Vietoj už sugadintą nuotaiką grąžintų pinigų – pasiūlymas nueiti pas psichiatrą

Linas JEGELEVIČIUS, 2011-06-14
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin

Vietoj už sugadintą nuotaiką grąžintų pinigų – pasiūlymas nueiti pas psichiatrą

Palangiškis Osvaldas Vaičiūnas prieš tris metus lankėsi „Nazareth“ koncerte Palangos vasaros estradoje. „Viskas buvo fantastika“, - prisiminė vyras. Bet po apsilankymo per „Rusijos bangos“ dienas vasaros estradoje įvykusiame „Belyj Oriol“ („Baltasis Erelis“) koncerte O. Vaičiūnas į „Rusijos bangos“ renginius ateityje daugiau nekels kojos. Ypač tol, kol juos rengs  slavų kultūros centro viešoji įmonė „Razdolija“, kuri birželio 3-iąją surengė ir „Belyj Oriol“ koncertą.

 

Graži reklama

(Kalba netaisyta) „Šių metų festyvalyje dalyvaus 650 atlikėjų iš Rusijos, Ukrainos, Vokietijos, Estijos ir kitų šalių. Festyvalio formate daug žanrų. Žiūrovus savo ryškiais pasirodymais džiugins liaudiškai stilizuoti vokalas ir choreografija, estradiniai vokalas ir choreografija, liaudies ir estradiniai orkestrai bei gatvių teatrai… Atidarys festyvalį grupė „Belyj Oriol“ („Baltasis Erelis“), kurios programoje – jos geriausios dainos. Festyvalio žiūrovų dėmesį neabejotinai patrauks ir šansono vakaras, kuriame dalyvaus žinomas Europoje dainininkas Vadimas Kuzemas – dainų apie rusų emigrantų likimus, jų mintis, pergyvenimus, ne išsenkančią nostalgiją ir šiaip gyvenimą autorius ir atlikėjas. Festyvalio atidarymo ceremonijos scenografiją paruošė žinomas Lietuvos scenografas Marius Puskunigis, festyvalį sveikins Europos ir pasaulio čempionas – sportinių šokių ansamblis „Žuvėdra“, o taip pat megėjiškas teatras ant kojokų iš Eupatorijos „Milžinai“ ir Liaudies dainos ansamblis „Soroka“ („Šarka“) iš Didžiojo Novgorodo…”- darkyta lietuvių kalba tinklalapyje www.rusvolna.lt skelbė festivalio organizatoriai.

 

Liko nuviltas koncertu

Tikėjęsis patirti daug smagių akimirkų, O. Vaičiūnas liko skaudžiai nusivylęs.

„Nupirkau keturis bilietus į „Belyj Oriol“ koncertą, kuris turėjo prasidėti septintą valandą. Bet nieko panašaus į koncertą nepamačiau. Pusantros valandos, „girgždint“ įgarsinimo aparatūrai, nelabai profesionaliai buvo pristatinėjami festivalio organizatoriai, dalyviai ir svečiai. Salėje buvo daug įkaušusių žaliūkų. „Belyj Oriol“ scenoje pasirodė tik pusę devynių. Garso kokybė buvo siaubingai bloga, bet, regis, koncerto organizatoriai nusprendė kompensuoti ją dar garsiau paleisdami garsą. Taip jis pliekė į ausis, kad pusė ir ne taip itin gausiai estradoje susirinkusių žiūrovų tiesiog kilo iš savo vietų ir išėjo. Mes taip pat palikome estradą“, - pasakojo O. Vaičiūnas.

Praėjus savaitei po koncerto vyras paskambino į koncertą organizavusį slavų kultūros centrą VšĮ „ Razdolija“, ketindamas prašyti grąžinti pinigus už nuviltą renginį. Palangiškiui keturi bilietai kainavo daugiau kaip 250 litų.

„Kai išsakiau atsiliepusiai mergaitei savo pretenzijas, ji su jomis sutiko. Pripažino, kad garso operatoriai labai visus nuvylė – įgarsinimas buvo itin prastas. Ji paprašė manęs nusiskundimus išdėstyti raštu ir pažadėjo pinigus tuomet grąžinti, bet paprašė paskambinti ir skundą išdėstyti ir Veronikai Zacharovai, VšĮ „Razdolija“ direktorei ir festivalio prezidentei“, - pasakojo vyras.

„Kai tai jai padariau ir paprašiau grąžinti pinigus už koncertą, ji ėmė šaukti, kad aš ieškau, ko nesu pametęs ir liepė apsilankyti pas psichiatrą. Ji teigė, kad festivalis ir jo organizatoriai susilaukė labai daug gerų įvertinimų“, - prisiminė O. Vaičiūnas.

Vyrui gaila ne tik vėjais paleistų pinigų, bet ir sugadintos nuotaikos.

Jis įsitikinęs, kad yra ir daugiau palangiškių, kurie liko labai nusivylę koncertu ir jo organizatoriais. „Mano telefonas yra 864351429. Norėčiau, kad man paskambintų visi palangiškiai, kurie jaučiasi veltui mokėję nemažus pinigus už nevykusiai surengtą „Belyj Oriol“ koncertą. Sieksiu, kad visi nusivylusieji pasirašytų bendrą skundą, reikalaujantį  grąžinti pinigus. Jei negrąžins, kreipsimės ten, kur mūsų, kaip žiūrovų teisės, gali būti apgintos“, - sakė vyras.

 

„Tas vyras – provokatorius“

Veronika Zacharova, VšĮ „Razdolija“ direktorė ir festivalio prezidentė, gerai atsimena koncertu nusivylusį palangiškį.

„Kaip jo neprisiminsiu, jeigu jis, man paskambinęs, grasino mane užsiundysiąs kažkokiomis Lietuvos saugumo struktūromis. Jis šnekėjo su manimi kaip chamas ir provokavo. Niekas be jo daugiau koncertu nesiskundė, nors jame buvo apie 600 žmonių. Aš su jūsų politiku Nerijumi Stasiuliu į „YouTube“ įkėlėme koncerto įrašą. Jį gali visi pasižiūrėti. Koncertą ir visą festivalį nušvietė didžiausių Rusijos laikraščių žurnalistai. Skaičiau tik teigiamus jų atsiliepimus apie koncertą. Koncertas buvo akustinis – vyko atvirame ore, todėl ir garsas sklinda jame kitaip“, - pasakojo „Palangos tiltui“ VšĮ „Razdolija“ direktorė ir festivalio prezidentė.

Anot jos, „Tiketa“, kurioje O. Vaičiūnas pirko bilietus, įsipareigoja už juos grąžinti žiūrovams pinigus tik vieninteliu atveju – kai koncertas neįvyksta.

Jūsų komentaras:

2017-11-13 17:42 (IP: 86.38.3.245)
labai geras

Taip pat skaitykite

Kol Palangoje tikėtis metų pabaigoje: kūdikių bangos ar psichikos ligonių bangos? "Palangos tiltas" ieškojo atsakymų pas seksologus, psichinės sveikatos specialistus ir palangiškius.


Jau rytoj, birželio 4 dieną, kurorte šurmuliuos devintasis šokių festivalis „Ant bangos“, kuriame varžysis įvairių šokio stilių kolektyvai ne tik iš Lietuvos. Organizatoriai – Palangos šokių studijos „Vėtrungė“ vadovai Birutė Gikarienė ir Girėnas Lekys – teigė, kad didžiausia šių metų naujovė yra nauja festivalio...


Ar Palangos vasaros estrados griovimo darbai vyksta nepažeidžiant įstatymų? Ar būsimų statybų teritorijoje, kuri patenka į „kvadinę“ juostą, gali būti kaupiamos statybų atliekos? Jų kauburiai išties kūpso beveik jau nugriautos estrados vietoje. Tokio skundo sulaukė redakcija.


„Žvelgiant į praeinančius Kultūros sostinės metus mane labiausiai džiugina tai, kad per daugelį vykusių renginių pavyko įgyvendinti pagrindę misiją: sukurti šventes, kurioms pasibaigus žmonės išeidavo patys dvasiškai švytėdami. Ši šviesa lydėjo Palangą visus šiuos metus, ir tikiu, kad lydės visais kitais ateinančiais metais“...


Šokių konkursas „Ant bangos 2013”

Birutė GIKARIENĖ, 2013 06 27 | Rubrika: Kultūra

Palangoje tradiciškai vėl ošė šokių studijos „Palangos Vėtrungė” organizuojamas šokių konkursas „Ant bangos 2013”. Šiemet į Palangos vasaros estradą susirinko virš 1000 dalyvių iš visos Lietuvos.


Palangiškis Osvaldas Vaičiūnas prieš tris metus lankėsi „Nazareth“ koncerte Palangos vasaros estradoje. „Viskas buvo fantastika“, - prisiminė vyras. Bet po apsilankymo per „Rusijos bangos“ dienas vasaros estradoje įvykusiame „Belyj Oriol“ („Baltasis Erelis“) koncerte O. Vaičiūnas į „Rusijos bangos“ renginius ateityje daugiau nekels kojos. Ypač tol, kol juos rengs  slavų kultūros...


Vakar turėjo būti išaiškinti Palangos kultūros centro surengto konkurso Palangos vasaros estradoje bei Muzikos ir meno festivalio parodų paviljone „Kupeta“ laimėtojai. Užkulisiuose buvo kalbama, kad tarp realiausių pretendentų tapti abiejų festivalių vykdytojais yra viešoji įstaiga „Combo muzikos agentūra“. 


Vakar šalies premjeras Andrius Kubilius lankėsi Klaipėdoje, Kretingos rajone, o vizitą baigė Palangoje. Premjeras jau prieš mėnesį, dar neišrinkus naujojo Palangos mero, buvo suplanavęs šį vizitą. Ministrui pirmininkui lankantis Palangoje, bendrapartiečiai kurorte bandė įpiršti mintį, kad nuo šiol konservatorių pirmu smuiku grojanti nauja Palangos valdžia galėtų tikėtis didesnio...


Kurorte – šokių konkursas „Ant bangos“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 06 09 | Rubrika: Miestas

Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos šokių studijos „Palangos vėtrungė“ vadovai Birutė Gikarienė ir Girėnas Lekys jau trečią kartą surengė respublikinį šokių konkursą „Ant bangos-2010“. Birželio 5 dieną Vasaros estradoje vykęs renginys pritraukė gausų būrį šokėjų. Jame dalyvavo 68 kolektyvai iš visos Lietuvos. Daugiausia dalyvių atvyko iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos ir kitų...


Muzikos mokyklos auklėtiniai koncerte „Lietuva brangi“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 02 15 | Rubrika: Miestas

Laukiant itin reikšmingos Lietuvai dienos – Vasario 16-osios – S.Vainiūno muzikos mokykloje skambėjo pati nuoširdžiausia muzika bei dainos, skirtos mūsų tėviškei Lietuvai. Muzikos mokyklos auklėtiniai surengė koncertą „Lietuva brangi“, pažadindami visus užslėptus meilės tėvynei jausmus, o parengta paroda suteikė džiaugsmo ir akims.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius
spaudos-radio-remimo-fondas