Su Naujaisiais, 2017-aisiais, mielieji!

Linas JEGELEVIČIUS, 2016-12-29
Peržiūrėta
420
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kokios jūsų nuotaikos, mielieji?
Sakoma, kad ne vienam šventės sukelia blogą nuotaiką ir net „įtaiso“ depresiją, bet viliuosi, kad jūsų nuotaikos – šventinės ir jų netemdo laikinos bėdos ar negandos.
Kažin ar rasime žmogų, kurį lydi tik laimė ir kuris tik plasnoja, beveik tikrąja prasme, ant jos sparnų.
Tikiu, kad kiekvienas išbandymas ar iššūkis mus visus daro stipresniais, užgrūdina.
Sutikite su manimi, kad svarbiausia – tikėjimas. Nesvarbu, kokį tikėjimą išpažįstate, į ką meldžiatės – o gal esate agnostikas, tai yra netikintis į Dievą,– bet be tikėjimo – sunku.
Kai jūs antradienio ar penktadienio rytą užeinate į mūsų redakciją pasiimti šviežiausio laikraščio numerio, mes, redakcijos žmonės, su dauguma jūsų trumpai šnektelime.
Kaip ir su tais, kurie, ypač baigiantis metams, praveria mūsų redakcijos duris užsisakyti „Palangos tiltą“ 2017 metams...
Žinote, kas mane labiausiai žavi tuose trumpučiuose pokalbiuose?
O gi tai, kad didžioji jūsų dauguma, nebodami fizinių negandų ar finansinių sunkumų, redakcijoje minutėlę spinduliuojate tikėjimu, pažeriate glėbį savo gyvenimiško optimizmo, nesuvaidintų patarimų, kaip išlikti, prisitaikyti ir laimingai gyventi toliau.
Lengvai susigraudinu, bet jūsų, nuėjusių didelį gyvenimo kelią, nuoširdumas – tikras ir nesurežisuotas – paperka ir verčia apmąstyti, kas yra tikrosios gyvenimo vertybės.
Visada prisiminsiu vieną Palangos poetę, mūsų ištikimą laikraščio skaitytoją, kuri kiekvienąkart, pasiimdama naujausią „Palangos tiltą“, ištiesia Parkinsono ligos krečiamą saujelę su keliais šokoladiniais saldainiais redakcijos darbuotojams.
Iš atminties man niekada neišblės viena didi kurorto mokytoja, kuri patiriamus fizinius skausmus (apie juos ji mums prisipažino tik po daug metų draugystės su „Palangos tiltu“) moka puikiai paslėpti po švytinčia šypsena, humoru ir begaliniu tikėjimu.
O kur visos kitos mažesnės ir didesnės istorijos?
2017-aisiais metais „Palangos tilte“ rasite visko, bet daugiausiai dėmesio, patikinu jus kaip redaktorius, skirsime žmogiškosioms istorijoms – apie tikėjimą, sugebėjimą ištverti ir įveikti bėdas.
Apie tikėjimą žmonėmis. Gražesne Lietuva. Gražesne Palanga. Geresniu rytojumi.
Džiaugdamasis, kad 2016-ieji metai „Palangos tiltui“ buvo stabilūs ir geri, tikiu, kad draugausime, bendradarbiausime ir 2017-iaisiais.
Jeigu dar neužsisakėte „Palangos tilto“, paskubėkite: padarę tai iki sausio 7-osios, dalyvausite prenumeratorių loterijoje, kurioje yra rekordiškai daug įvairių prizų – net 200.
Žinoma, 2017-ųjų vasarą visus vėl nudžiuginsime solidžiu žurnalu „Palanga 2017“, o jau nuo pat Naujųjų, laikraščio antradienio numeriuose rasite itin daug trumpųjų žinių mūsų skyrelyje „Palangos pulsas“.
Iškart po Naujųjų pakviesime ir į tradicinius „Palangos tilto“ antradienio kavaryčius diskusijoms aktualiais miestui ir vietos bendruomenei klausimais.
Iki pasimatymo, mielieji.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Tarptautinės darbo dienos šventė – tai ne vien graži šventinė pavasario diena. Pirmiausia ji suteikia viso pasaulio žmonėms progą išreikšti solidarumą, primena, kad kiekvienas darbuotojas turi savo teises.


Per pirmuosius šių metų mėnesius nupirkta jau trigubai daugiau vėliavų, nei jų pirkta 2017-aisiais. Kartu intensyviai perkami vėliavų stiebai bei jų laikikliai, kita tautinė atributika.


Šventojoje birželio 8-11 dienomis riaumojo antrasis paplūdimio baikerių festivalis „BeachBikeFest 2017“. Preliminariais skaičiavimais į Šventąją atvyko apie pusantro tūkstančio baikerių.


Vasario 18 d. Palanga kviečia į šventę „Palangos stinta 2017“ PROGRAMA


Su Naujaisiais, 2017-aisiais, mielieji!

Linas JEGELEVIČIUS, 2016 12 29 | Rubrika: Pajūrio žurnalas

Kokios jūsų nuotaikos, mielieji?    


  Aukštai kartelę iškėlusi Palanga ir 2016-aisiais įgyvendino ne vieną miesto infrastruktūrai svarbų projektą, o mintyse – jau kiti darbai, kurių didžiausiam šalies kurortui teks griebtis Naujaisiais metais. Likus vos porai dienų iki 2017-ųjų, „Palangos tiltas“ paprašė miesto mero Šarūno Vaitkaus įvertinti besibaigiančius...


Ketinate įsigyti verslo liudijimą 2017-iesiems? Patariame, kaip tai padaryti!


Praėjusią savaitę Palangoje vyko kasmetinis respublikinis paveldosaugininkų seminaras, kurio metu buvo aptariamas ir Būtingės evangelikų liuteronų bažnyčios restauracijos klausimas. Buvo susitarta dėl Kultūros ministerijos ir Kultūros paveldo departamento finansinės paramos. Remonto darbus tikimasi pradėti jau kitais metais.


Šį savaitgalį Osle (Norvegija) vykusiame 46-ajame Europos varinių pučiamųjų orkestrų čempionate pabuvojusi ir su Europos varinių pučiamųjų orkestrų (European Brass Band Aassociation) asociacijos nariais susitikusi Palangos delegacija parvežė dvi džiugias žinias: pateikta paraiška mūsų mieste rengti Europos varinių pučiamųjų orkestrų čempionatą 2019-aisiais, o 2016-aisiais...


Drakonui 2012-aisiais nesikandžiojus, viltys, kad ir Gyvatė 2013-aisiais nekirs

Linas JEGELEVIČIUS, Livija GRAJAUSKIENĖ, 2012 12 27 | Rubrika: Miestas

Jeigu Rytų Drakonas šiais metais jūsų nei prarijo, nei apkandžiojo, ar galite būti tikri, kad 2013-aisiais Gyvatė jums neįkirs į kulkšnis? O gal visus drakonus sugebėjote taip prisijaukinti, kad skirtis su jais ir pasitikti mažiau nuspėjamą gyvatę yra labai sunku? Kokie buvo praeinantys metai žinomiems palangiškiams? Ir ko palangiškiai tikisi iš Naujųjų...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius