Šiais metais „Hanner“ į NT projektus investuos 77 milijonus eurų. Palangoje – 2 milijonus eurų

Palangos tiltas, 2022-02-07
Peržiūrėta
5691
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Norbert Tukaj nuotr.
Norbert Tukaj nuotr.

Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Hanner“ 2022 metais Lietuvoje ir užsienyje numatė 77 mln. eurų dydžio investicijas, rašoma pranešime spaudai. Dar numatyta 2 mln. eurų Palangoje, kur numatyta pradėti viešbučio paskirties su SPA projektą. 

Kaip nurodoma, iš jų 44 mln. eurų bus skirta gyvenamojo NT plėtrai, 13 mln. – komercinės ir administracinės paskirties pastatų vystymui, 20 mln. eurų – investicijoms užsienio šalyse. 

2021 metais įmonė planavo investuoti 60 mln. eurų, o faktinės investicijos siekė 56 mln. eurų. 

„Praėjusiais metais investicijų tikslus pavyko įgyvendinti tik dalinai dėl to, kad vėlavo statybos leidimų išdavimas ir išaugusi biurokratija. Atlikome mažiau statybos darbų, tačiau buvo daugiau žemės įsigijimo sandorių“, – sako „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis.

Šiemet planuoja pasiūlyti 1000 būstų

Lietuvoje „Hanner“ planuoja investuoti 57 mln. eurų. Iš jų 55 mln. eurų bus investuota sostinėje į gyvenamojo ir komercinio NT plėtrą. Dar 2 mln. eurų Palangoje, kur numatyta pradėti viešbučio paskirties su SPA projektą. 

2021 metais Hanner pardavė 625 butus – daugiausiai per visą veiklos laikotarpį. Panašų skaičių butų planuojama parduoti ir 2022 metais.

„Stringant projektų derinimo ir statybos leidimų išdavimo procesams, norint pasiekti tą patį rezultatą kaip anksčiau, dabar reikia dirbti su dukart didesniu projektų portfeliu ir tam reikia du kartus daugiau laiko“, – teigia A. Avulis.

Dėl šios priežasties, pirkėjams sostinėje šiais metais planuojama pasiūlyti 1000 būstų įvairiose Vilniaus vietose. Pasiūla Vilniuje šiuo metu yra mažiausia nuo 2014 metų.

Užsienio šalyse 2021 metais „Hanner“ buvo suplanavusi 30 mln. eurų investicijas. Faktiškai pavyko investuoti 25 mln. eurų, o didžioji šios sumos dalis teko „Hilton“ viešbučio projektui Venecijoje. 2022 metais kitose šalyse planuojama investuoti 20 mln. eurų.

Delfi.lt

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Antradienį, gegužės 16 d., kartu su kolegomis palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas registravo Konkurencijos ir Vietos savivaldos įstatymų projektus, kuriais siūloma leisti savivaldybėms pačioms valdyti už jų biudžeto lėšas pastatytus nekilnojamojo turto objektus.


Palangoje, prie Birutės parko, įsikūrusiam viešbučiui „Gabija“ Medicinos bankas teikia 0,9 mln. eurų paskolą.


Vyriausybė trečiadienį pritarė, kad šiemet keliams būtų skirta 543,2 mln. eurų. Be to, 2023 ir 2024 metais preliminariai numatyta skirti po 522 mln. eurų.


Nekilnojamojo turto (NT) plėtros bendrovė „Hanner“ 2022 metais Lietuvoje ir užsienyje numatė 77 mln. eurų dydžio investicijas, rašoma pranešime spaudai. Dar numatyta 2 mln. eurų Palangoje, kur numatyta pradėti viešbučio paskirties su SPA projektą. 


Lietuvos paštas pranešė, kad viešojo aukciono būdu sėkmingai pardavė buvusias pašto patalpas Palangoje. Vytauto g. 53 įsikūrusios patalpos parduotos už kiek daugiau nei 600 tūkst. eurų. Gautas lėšas bendrovė investuos į strateginius projektus: veiklos modernizaciją, pašto skyrių atnaujinimą ir darbo sąlygų gerinimą. 


Nuo gegužės 1 dienos viešasis transportas Kretingos mieste tapo nemokamas. Tikimasi, kad nemokamas keleivių vežimas skatins gyventojus rinktis viešojo transporto paslaugas, taip didinant socialinių paslaugų prieinamumą, mažinant transporto srautus bei oro užterštumą. O palangiškiai ar galės netrukus nemokamu vietiniu susisiekimu pasidžiaugti? Skaitykite penktadienį...


Klaipėdos apskrities VPK Kriminalinės policijos informacijos analizės skyrius informavo „Palangos tiltą“, kad Palangos mieste dėl smurto artimoje aplinkoje 2020 metais buvo pradėti 32, 2019 metais – 42 ikiteisminiai tyrimai; dėl vagysčių 2020 metais kurorte buvo pradėta 111, 2019 metais 100 ikiteisminių tyrimų. Dėl sukčiavimo 2020 metais buvo pradėti 3, 2019 metais – 10...


Kas nors pasakys, kad dovanos ir meras – du vienas kitam nederantys dalykai, tačiau miestų vadovai – ir Palangos meras Šarūnas Vaitkus – jų, oficialių, gauna ir jos yra reprezentacinių išlaidų dalis. „Tačiau pernai oficialių dovanų meras Š. Vaitkus negavo, tik,“ – Savivaldybės Kultūros skyriaus vedėjas Robertas Trautmanas sakė...


Verslininkas Gediminas Gečas – jis valdo populiarias kurorto kavines „A-petit“ ir „Šilelis, Mokesčių inspekcijai nurodė, kad banke pernai turėjo 10 000 eurų, buto, kuriame gyvena, vertė yra vos 39 tūkstančiai eurų, kitų statinių – sodo namelių, garažų, inžinerinių statinių – vertė yra 32 600 eurų, valdomų žemės sklypų vertė yra 76 000 eurų, yra...


Šiais mokslo metais mokinių mažiau

„Palangos tilto“ informacija, 2009 09 01 | Rubrika: Miestas

Prasidėjus mokslo metams ir nuvilnijus per miestą Rugsėjo 1-osios šventės akordams, tenka mokiniams krautis kuprines ir užsirašyti pamokų tvarkaraščius. Vasara užleidusi rudeniui vietą, atnešė kartu ir naujų darbų sąrašą, vienas iš jų ir pats svarbiausias mokiniams – kasryt keltis ir lėkti į mokyklas. Šviečiantys mokytojų veidai laukia sugrįžtančių ar naujai atėjusių mažųjų ir be abejo...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius