietuvos Karate Kyokushin federacija, kuri neseniai pasidalino svarstanti apie tam tikros varžybų formos galimybes online būdu.

Kyokushin karate mokykla SHODAN visus norinčius susipažinti su karate kviečia išbandyti nemokamas “online” treniruotes. Tai padaryti galite susisiekę el. paštu [email protected].

SHODAN info

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Klaipėdos AVMI) informuoja, kad paslaugos klientams Palangoje rugpjūčio 28 - rugsėjo 1 d. dėl įvykusios vandentiekio avarijos mieste uždarius pastatą bus teikiamos nuotoliniu būdu, aptarnavimas gyvai laikinai nevyks.


Pacientams, pajutusiems COVID-19 ligai būdingus simptomus ar gavusiems teigiamą greitojo savikontrolės testo rezultatą, šeimos gydytojo sprendimu nedarbingumo pažymėjimas gali būti išduotas ir po nuotolinės konsultacijos.


Ar Palanga netrukus turės dar vieną miestą partnerį? Prancūzijoje! „Apie galimą dviejų miestų draugystę šiandien (sausio 18 d.) nuotoliniu būdu bendravau su Lietuvos Respublikos ambasadoriumi Prancūzijos Respublikoje Nerijum Aleksiejūnu ir Prancūzijos miesto Saint Gilles Croix de Vie meru Francois Blanchet,“ – tokį įrašą savo Facebook paskyroje pirmadienio...


Dėl koronaviruso paskelbtas karantinas visus ,,uždarė“ namuose, tačiau Palangos senosios gimnazijos aktyvių jaunuolių grupė ,,Sportas netrukdo mokslui, mokslas netrukdo sportui” kartu su savo kūno kultūros mokytojomis Dalia Rakauskiene ir Ingrida Želniene nusprendė išjudinti – tiesiogine to žodžio prasme – visus laiką namuose leidžiančius gimnazistus ir savo...


Pirmadienį, lapkričio 9 d., posėdžiavusi Ekstremalių situacijų komisija vienbalsiai apsisprendė rekomenduoti mokyklų vadovams įvertinti situaciją ir priimti sprendimą dėl pradinių klasių mokinių mokymo nuotoliniu būdu iki lapkričio 29 d.


Lietuvoje prasidėjus antrajam karantinui biurai vėl kraustosi į namus. Šis procesas bus daug sklandesnis pasitelkus „Tele2“ nuotolinio darbo sprendimus verslui. „Siekiame būti ten, kur yra mūsų klientai, kad darbas nuotoliniu būdu vyktų be jokių rūpesčių, o verslo procesai nesustotų. Išmanius sprendimus verslui galima užsisakyti neišeinant iš...


Palangoje mokslo metai bus baigti nuotoliniu būdu – toks sprendimas priimtas pirmadienį vykusio miesto vadovų bei kurorto švietimo bendruomenės atstovų pasitarimo metu. Į klases negrįš visi mokiniai, tarp jų – ir abiturientai.


Palangos poliklinika jau dėliojasi planus, kaip ir kada galėtų atverti duris planiniams pacientams. Net ir tai padarius srautai bus kontroliuojami, ir jos dirbs dar ne visu pajėgumu. Poliklinikos planus dar turės įvertinti Nacionalinis visuomenės sveikatos centras. "Net ir po karantino iki pusės paslaugų bus teikiama tik nuotoliniu būdu," - "Palangos tiltui" sakė Palangos...


„Karantinas parodė, kokie mes išties galime būti vieningi, kūrybingi, kiek galimybių dar neišnaudota, o, svarbiausiai, kad karate vaikams daug daugiau nei tik fizinė veikla,“ – sako vieno didžiausių Lietuvoje kyokushin karate klubo SHODAN vadovas Lukas Kubilius. SHODAN mokykloje mokosi apie 60 palangiškių.


Iš atostogų Prancūzijos Alpėse per Milaną į Palangą grįžęs Leonas Šidlauskas, Palangos senosios gimnazijos direktorius, dvi savaites dėl koronaviruso grėsmės praleis namuose.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius