Šventosios miesto gyventojai ir svečiai energingai išvarė žiemą ir sėkmingai pasitiko pavasarį ir šilumą

Palangos tiltas, 2022-03-03
Peržiūrėta
1653
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Radvilės Kucevičiūtės nuotr.
Radvilės Kucevičiūtės nuotr.

Šventosios aikštėje netrūko mielinių blynų, šokių, muzikos ir puikios nuotaikos. Tokios triukšmingos ir galingos eisenos miestas dar nebuvo matęs. Kanapinis su šventojiškių pagalba nugalėjo lašininį ir pakvietė pavasarį į mūsų širdis ir kiemus. 

Palangos kultūros ir jaunimo centras dėkoja Šventosios bendruomenei, kuri prisidėjo prie šios šventės, skyrė laiko ir idėjų, jog miesto šventė taptų smagi kiekvienam. Už visakeriopą pagalbą dėkojame seniūnaitei Olgai Dejienei, už priekabą - Vytautas Kryževičius, už kepyklą - Ernestas Sprogis, Morės karkasas - UAB Jurmedis, Morės kelione aplink miestą pasirūpino - Ruslanas Abdulajevas, pyragaičiais vaišino - tarybos narys Domininkas Jūrevičius, blynus prikepė - Mažoji Armėnija ir šaunioji savanorė Neringa Užomerskienė ir visiems kitiems prisidėjusiems. 

Taip pat norime padėkoti, jog taip greitai sureagavote į mūsų prašymą prisidėti prie visos Lietuvos iniciatyvos ir nemažai paaukojote rūbų, batų, daiktų.  Šventosios gyventojai vieningi ir tas gėris bei šiluma jautėsi visą dieną. Dėkojame.

Palangos kultūros ir jaunimo centro inf.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Ketvirtadienį (rugpjūčio 31 d.) Palangos miesto savivaldybėje svečiams iš Briuselio buvo pristatyta Šventosios jūrų uosto rekonstrukcijos ir įveiklinimo raida.


   „Palangos tiltui" palangiškė rašo, kad yra labai skaudu netekti artimo žmogaus, jį laidoti, bet šokas jos laukė brangų žmogų jau palaidojus. PT skelbia visą palangiškės laišką.


Į vasaros sezono atidarymo festivalį „Myliu Palangą“ kviečianti ir kasmet vasaros sostine virstanti Palanga gyventojams bei svečiams žada neužmirštamą savaitgalį prie jūros.


Šventosios aikštėje netrūko mielinių blynų, šokių, muzikos ir puikios nuotaikos. Tokios triukšmingos ir galingos eisenos miestas dar nebuvo matęs. Kanapinis su šventojiškių pagalba nugalėjo lašininį ir pakvietė pavasarį į mūsų širdis ir kiemus. 


Monciškių seniūnaitė Olga Dejienė kreipėsi į Palangos miesto savivaldybės Tarybą prašydama  iš privatizuojamų objektų sąrašo išbraukti Šventosios kultūros centrą, kino teatrą ,,Eldija“.


Klaipėdos apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (toliau – Klaipėdos AVMI) informuoja, jog į nukentėjusių nuo COVID-19 sąrašus įtrauktos įmonės ir individualią veiklą vykdantys gyventojai, taip pat veiklos nevykdantys gyventojai, kurie turi nesumokėtų mokesčių, iki š. m. rugpjūčio 31 d. dar gali kreiptis į VMI ir pateikti prašymą sudaryti mokestinės paskolos sutartį (toliau - MPS) be...


Pavasarį Šventosios uosto teritorijoje turėtų prasidėti projekto „Žvejybos infrastruktūros plėtra Šventosios valstybiniame jūrų uoste“ įgyvendinimo darbai, kuriems Palangos miesto savivaldybė yra numačiusi 3,77 mln. eurų: šiuo metu vyksta konkursas statybos rangovui parinkti.


Užgavėnių šventė Šventojoje, į kurią visus pakvietėme praėjusį šeštadienį, šiais metais išsiskyrė puikiu oru, jūros vaizdais ir gausiu dalyvių būriu. Dalyvavo ne tik vietiniai, bet ir svečiai iš aplinkinių rajonų, kurie neslėpė susižavėjimo gamtos panorama ir švente. Šventės metu kiekvienas dalyvis turėjo progą ne tik paragauti...


Į mūsų kurortą atvykstantys svečiai miesto biudžetą kasmet papildo lėšomis, kurios skiriamos tam, kad Palanga taptų gražesnė, patrauklesnė, o jos vardas kuo garsiau skambėtų Lietuvoje ir už jos ribų. Per tris vasaros mėnesius surinkta kiek per pusę milijono litų vadinamojo „pagalvės“ mokesčio, o „ratuoti“ poilsiautojai nuo gegužės 15 iki rugsėjo 15 sumokėjo per...


Poledinės žūklės mėgėjai bei propaguotojai tęsią tradiciją sutikti kiekvieną pavasarį bei palydėti žiemą gražiu renginiu – poledinės žūklės varžybomis ant tvenkinių ledo.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius