„Shodan“ vyresnieji sportininkai iškovojo 3 sidabro ir 6 bronzos medalius

Palangos tiltas, 2023-03-10
3453

Kovo 4 dieną Kaune vyko Let‘s join the fight together varžybos, kurios yra organizuojamos kartu su Rimanto Kaukėno paramos fondu. Varžybų metu už dalį surinkto startinio mokesčio bus išpildytos sunkiomis ligomis sergančių vaikų svajonės. Šiose varžybose dalyvavo Palangos Karate Kiokušin mokyklos „Shodan“ vyresnieji sportininkai, kurie iškovojo 3 sidabro ir 6 bronzos medalius.

Vaikinų tarpe Denas Razmas -60 svorio kategorijoje laimėjo 2 vietą ir tapo vicečempionu. Airidas Tarnys -70 kg svorio kategorijoje iškovojo sidabro medalį. Rugilė Krajinskaitė -55 kg svorio kategorijoje tapo vicečempione merginų tarpe ir iškovojo sidabro medalį.

Vaikinų tarpe Joris Macas -75 svorio kategorijoje iškovojo bronzos medalį. Merginų tarpe Gabija Latviūnaitė -55 svorio kategorijoje tapo 3 vietos laimėtoja. Evelina Kavolytė -55 svorio kategorijoje iškovojo bronzos medalį. Rimgailė Rimkutė -65 svorio kategorijoje laimėjo bronzos medalį. Andrėja Gigaitė -65 svorio kategorijoje iškovojo bronzos medalį.

Šiose varžybose taip pat dalyvavo Enrikas Janušonis, Gustas Petrošius, Rokas Liudžius, Matas Zaleckas, Benas Vansevičius, Martina Gurinovaitė, tačiau iki pergalių šiek tiek pritrūko.

Treneriai Lukas Kubilius ir Aivaras Baltmiškis džiaugiasi ir didžiuojasi auklėtiniais ir jų pasiekimais – šios varžybos yra pasiruošimo, Lietuvos čempionatui, dalis.

Gruodžio 10 d. Vilniuje, įvyko didžiausias Europoje tarptautinis karate kyokushin turnyras.

Šių metų lapkričio 11 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos.

Balandžio 16 dieną, Kėdainiuose, įvyko Lietuvos Kyokushin Karate jaunučių (U16), jaunių (U18) ir jaunių (U20) čempionatas, kuriame dalyvavo sportininkai iš visos Lietuvos karate klubų.

Kovo 4 dieną Kaune vyko Let‘s join the fight together varžybos, kurios yra organizuojamos kartu su Rimanto Kaukėno paramos fondu. Varžybų metu už dalį surinkto startinio mokesčio bus išpildytos sunkiomis ligomis sergančių vaikų svajonės.

Šių metų spalio 29 dieną Kėdainių arenoje buvo surengtos šalies moksleivių kiokušin karatė taurės varžybos.

Kovo 26 dieną Kėdainiuose vyko Lietuvos Kata čempionatas. Šiame čempionate dalyvavo sportininkai iš Palangos karate kiokušin mokyklos „Shodan“. Karatistai iškovojo 2 aukso, 2 sidabro ir 3 bronzos medalių.

Spalio 24 dieną Kėdainiuose įvyko Lietuvos Karate Kyokushin federacijos organizuojamos – moksleivių taurės varžybose. Šiose varžybose dalyvavo jaunieji Palangos „Shodan“ mokyklos sportininkai, kurie parodė ryžtą ir atkaklumą kovų metu.

Praėjusį savaigalį Klaipėdoje įvyko Baltijos Taurės čempionatas, kuriame dalyvavo 1300 dalyvių. Sporto klubo „Okinava“ auklėtiniai iš Palangos iškovojo 5 medalius.

Artėja prie pabaigos 2017/2018 metų Lietuvos Moksleivių Krepšinio Lygos (MKL) sezonas. Jaunieji krepšininkai žaidžia atkrintamas varžybas, kovoja dėl medalių. Praėjusį savaitgalį krepšinis karaliavo ir Palangoje.Į Palangos sporto centro areną atvyko keturios stipriausios U18 merginų B diviziono komandos.

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) finalinio ketverto šeimininkė „Palangos“ komanda savo žiūrovams padovanojo tikrą krepšinio šventę ir bronzos medalius – trenerio Virginijaus Sirvydžio auklėtiniai rungtynėse dėl trečios vietos 80:65 (22:20, 17:12, 14:9, 27:24) įveikė Jonavos „Petrochemą“.