KARŠTA: "Palangos tiltas" išsiaiškino, kur dirba Svetlana Grigorian. Kas slypi už kandidatės į Seimą slapukavimo? (SKAITYKITE PENKTADIENĮ „PALANGOS TILTE“)

2020-05-27

 Palangos socialdemokratų lyderės ir kandidatės į Seimą Svetlanos Grigorian išsisukinėjimai nuo klausimo apie jos dabartinę darbovietę verčia suklusti - ką nori nuslėpti kandidatė? "Palangos tiltas" išsiaiškino kur dirba S. Grigorian. Praėjusią savaitę, sulaukusi "Palangos tilto" klausimo, kaip pelnosi duonai, S. Grigorian slapukavo: "Aš eisiu atstovauti žmonėms. Tai rinkėjams turėtų būti svarbiausia. Svarbiausia - kas aš esu ir ką siūlau. Dirbu privačioje įmonėje, kuri pritraukia užsienio investicijas į Lietuvą," - sakė S. Grigorian.

 

Jūsų komentaras:

Jonnas 2020-05-28 10:05 ([email protected] / IP: 172.69.190.79)
Jei kažką slepia tai seimas jei nevieta!!!!!

neįtikėtina :) 2020-05-25 11:11 (IP: 172.69.190.65)
„neįvardijo nei savo pareigų, kurias užima, nei įmonės, kurioje dirba“ - neteko dar girdėti tokio atvejo Lietuvoje! „Svarbiausia - kas aš esu ir ką siūlau“ - o kas jūs esate? „Aš eisiu atstovauti žmonėms“ - o ką dar galima atstovauti, jei ne žmones?

Linas 2020-05-23 08:15 (IP: 172.69.190.79)
O varge, varge ir ko tą darbovietę slėpti ? Ar ten kokia jau ji slapta laboratorija ? Problema su tokiais politikais, kurie nuo pirmų dienų slepia net kur dirba ir kokia tos dabuovietės veikla. Geriau būtų sakoma, kad esi bedarbė.

Palangiškė 2020-05-22 19:28 (IP: 172.69.190.79)
Nesvarbu !!!!! Rinkėjams viskas svarbu !!!! Tai jeigu jau dabar norima nuslėpti net savo darbovietę tai kas būtų jeigų į Seimą išrinktų ????

Taip pat skaitykite

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) Palangos skyrius kandidatu į spalio pradžioje įvyksiančius Seimo rinkimus iškėlė skyriaus pirmininko, miesto Tarybos nario Dariaus Kubiliaus kandidatūrą.


Kitą savaitę Palangos konservatoriai patvirtins savo kandidatą Seimo rinkimų Mėguvos (Palangos) vienmandatinėje apygardoje. Tai "Palangos tiltui" penktadienį patvirtino Mindaugas Skritulskas, TS-LKD Palangos miesto skyriaus Tarybos narys, skyriaus pirmininko pavaduotojas. "Savaitės diena, kurią rengsime skyriaus Tarybos posėdį, paaiškės pirmadienį. Regis, posėdžio...


Jau šį penktadienį miestas taps dar gyvesnis - bus įjungtas muzikinis fontanas, fontanas miesto aikštėje prie parduotuvės "Maxima" ir fontanas Kastyčio ir Jūratės skvere. "Gegužės vidurys sutampa su kurorto sezono atidarymo švente. Nors jos šiemet dėl koronaviruso nebus, tačiau veikiantys fontanai yra miesto aktyviojo sezono ženklas ir...


Ką reiškia būti žymiausio Palangoje žmogaus, mero Šarūno Vaitkaus mama? Ko ponia Elena Vaitkienė mokė savo tris vaikus? Koks Šarūnas, jos pirmagimis, buvo vaikystėje ir jaunystėje? Ir be ko Elena Vaitkienė neįsivaizduoja Motinos dienos šventės? "Aš esu paprastas žmogus," - interviu nekart pabrėžė Elena Vaitkienė. Interviu skaitykite naujajame...


Ketvirtadienį, balandžio 9 d., nuotoliniu būdu įvykusiame miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tarybos valdančiųjų konservatorių balsais Rima Narkienė, nebuvo patvirtinta Palangos lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktore, nors anksčiau visi Tarybos komitetai balsavo už jos kandidatūrą. R. Narkienė "Palangos tiltui" sakė, kad toks Palangos Tarybos balsavimas dėl...


Laiškanešiai karantino metu turi labiau suktis: siuntų padaugėjo, be to, laiškanešiai į namus atneša ne tik mėgstamą leidinį, tačiau ir socialines išmokas, kai kam - ir pensijas. "Palangos tiltas" kalbėjosi su "Lietuvos pašto" Palangos skyriaus vadove Modesta Mėliūniene.


A futbolo lygoje rungtyniaujanti Palangos "Palanga" šeštadienį, spalio 26 d., Klaipėdoje 1-0 įveikė vietos "Atlantą."


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas