STT pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl Šventosios tilto registracijos

Linas JEGELEVIČIUS, 2012-12-17
Peržiūrėta
2244
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Apie galimai neskaidrius Šventosios tilto privatizavimo užkulisius prabilo verslininkas Vaidas Šimaitis.
Apie galimai neskaidrius Šventosios tilto privatizavimo užkulisius prabilo verslininkas Vaidas Šimaitis.

STT pradėjo ikiteisminį tyrimą nustatyti, ar Šventosios tiltas buvo galimai nusikalstamai registruotas kaip „Energetiko“ nuosavybė, nors „Energetiko“ prašymo teismas netenkino. STT gali pareikšti įtarimus registrų centro darbuotojams bei kreipsis į prokuratūrą, kad registracija būtų panaikinta. Uosto direkcija irgi gali dalyvauti byloje, nes per privatų tiltą gali nepraleisti technikos ir žmonių. 
Pirmasis apie galimai neskaidrius Šventosios tilto privatizavimo užkulisius prabilo verslininkas Vaidas Šimaitis.
„Nekilnojamojo turto registre radau, kad tiltas ir daugiau kaip šimtas metrų privažiavimo iki jo – dalis Kopų g. – yra nuo vasario pradžios įregistruota kaip nauja UAB sveikatos centro „Energetikas“ nuosavybė“, – „Palangos tiltui“ sakė V. Šimaitis.
„Energetikas“ bandė per teismą gauti nuosavybės teises į tiltą ir dalį kelio, tačiau teismas prašymo netenkino.
„Energetiko“ direktorė Tatjana Kervienė žiniasklaidai išsamiau komentuoti tilto ir dalies privažiavimo prie jo įsigijimo aplinkybes atsisakė.
Savivaldybės Juridinio ir personalo skyriaus vedėjo pavaduotojas Vytautas Korsakas sakė, kad nėra detaliai susipažinęs su visa istorija, bet teigė, kad šią savaitę savivaldybėje ketinama sušaukti pasitarimą šiuo klausimu.
„Įvykęs teismas nenustatė, kad tiltas priklauso „Energetikui“. Jei bus nurodyta, apskųsime nuosavybės įsigijimo registraciją, nes skundimo terminas dar nesibaigęs“, – sakė V. Korsakas.
 

Jūsų komentaras:

To Jurgeliui 2012-12-20 18:15 (xhnj / IP: 78.61.214.75)
Dabartinis meras Tarybos nariu tapo 2003 metais balandžio mėnesį. Ir vėl meluoji Jurgeli.

Jurgis 2012-12-19 05:51 (IP: 78.61.251.251)
Tik nereikia manęs gąsdinti! 2002 metais tiltas pradėtas perdavinėti "energetikui", tai dabartinis meras tikrai visa tai žinojo, nes buvo tarybos narys. O dabar visi kiti kalti. Žinome mes apie "brolių" susirinkimus ir pasitarimus.

To Jurgiui 2012-12-18 10:46 (tuk / IP: 195.182.88.82)
Komentatoriau Jurgi. Šmeižiantys komentarai užtraukia baudžiąmąją atsakomybę, todėl patariu rašyti tiesą. Tiltas niekada nepriklausė Palangos savivaldybei ir jokių sprendimų dėl šio tilto savivaldybė nepriėmė. Tiltą iregistravo registru centras.

Jurgis 2012-12-18 06:55 (IP: 78.61.251.251)
Svarbiausia, kad meras nieko nežinojo apie tilto perdavimą :) viska padarė Bronius, tik įdomu kieno nurodymu...

Pragydo svetimam kieme? 2012-12-18 05:14 (IP: 86.100.60.112)
Būtų gerai, kad Šimaitis daugiau domėtųsi ir užgiedotų apie savo statybomas ir rašytų apie savo pridergto kiemo peripetijas... Pragydo apie bankrotą- kas bus nukelta ant mūsų visų sprando...Toks biznierius -toks ir finalas- bankrotas!? kurį matomai, buvo iš anksto suplanavęs...šiš....

Taip pat skaitykite

Iš Lietuvos į Rusiją planavusio skristi lėktuvo „Cessna 172“ medžiagą ir surinktą informaciją Lietuvos transporto saugos administracija (LTSA) perdavė Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybai (FNTT), kuri toliau skrydžio ir orlaivio aplinkybes vertins tarptautinių sankcijų kontekste.


Klaipėdos apygardos prokuratūra, reaguodama į viešai paskelbtą informaciją apie galimai neteisėtai vykdomas statybas Kunigiškių paplūdimyje, pradėjo tyrimą dėl galimo viešojo intereso pažeidimo.


Lietuvos vyriausiojo administracinio teismo (LVAT) teisėjų kolegija rašytinio proceso tvarka išnagrinėjo atsakovo Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos (VTEK) prašymą atnaujinti procesą administracinėje byloje pagal pareiškėjo Aleksandro Jokūbausko, buvusio Palangos miesto Tarybos nario, apeliacinį skundą dėl Vilniaus apygardos administracinio teismo 2020 m. spalio 13 d. sprendimo...


Palangos miesto savivaldybė purtosi minties leisti jūroje ar Botanikos parke barstyti mirusio žmogaus kremuotų palaikų pelenus, tačiau Valdas Pakusas sakė „Palangos tiltui“: „„O kas gali užtikrinti, kad ir dabar kur nors parke nėra išbarstyti kieno nors pelenai?“ Skaitykite visą straipsnį penktadienį „Palangos tilte“.


Klaipėdoje trečiadienį, kovo 18 d. popiet pradėjo veikti mobilus patikros punktas. Jame išsitirti dėl koronaviruso gali ir palangiškiai, kurie dar nejaučia ligos simptomų. Šis punkta veikia specialiai tam pritaikytoje transporto priemonėje, kurios nuolatinė stovėjimo vieta (tol, kol šis punktas veiks) yra prie „Švyturio“ arenos.


Dėl Kretingos rajone pakarto šuns policija pradėjo ikiteisminį

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 16 | Rubrika: Miestas

Kretingos rajone, Kumpikų kaime, antradienį rastas pakartas šuo, pradėtas ikiteisminis tyrimas, pranešė Klaipėdos policija. 1973 metais gimusiam vyrui priklausančiame ūkiniame pastate, smaugvirvės kilpoje rasta nenustatytos veislės šuns gaišena irimo stadijoje. Įvykio aplinkybės tikslinamos, įtariamieji nustatinėjami. Pradėtas tyrimas dėl žiauraus elgesio su gyvūnu....


Ant griūvančio Šventosios pietinio molo šiandien saulėlydžiais mėgaujasi nebent žuvėdros ar kirai, o riogsiantys tilto į jūrą griuvėsiai perša mintį, kad tūkstančiai mažyčio kurorto svečių čia sugužėjo po neseniai pasibaigusio karo, per kurį, žinia, tiltai pirmiausia griaunami. Kiek kainuotų atstatyti tiltą, reikia skaičiuoti, bet UAB „Palangos komunalinis...


Vakar Klaipėdos miesto apylinkės teismas priėmė nutartį dėl Palangos miesto savivaldybės Architektūros ir teritorijų planavimo skyriaus vedėjo Svajūno Bradūno, kuriam įtarimai dėl galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi siekiant asmeninės naudos perkvalifikuoti į įtarimus dėl galimo piktnaudžiavimo tarnybine padėtimi ir kyšio paėmimo. Valdininkas trims mėnesiams nušalinamas...


STT pradėjo ikiteisminį tyrimą nustatyti, ar Šventosios tiltas buvo galimai nusikalstamai registruotas kaip „Energetiko“ nuosavybė, nors „Energetiko“ prašymo teismas netenkino. STT gali pareikšti įtarimus registrų centro darbuotojams bei kreipsis į prokuratūrą, kad registracija būtų panaikinta. Uosto direkcija irgi gali dalyvauti byloje, nes per...


Antradienį, rugpjūčio 9-ąją, miesto savivaldybės architektūros ir urbanistikos skyriaus vedėjas Svajūnas Bradūnas pristatė Šventosios jūrų uosto detalųjį planą. Miesto taryba šį planą tvirtins rugsėjo mėnesį.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius