Tingūs vairuotojai pykdo keliaujančius

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009-03-24
Peržiūrėta
1705
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Aikštelėje šalia autobusų stoties – nauja „mada“. Anksčiau čia „poilsiaudavo“ vos vienas kitas automobilis, tačiau dabar - net dvi eilės. Nepaisydami ženklų čia stoja ir netoliese dirbantys žmonės, ir šiaip reikalų tvarkyti atvykę tingūs vairuotojai, neieškantys tinkamesnės vietos sustoti.

  Žmones pykdo vairuotojų akiplėšiškumas – negana to, kad stoties prieigose stovintys automobiliai trukdo praeiti, pasitaiko ir tokių vairuotojų, kurie automobilį neišjungtu varikliu palieka kone prie pat stotelių. Prie šios aikštelės nėra ženklo, nurodančio stovėjimo būdą – ant šaligatvio, tad kiekvienas čia paliekantis automobilį, yra kelių eismo taisyklių pažeidėjas.

Palangos policijos komisariato organizacinio poskyrio viršininkė Erika Kliaugienė teigė, jog šioje zonoje automobilius statantys vairuotojai buvo ne kartą bausti. Automobilių šioje zonoje negali būti.

Policija remiasi ne tik pareigūnų užfiksuotais pažeidimų įrodymais, bet ir gyventojų teikiama informacija, kuri perduodama teismams kaip pilnavertis įrodymas. „Tiek filmuota medžiaga, tiek nuotraukos, kuriose užfiksuota pažeidimo data, galioja kaip tikras ir svarus įrodymas“, - kalbėjo E.Kliaugienė. Ne kartą pažeidėjai buvo nubausti remiantis būtent liudininkų pateikta informacija ir vaizdiniais įrodymais.

Palangos policijos komisariatui šios vietos problema jau seniai žinoma ir tapo opia problema – pažeidėjų atsiranda nuolatos. „Palangos tiltui“ ne kartą teko išklausyti pasipiktinusių žmonių nuomonę – „kodėl tokie ereliai nebaudžiami, kodėl vis dar yra taisyklių išimčių „išrinktųjų“ klasei?“. Pasipiktinę žmonės braunasi per mašinų užkardas, kvėpuoja variklių išmetamomis dujomis – toks vaizdas kurorto nepuošia, nei išvykstančių, nei atvykstančių nedžiugina.

Palangos policijos komisariatas pasirengęs priimti gyventojų informaciją – nuotraukas ar video medžiagą apie tokius ir panašius pažeidimus.    

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Savaitgalį į Palangoje vykusią Stintų šventę suplūdus poilsiautojams, pareigūnai užsiėmė ne tik viešosios tvarkos priežiūra, bet ir kelių eismo taisyklių pažeidimais. Sustabdyti du vidutiniškai ir sunkiai apgirtę vairuotojai.


Geros žinios: teritorijos Kretingos gatvėje įveiklinimo darbai tęsiasi, metų pabaigoje turėtų prasidėti ir naujos statybos. Tokia žinia penktadienį, balandžio 7 d., pasidalino Palangos meras Šarūnas Vaitkus. „Džiaugiuosi, kad statytojai, kurie įgyvendino naujosios Palangos autobusų stoties ir prekybos centro prie jo projektą, tęsia savo sumanymą imtis teritorijos prie autobusų stoties...


2022 m. gruodžio 5 - 11 d. Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnų vykdytas priemones iš viso užfiksuota 150 įvairių KET pažeidimų, tarp jų – 7 neblaivūs vairuotojai ir vienas pernelyg nuo alkoholio apsvaigęs dviratininkas.


Per 2022 m. lapkričio 7 - 13 d. vykdytas policines priemones Klaipėdos apskrities VPK Kelių policijos skyriaus pareigūnai iš viso užfiksavo 370 KET pažeidimų, nustatyti 8 neblaivūs vairuotojai.Buvęs Būtingės naftos terminalo vadybininkas, nepanoręs skelbti savo pavardės, sakė PT, kad dėl inicidento, tikėtina, kaltas "kovidas" ir karantinas ir Orlen Lietuva taupymo režimas. " Jeigu anksčiau prie (naftos produktų) vamzdžių dirbo trys žmonės, dabar taupo - dirba vienas žmogus." "Ką tik savivaldybė gavo pranešimą, jog Būtingės terminale nutrūko žarna...


Lapkričio 16 – 22 d., policijos pareigūnai visoje šalyje vykdė policinę priemonę, per kurią itin didelį dėmesį skyrė neleistinam mobiliųjų įrenginių naudojimui vairuojant išaiškinti. Pažeidimai fiksuoti ir nekontaktiniu būdu. Klaipėdos apskrityje per minėtą priemonę nustatyti 387 vairuotojai, kurie mobiliojo ryšio priemonėmis naudojosi, kai daryti yra...


Paskambinusi į „Palangos tiltą“, vilnietė Jolita Žurauskienė stebėjosi ir piktinosi, kad nei Palangos, nei Klaipėdos maršrutiniai autobusai nestabteli Nemirsetos autobusų stotelėje.


Antradienį prie mūsų miesto autobusų stoties ir viešbučio „Palanga“ būta neįprastos sumaišties: gavus pranešimus, jog šie pastatai užminuoti, iš jų buvo evakuoti žmonės. Policija įvedė planą „Skydas“, prie pastatų budėjo pareigūnai bei ugniagesiai gelbėtojai, iš Klaipėdos iškviesti antiteroristinių operacijų...


Tingūs vairuotojai pykdo keliaujančius

Monika ŠIUGŽDAITĖ, 2009 03 24 | Rubrika: Miestas

Aikštelėje šalia autobusų stoties – nauja „mada“. Anksčiau čia „poilsiaudavo“ vos vienas kitas automobilis, tačiau dabar - net dvi eilės. Nepaisydami ženklų čia stoja ir netoliese dirbantys žmonės, ir šiaip reikalų tvarkyti atvykę tingūs vairuotojai, neieškantys tinkamesnės vietos sustoti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius