Tylos take tyliai „pradingo“... šaligatvis

„Palangos tilto“ informacija, 2009-08-26
Peržiūrėta
804
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangoje vyksta keisti ir nenuspėjami dalykai. Į redakciją kreipėsi palangiškis, kuris sakė nesuprantąs, kaip gali „išgaruoti“ Savivaldybės turtas. Konkrečiai – dalis Tylos take esančio šaligatvio.

 

Pasidomėjus paaiškėjo, kad šaligatvį „pradangino“ dviejų privačių valdų savininkai. Savivaldybės Turto ir verslo skyriaus vedėja Zoja Strikaitienė teigė nežinanti net kur tas takas yra. Be to, pasak jos, tokių atvejų, kai užgrobiama ar užtveriama dalis miesto šaligatvių, kurorte yra ne vienas ir ne du.

Savivaldybės Komunalinio ūkio skyriaus vyresnysis specialistas Edmundas Kivyta sakė, kad šią situaciją padėtų išnarplioti žemėtvarkininkai. Anot specialisto, galbūt jie kažkaip sugeba įteisinti tokias sklypo ribas, nepaisant esamos padėties. „Matyt teks susitaikyti su faktu“, - sakė specialistas. Savivaldybės Taryba šiemet susizgribo inventorizuoti savo turtą, t. y. šaligatvius ir gatves. Palangos miesto gatvių ir šaligatvių techninę inventorizaciją pradėjo vilniškių bendrovė „Kordab“.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Lietuvai išgyvenant dvi krizes – nelegalios migracijos ir koronaviruso pandemijos – Palangos miesto meras konservatorius Šarūnas Vaitkus pasigenda didesnio susikalbėjimo tarpusavyje, susitelkimo, kad ir centrinės bei vietos valdžių. Kartu jis pastebi, kad, nors dabartinėje situacijoje lengvų sprendimų būti negali, jie iš Vyriausybės pusės galėtų būti ryžtingesni. 


Pačiame Palangos centre, po kavinės „Fotokava“ stalais, dar nesugrėbti pernykščiai medžių lapai, nenuravėtos piktžolės veržiasi pro šaligatvio plyteles.


Nuo birželio pabaigos jaunos šeimos paskatą pirmam būstui gali gauti įsigydamos jį daugiau Lietuvos teritorijų. Norintys gauti paskatą nuo šiol būstą gali planuoti ir Gargžduose, Tauragėje, dalyje Palangos ir Utenos. Taip pat į regiono sąvoką patenka daugiau vietovių Vilniaus rajono savivaldybėje.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Kas gali „vartoti“ viešą savivaldybės informaciją?

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2016 01 28 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Ką daryti visuomeniškai aktyviam Palangos gyventojui, kuris pageidauja žinoti, ką planuoja daryti jo išrinkta miesto valdžia, kokius ruošiasi priimti sprendimus, kaip vienu ar kitu klausimu diskutuoja politikai, ar jie gina miestiečių interesus?


Tokią aikštingą ir atšiaurią žiemą ypač sunerimę buvo Lietuvos upių pakrančių gyventojai, – kuo arčiau upės, tuo labiau niaukstėsi: „ Kiaurą parą privalome stebėti upės elgseną, ledų sangrūdas, kad požeminės srovės, „kunkulai“ neišstumtų ledų į krantą, o tada... o tada... ne tik turtui gali būti „amen“. Upė upei nelygi. O gal kitaip...


Praėjusį penktadienį „Palangos tilto“ redakcijos darbuotojai darbą pradėjo nuo skambučio policijai – ryte atvykę į redakciją, radome sudaužytą laikraščio reklaminį stendą. Visą vasarą jis niekam iki mūsų laikraštyje praėjusią savaitę pasirodžiusių nepalankių straipsnių apie buvusį ministrą Raimundą Palaitį netrukdė. Chuliganų išpuolis, kurį redakcija...


Vyriausybės atstovė  Klaipėdos apskrityje Kristina Vintilaitė pateikė Palangos miesto savivaldybės administracijos direktoriui reikalavimą, įpareigojantį sudaryti komisiją, kuri organizuotų seniūnaičių rinkimus - sudarytų seniūnaičių rinkimų grafiką ir nustatyta tvarka skelbtų seniūnaičio rinkimų datą. Vadovaujantis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymu, savivaldybės...


Milijoninės vertės turtas nyksta

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 02 06 | Rubrika: Miestas

Palangiškė, užsukusi į redakciją, pranešė, kad ją suneramino vykstantys intensyvūs buvusių purvo gydyklų griovimo darbai. Anot miestelėnės, daužomi langai ir išimami aliuminio rėmai. Vaizdas baisus ir jai kyla pagrįstas klausimas: negi kurorto valdžiai nerūpi atvirai grobiamas miesto turtas?


Tylos take tyliai „pradingo“... šaligatvis

„Palangos tilto“ informacija, 2009 08 26 | Rubrika: Miestas

Palangoje vyksta keisti ir nenuspėjami dalykai. Į redakciją kreipėsi palangiškis, kuris sakė nesuprantąs, kaip gali „išgaruoti“ Savivaldybės turtas. Konkrečiai – dalis Tylos take esančio šaligatvio.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius