Vasaros sostinėje Palangoje – lietuviškų šlagerių banga: pasirodys scenos grandai

Palangos tiltas, 2024-07-09
Peržiūrėta
332
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vasaros sostinėje Palangoje – lietuviškų šlagerių banga: pasirodys scenos grandai

Liepos 18 d., populiariausią kurortinio sezono savaitę, kai vasaros sostine tampančioje Palangoje susirenka tiek daug poilsiautojų, jog nebebūna laisvų vietų tiek viešbučiuose, tiek ir paplūdimiuose kurorto pramogų pasaulį sudrebins „Lietuviškų šlagerių fiesta - VASARA“ su scenos grandu Ovidijumi Vyšniausku, energingaisiais Patruliais ir tikra emocijų bombą sprogdinančia Grupe 2 Karolis ir Donatas. 

Palangos koncertų salėje vyksiančiame renginyje skambės tokios gerai klausytojams žinomos dainos kaip „Išdalinau“, „Mažyte mano“, „Meilės vandenynas“, „Vyšnių sodai“, „Prisiminimai“, „Keista spalva“, „Lakūno sapnas“, „Nepabaigta istorija“. Lietuviškos muzikos scenoje jau seniai koncertuojančių Ovidijaus Vyšniausko, Patrulių ir Grupės 2 repertuare yra gausybė dainų, kurios yra žinomos kiekvienam lietuviškos muzikos gerbėjui ir kurias pastarieji nori dainuoti kartu su atlikėjais.. „Vasara, Palanga, geras, oras neužtikrins teigiamų emocijų maksimumo, jei mes tą savaitgalį nesusitiksime koncerte. Kartu su gyvo garso grupėmis mes padarysime viską, kad jūs galėtumėte šokti ir dainuoti nuo pirmos iki paskutinės koncerto akimirkos Ateikite ir pasilinksminkime kaip reikalas, nes tokio koncerto šį vasaros sezoną tikrai nebus“ – teigė Ovidijus Vyšniauskas, Patruliai ir Grupė 2.

Lietuviškų šlagerių fiesta kai kuriems muzikos gerbėjams žinomas muzikinis projektas, kuris pirmą kartą įvyko 2022 metais Klaipėdos Švyturio arenoje. To koncerto metu atgimė legendinė grupė „Dinamika“ taip pat savo pasirodymų gerbėjus džiugino „El Fuego“, „MG International“, Kęstutis Jablonskis, Ovidijus Vyšniauskas, bei Ledi Ais. Po metų, 2023 m. šis projektas geografiškai išsiplėtė ir vyko jau ne tik Klaipėdoje, tačiau ir Kėdainiuose. Koncertai, kuriuose pasirodė Ovidijus Vyšniauskas, Patruliai ir Grupė 2 sulaukė didelio gerbėjų susidomėjimo, todėl ir buvo nuspręstą tokio formato pasirodymą surengti ir Palangos koncertų salėje. 

Lietuviškų šlagerių fiestoje keičiasi atlikėjai, keičiasi jų atliekami kūriniai, tačiau nesikeičia renginio vedėjas. Nuo pirmo koncerto Klaipėdoje Aurimas Cibulskas tapo šio projekto simboliu, o publika ir koncertuojantys atlikėjai vertina jo humorą ir gebėjimą įtikinti publiką pakilti iš savo sėdimų vietų ir tapti neatskiriama koncerto dalimi. „Labai džiaugiuosi, kad kūrybiniai keliai suvedė mane su šio koncerto organizatoriais. Lietuviškų šlagerių fiesta yra linksmas koncertas, o jame skamba tik publikai gerai žinomos dainos. Pažadu pasistengti, kad Palangoje vyksiančiame koncerte priversiu iš kėdės pakilti net ir tuos, kurie pačiame viršutiniame salės kampe pasislėpę sėdės“ – juokavo Aurimas Cibulskas.

„Lietuviškų šlagerių fiesta – VASARA“ koncertas vyks š.m. Liepos 18 d. 19 val. Palangos koncertų salėje.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Liepos 18 d., populiariausią kurortinio sezono savaitę, kai vasaros sostine tampančioje Palangoje susirenka tiek daug poilsiautojų, jog nebebūna laisvų vietų tiek viešbučiuose, tiek ir paplūdimiuose kurorto pramogų pasaulį sudrebins „Lietuviškų šlagerių fiesta - VASARA“.


Netrukus kino teatruose pasirodys naujas lietuviškas filmas „Tu mano deimantas“, kurio kūrėjai, gyvenantys Palangoje, Lietuvos kino užkulisiuose jau spėjo skandalingai pagarsėti kaip „išsišokėliai“.


Liepos 9 dieną iš Nidos į Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejų atkeliauja kilnojamoji Lietuvos nacionalinio muziejaus paroda „Pajūrio akmens amžiaus keramika“. Parodos atidarymą lydės keturias dienas truksianti edukacinių renginių programa, kviesianti prisijungti vasaros sostinėje poilsiaujančias šeimas.


Birželio 17 d. pripažintas Lietuvos menininkas Petras Repšys kartu su ilgamete jo kūrybos tyrinėtoja, menotyrininke prof. dr.(hp) Giedre Jankevičiūte kviečia į vasarišką pasimatymą Palangos burmistro Jono Šliūpo muziejuje.


„Solistui visada būna malonu, kai sulaukia publikos pripažinimo. O jeigu už sukurtą vaidmenį, už sunkų darbą nusipelnai dar ir „Auksinio scenos kryžiaus“ – tai didžiulis įvertinimas, tai – tiesiog laimė“, – prisipažino operos solistas Tadas Girininkas, šiemet Tarptautinės teatro dienos proga apdovanotas „Auksiniu scenos kryžiumi“...


Viešoji įstaiga „Palangos orkestras“ Kultūros ministro Mindaugo Kvietkausko įsakymu pripažintas profesionaliojo scenos meno įstaiga.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Palangoje, Vlado Jurgučio mokykloje liepos 12-15 dienomis vyko Lietuvių operos žvaigždės, tarptautinių konkursų laureatės, Lietuvos Respublikos kultūros ministerijos Jaunojo kūrėjo premijos laureatės Nomedos Kazlaus tarptautinis edukacinis projektas vaikams ir jaunimui „Nomedos Kazlaus vokalo ir aktorinio meistriškumo vasaros akademija.“ Įžymybė ne tik įdėmiai klausėsi...


„Europrotų“ mūšių banga atsirito ir iki Palangos

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2012 12 10 | Rubrika: Miestas

Ne pirmi metai Lietuvoje populiaraus žinias, atmintį bei išmonę leidžiančio pasitikrinti žaidimo, seniau sąlyginai vadinto „Protų mūšiais“, dabar gi pakrikštyto „Europrotai“, mat visi užduodami klausimai vienaip ar kitaip susiję su Europos Sąjunga, banga atsirito ir iki Palangos. Visą praėjusį mėnesį trečiadieniais žaidimo turai vyko...


Kaip ir kasmet vasaros sezono atidarymo šventėje Vytauto gatvėje dvi dienas šurmuliuos kermošius „Palangos Juzė“. Jo metu tautodailininkai, amatininkai demonstruos savo gaminius, o atvykusieji į šventę sveteliai galės ne tik akis paganyti, bet ir patikusį tautodailininkų rankų darbo suvenyrą ar mielą niekutį nusipirkti.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius