Suimti prabangaus restorano Palangoje savininkai? (ŽIŪRĖKITE VIDEO)

"Palangos tilto" informacija, 2019-10-02
Peržiūrėta
2540
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Savo profesinę šventę šiandien, spalio 2 d., mininti Kauno policija surengė  Kaune, Jonavos gatvėje operaciją, patvirtinančią, kad jie ne veltui vadinami angelais sargais. Portalo kauno.diena.lt skaitytojai apie 11 val. užfiksavo neeilinį sujudimą minėtos gatvės Neries pakrantėje – priešais automobilių remonto servisą, tarp vairuotojų žinomą A1 serviso vardu.

Anot liudininkų, policijos patruliai, sustabdę iš įvažiavimo ties 206 šios gatvės namu Senamiesčio pusėn išsukantį „BMW X5“, netrukus uždėjo jo vairuotojui antrankius. Po to, kai kažką rado šio iš pažiūros 40-mečio vairuotame automobilyje.

Anot liudininkų, pareigūnus sudominę mažiausiai du popieriniai maišai, panašūs į cemento, buvo aptikti BMW bagažinėje. Policininkai juos vos iškėlė ir fotografavo.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojai maždaug už pusvalandžio portalui kauno.diena.lt patvirtino, kad galimai rasta narkotinių medžiagų.

Tai konstatavus, į įvykio vietą atvyko dar keli policijos automobiliai. Kaip paaiškėjo netrukus, – ne veltui, nes pradėjo rinktis ir, kaip spėjama, sulaikytojo palaikymo komanda. Netrukus atvažiavo du baltos spalvos taip pat prabangūs „Mercedes-Benz“ ir „Audi“ su tokiais pačiais valstybiniais numeriais, kurie baigiasi skaičiais 333, kaip ir policijos patikrinimui sustabdytas „BMW X5“, rašo "Kauno diena" tinklapy.

Anot portalo šaltinių, pastarojo vairuotojas gyvena kažkuriame iš nuosavų namų, esančių minėtame įvažiavime, iš kurio jis išsuko. Todėl, panašu, kad jo sulaikymą galėjo matyti ir kas nors iš artimųjų ar kaimynų.

Pirminiais duomenimis, vienu iš minėtų automobilių į įvykio vietą atskubėjo netoliese esančio restorano savininkas. Sulaikytasis – jo brolis.

Anot liudininkų, atvyko ir dvi verkiančios moterys. Viena iš jų pagal amžių tinka „BMW X5“ vairuotojui į žmonas, kita – į mamas.

Praėjus pusantros valandos po operacijos pradžios policijos budėtojas dar negalėjo daugiau nieko patikslinti. Esą jo kolegos iš Nusikalstamų veikų registravimo skyriaus bei ekspertai tebedirba įvykio vietoje. Patikslinta tik tiek, kad „BMW X5“ vairavęs asmuo – 34-erių metų amžiaus.

Apie 15 val. netoliese gyvenantys kauniečiai įamžino gausias policijos pajėgas ir prie jau minėto netoliese esančio restorano, pirminiais duomenimis, priklausančio sulaikytojo broliui.

Tačiau vėliau planuota atlikti kratą ne ten, o viename iš namų, esančių minėtame įvažiavime, iš kurio išsukęs „BMW X5“ vairuotojas ir buvo sustabdytas. Pirminiais duomenimis, ten – jo mamos namas, kuriame „BMW X5“ vairuotojas gyvena. Prieš tai policija atliko kratą jo deklaruotoje gyvenamoje vietoje Jonavos rajone.

 Kaip portalui kauno.diena.lt pasakojo kratos Jonavos g. esančiuose namuose liudininkai, iš čia pareigūnai išsivežė dar vieną asmenį. Kol kas daugiau informacijos apie tokio jų sprendimo motyvus nėra.

Minėtos kratos susijusios su pradėtu ikiteisminiu tyrimu dėl neteisėto disponavimo narkotikais. Už keturių valandų po operacijos pradžios policija patikslino, kad pas „BMW X5“ vairuotoją rasta, kaip įtariama, psichotropinių tablečių ir paketėlis su milteliais.

Kitų policiją sudominusių sulaikytojo daiktų turinys kol kas neatskleidžiamas.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Žinomas virtuvės šefas Rokas Galvonas šiemet švenčia dvigubą šventę. Jis ne tik atšventė Velykas su artimaisiais, surengė ne vieną vaišių stalą savo restoranų svečiams, bet ir su mylima močiute atvėrė naujo – vienintelio Europoje restorano – „Močiučių Restoranas” duris.


,Akcija „Darom“ gali vykti nors ir kiekvieną dieną“, – sako į Rąžės upės ir aplinkos valymo iniciatyvą susibūrę trijų garsiausių Palangos restoranų: ,,Onorė“, ,,Oldman“ ir ,,Basanavičiaus kiemelis“ savininkai. Vos tik apie šią iniciatyvą užsiminė palangiškių Rimavičių šeima – nedelsiant prie jos prisijungė ir bendraminčiai. O...


Praėjusio šeštadienio vakarą Palangoje esantis restoranas „deCuba“, alsuojantis Lotynų Amerikos ritmais, atšventė penkiolikos metų jubiliejų. Centrinės J. Basanavičiaus gatvės viduryje esančio restorano šventė daugeliui asocijavosi su kurorto vasaros sezono atidarymu, mat dėl karantino šios tradicijos šįmet buvo atsisakyta.


Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdybos pareigūnai kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūra baigė ikiteisminį tyrimą, kuriame sutuoktiniai įtariami apgaulingu apskaitos tvarkymu bei neteisingų duomenų apie pajamas pateikimu.


Sekmadienio popietę Palangoje pavogti prabangaus automobilio žibintai.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.Šiandien, spalio 2 d., Kauno policija surengė Kaune operaciją, per kurią, anot PT šaltinių, buvo suimti vieno prabangaus restorano Palangoje savininkai. Jie įtariami disponavę dideliu kiekiu narkotikų.


Viename prabangiausių Palangos viešbučių „Vanagupė“ restorane praėjusią savaitę svečiams prisistatė naujasis virtuvės šefas Saulius Šikšnys. Naujasis šefas atvyko iš Kauno. „Viskas įvyko labai netikėtai – atsidūriau Palangoje. Bet labai tuo džiaugiuosi, tik dar reikia prie visko priprasti“, – sakė jis.


  Generalinis konsulas Karaliaučiuje Vaclavas Stankevičius gali lengviau atsikvėpti – pačiame Palangos centre pirmadienį pavogtas naujutėlis konsulo visureigis BMW X5, priklausantis Užsienio reikalų ministerijai ir kuriuo naudojosi Palangoje gyvenantis V.Stankevičius, vakar buvo rastas. Buvo sulaikyti ir automobilio vagys.   Daugiau informacijos – vėliau...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius