Dėl Seimo nario padėjėjos Elenos Kuznecovos veiklos vertinimo

Palangos tiltas, 2018-06-07
Peržiūrėta
430
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Dėl Seimo nario padėjėjos Elenos Kuznecovos veiklos vertinimo

TĖVYNĖS SĄJUNGOS-LIETUVOS KRIKŠČIONIŲ DEMOKRATŲ FRAKCIJA PALANGOS MIESTO SAVIVALDYBĖS TARYBOJE

Lietuvos Respublikos Seimo nariui Antanui Vinkui

Paklausimas

2018 m. gegužės 31 d.

Dėl Seimo nario padėjėjos Elenos Kuznecovos veiklos vertinimo

Toks nesuderinamumas tiesiog rėžia akį, ypač vertinant, gerbiamas Seimo nary, Jūsų įvairialypę ir prasmingą profesinę bei gyvenimišką patirtį: Seimo nario, ilgamečio didžiausių Lietuvos medicinos įstaigų vadovo, Sveikatos apsaugos ministro, o taip pat, Jūsų ekscelencija, daug metų Jums atstovaujant Lietuvos Respublikai aukščiausiu lygiu įvairių šalių ambasadose. Galiausiai Jūsų viešo veiklos įvertinimo kontekste – kaip Didžiojo Lietuvos kunigaikščio Gedimino 4-ojo laipsnio ordino kavalieriaus, Kretingos rajono garbės piliečio, kitų garbingų apdovanojimų.
Peršasi mintis, kad dėl Jūsų labai didelio užimtumo, neturėjote laiko susipažinti su visais žmonėmis, ypač kurie siejami su kriminaline veikla. Informuojame, kad Jūsų padėjėjos Elenos Kuznecovos frakcijos bičiulis Eimutis Židanavičius ne tik praeityje yra padaręs sunkius kriminalinius nusikaltimus, t.y. prievartavo turtą iš Palangos verslininkų, už ką dar 1993 metais buvo nuteistas skiriant 3 metų kalėjimo bausmę su turto konfiskavimu (plačiau apie tai – dienraščio „Vakarų ekspresas“ straipsnyje „Politikui primintas teistumas už reketą“), tačiau savo šiuos įgūdžius galimai naudoja ir dabar, nes yra teisiamas dėl padarytos turtinės žalos Palangos miesto savivaldybės uždarajai akcinei bendrovei „Palangos klevas“, labiau žinomai kaip Palangos turgus (plačiau apie tai galite sužinoti šio mėnesio laikraščio „Palangos tiltas“ straipsnyje „Eimučiui Židanavičiui vėl teks varstyti teismo duris“). Turto prievartavimas, galimas lėšų švaistymas nėra lengvi nusikaltimai, tačiau Jūs, kaip žinomas džentelmenas, negalite likti abejingas dėl šio Jūsų padėjėjos Elenos Kuznecovos bendražygio paties „šviežiausio“, tiesiog sukrečiančio išpuolio prieš moterį, Palangos miesto savivaldybės tarnautoją (plačiau apie tai galite sužinoti beveik visuose šio mėnesio dienraščiuose ir interneto portaluose, pavyzdžiui: dienraštyje „Lietuvos rytas“, straipsnyje „Prie Klaipėdos teismo – pralaimėjusiojo išpuolis“, portale alfa.lt „Palangos politikas ir verslininkas santykius su valdininkais aiškinosi kaip filme apie banditus“).
Taigi, vertinant paklausime pateiktą informaciją, prašome Jūsų, Lietuvos Respublikos Seimo nario, pateikti savo vertinimus šiuo klausimu, juolab, kad Elena Kuznecova, būdama Jūsų padėjėja, atstovauja Jums bendraudama su Palangos miesto gyventojais ir, beje, kas šioje istorijoje yra paradoksaliausia – Elena Kuznecova yra tiek Jūsų, ekscelencija Antanai Vinkau, tiek kartu ir aukščiau minėto Eimučio Židanavičiaus politinė bendražygė. Išeina taip, kad Elena Kuznecova yra savotiškas tiltas, jungiantis Antaną Vinkų ir Eimutį Židanavičių.
Manome, kad Jūsų atsakymo nekantriai laukia ne tik mūsų frakcija, bet, svarbiausia, ir labai tikėtina – palangiškiai, kretingiškiai ar net visos Lietuvos gyventojai, idant būtų išgirstas Jūsų, vieno iš žinomiausių Lietuvos politikų, aptariamų aplinkybių vertinimas, kuris būtų paremtas Jūsų principinėmis nuostatomis ir vertybėmis; kad būtų išsklaidytos bet kokios abejonės dėl kokių nors makiaveliškų dvigubų standartų taikymo užmerkiant akis dėl politinių išskaičiavimų.

TS-LKD frakcijos vardu
pirmininkas Dainius Želvys

Jūsų komentaras:

Lina G 2018-06-10 13:05 (IP: 78.57.230.163)
Dainiau, ar tau reikia aiškinti senas klasikines tiesas, kad SENA DRAUGYSTĖ NERŪDYJA, nesikabinėk prie žmonių ir jeigu jiems abiems gerai, palik juos ramybėj , tegul draugauja.

Sena draugė 2018-06-10 12:33 (IP: 90.131.36.245)
Elena, Elena ir su kuo tu susidėjai ?..... Ar ant senatvės tau dar reikia tokių draugų kaip neaiškios reputacijos už palangiškių turto prievartavimą sėdėjusio kalėjime Židanavičiaus?....... Na jaunystė yra kvailystė ir tą draugystė sovietmečiu buvo pateisinama, abu viršininkai po blatinėse vietose, bet dabar ? Kam ir dėl ko ????

Kestutis 2018-06-10 10:43 (IP: 78.57.242.230)
Žemas konservatorių lygis,primenantis sovietų laikus kai valdžia kišosi visur ...Palangoje tikrai,nesveika,perdėtai paranojiška aplinka.Valdancioji dauguma tuoj pareikalaus visu miestiečių atskleisti kas su kuo draugauja,kava geria ir tttt.Apsoliuti nesąmonė skusti žmogų dėl jo požiūrio,nuomones,draugystes kitam zmogui...

Lsddp 2018-06-09 00:35 (IP: 78.57.230.163)
Vinkus nezino kur papuole ir kas per "fruktai" jam atstovauja

Taip pat skaitykite

Miesto Tarybos narei Renatai Surblytei paskelbus apie pasitraukimą iš Socialdemokratų partijos, taip pat iš miesto Tarybos jungtinės „Socialdemokratų ir komiteto „Palangiškiai“ frakcijos, kuri po R. Surblytės pasitraukimo iširo, jos buvusi seniūnė ir Palangos socialdemokratų pirmininkė Svetlana Grigorian kol kas į kitas Tarybos frakcijas...


Palangos miesto savivaldybė prisideda prie Europos judumo savaitės renginių. Rugsėjo 22 d. organizuojamas renginys –„Diena be automobilio“, kurio metu bus nemokamai teikiamos viešojo transporto paslaugos miesto gyventojams ir svečiams Palangos miesto savivaldybės teritorijoje.


Gegužės 8 d. Vyriausioji tarnybinės etikos komisija vienbalsiai nusprendė, kad atstovaudamas fiziniam asmeniui savivaldybės taryboje, buvęs Palangos miesto savivaldybės tarybos narys A. Jokūbauskas pažeidė įstatymą - iki 2019-12-31 galiojusio Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo draudimą atstovauti (20 straipsnio 1 dalis).  


Liepą Palangos miesto savivaldybė paskelbė, jog ketina įrengti miesto prieigose miesto ženklą, tad laukianti pasiūlymų. Pateikė ir konkrečius reikalavimus, ko lauktų iš miesto ženklo. Terminas, iki kada buvo laukiama pasiūlymų, jau baigėsi, tačiau konkursas dar neįvykdytas – netrukus paaiškės, ar buvo sulaukta dėmesio vertų pasiūlymų, o gal teks procedūrą ir pakartoti.


Miesto taryboje - manevrai lyg prieš mūšį

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2018 03 29 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Per trumpą laiką miesto taryboje - antras tarybos narių pasikeitimas. Vakar vykusiame posėdyje daugelio buvo išgirsta netikėta žinia - iš miesto valdžios pasitraukia konservatorius Vaidotas Bacevičius. Atsilaisvinusią vietą taryboje užims po jo Tėvynės sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų rinkimų sąraše buvusi Irena Švanienė.


Atlikta visuomenės sveikatos stebėsena atskleidė Palangos miesto demografinius pokyčius bei sveikatos sritis, į kurias Palangos miesto savivaldybė turėtų dėti daugiausiai pastangų, siekiant pagerinti rodiklius.


Palangiškiams Savivaldybės taryboje atstovaujantys Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partijos nariai sėkmingai įgyvendina uždavinius, kuriuos dėl miesto gerovės yra užsibrėžę pasiekti per ketverius šios kadencijos miesto Taryboje metus.


Į Rimanto Buivydo kvietimą – jungtis buvusiems miesto tarybos nariams į organizaciją, kuri miesto tarybai padėtų spręsti problemas, atsiliepė 5 palangiškiai. „Idėja sukurti naują organizaciją sudarytą iš buvusių miesto tarybos narių gimė seniai. Mūsų tikslas – papulti į miesto tarybą bei būti jai tarsi patariamasis žodis“, - akcentavo R. Buivydas.


Ar miesto iždas yra lovys?

Alvydas ZIABKUS, “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2010 05 28 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto merui Vytautui Stalmokui viešai mestas savivaldybės biudžeto švaistūno šešėlis.  Kokia miesto vadovo reakcija? Jokios. Užuot paaiškinęs žmonėms jam metamus kaltinimus, tarybos posėdžio metu meras keletą kartų bando sarkastiškai juokauti beveik 6 tūkstančių litų vertės telefono tema.


Generolui J.Žemaičiui – miesto Garbės piliečio vardas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 03 04 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę įvykusiame Palangos miesto savivaldybės Tarybos posėdyje Tėvynės sąjungos frakcija paskelbė pareiškimą, kuriame siūloma lietuvių karininkui, rezistentui, kovotojui už Nepriklausomybę, valstybininkui, Lietuvos partizanų ginkluotųjų pajėgų vadui, brigados generolui palangiškiui Jonui Žemaičiui-Vytautui suteikti Palangos miesto Garbės piliečio vardą (po mirties). J.Žemaitis –...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius