VIVATTUR parodoje viliojo ir Palangos stendas

Ugnė RAUDYTĖ, 2011-03-06
Peržiūrėta
1747
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

VIVATTUR parodoje viliojo ir Palangos stendas

Vasario pabaigoje įvykusi tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda VIVATTUR 2011 jau buvo septynioliktoji. Tris dienas parodų centre „Litexpo“ vykusios parodos akcentai – vietinis  bei sveikatos turizmas. Į vieną labiausiai lankomų parodų Lietuvoje šiemet atvyko apie 172 dalyviai iš septyniolikos pasaulio šalių. Joje dalyvavo ir Palangos savivaldybė.

 

Bus realios naudos

Palangos turizmo informacijos centro direktorė Ala Valužienė sakė, kad parodą šiemet aplankė šešiolika tūkstančių lankytojų, tarp kurių itin daug buvo ir iš kaimyninės Latvijos. „Parodoje verta dalyvauti kiekvienam, nes tai yra ne tik pristatomoji paroda, bet ir užmezgimas naujų bendradarbiavimo ryšių su kitomis šalimis. Mačiau, jog ne vienas verslininkas iš Palangos bendravo su užsienio svečiais ir, manau, pasirašys bendradarbiavimo sutartis“,- pasakojo A. Valužienė.

Parodos VIVATTUR metu stendus įsirengė bei įvairias paslaugas bei naujas sveikatos turizmo galimybes siūlė stambiausi Lietuvos kurortai, SPA bei Kurortų asociacija. Nors Lietuvos kurortai buvo pristatinėjami bendrame stende, tačiau A. Valužienės pageidavimu, padedant dizaineriams, buvo parengtas atskiras Palangos stendas. Įspūdingas Palangos stendas šioje parodoje nuolat buvo dėmesio centre ir apgultas lankytojų. „Mūsų tikslas buvo papasakoti apie Palangoje įsikūrusius viešbučius, restoranus, SPA. Teikėme informaciją apie Palangos maršrutus, žymias vietas, pramogas. Žmonės tikrai labai aktyviai domėjosi mumis, ėmė lankstinukus. Smagu, jog prie mūsų stendo priėjo ir baltarusių, rusų, latvių, kurie teiravosi, kaip laikosi Palanga, kaip žiemą atrodo mūsų pliažas, kada bus sutvarkytas Palangos tiltas. Labai malonu, kada žmonės teiraujasi konkrečių dalykų, taip parodo savo susidomėjimą mūsų kurortu“,- pasakojo A. Valužienė.

Parodoje taip pat dalyvavusi Palangos mero patarėja Nijolė Steponavičiūtė sakė, kad, jos nuomone, Palangos stendas atrodė nepaprastai gražus. „Stendas buvo pačiame centre, tarp kitų kurortų. Stende buvo vaizduojamas pajūris su trupučiu tikro smėlio ir gintaru. Vaizdas buvo tikrai įspūdingas. Buvau pirmą parodos dieną ir lankomumas buvo nepaprastai didelis, lankstinukų sklaidos duos tikrai gerų rezultatų, todėl šitos parodos negalima buvo praleisti“,- kalbėjo N. Steponavičiūtė.

 

Vyks į parodą Maskvoje

Palangos turizmo informacijos centro direktorės nuomone, dalyvauti tokioje parodoje yra didelė garbė ir prestižas. „Turėti gražų stendą ir pateikti daug informacijos – garbė miestui. Palanga gavo puikų įvertinimą ir gerų atsiliepimų. Taip pat mes galėjome didžiuotis, jog virš mūsų stendo buvo užrašyta „Sėkmingiausias 2010 metų turizmo projektas“, kuriuo praėjusiai metais Palangos turizmo informacijos centras buvo pripažintas geriausias visoje Lietuvoje. Šis užrašas taip pat susilaukė daug dėmesio ne tik iš Lietuvos lankytojų, bet ir užsienio svečių“,- kalbėjo A. Valužienė.

A. Valužienė sako, kad ši paroda skatins kiekvieną kurortą pasitempti. „Visuomet parodoje ne tik pristatai savo miestą, miesto pramogas bei žymias vietas, tačiau ir semiesi naujų idėjų ir iš kitų kurortų. Bendravome su kitų kurortų atstovais Lietuvoje, dalijomės įspūdžiais ir nauja informacija. Tokios parodos suteikia paspirties stengtis ir toliau plėstis ir būti įdomiems kitoms šalims ir kitiems Lietuvos miestams“,- dėstė A. Valužienė.

N. Steponavičiūtė sakė, kad Palanga šioje parodose dalyvauja nuo pat pirmosios parodos. „Manau, kad kurortui yra būtinybė dalyvauti tokiose parodose, nes praleidus parodą gali praleisti ir kitų svarbių dalykų tokių, kaip naujas ryšių užmezgimas, bendradarbiavimas, informacijos skleidimas naujiems kurorto lankytojams. Visi kurortų merai aplankė mūsų stendą, kuris susilaukė nemažai pagyrų“,- pasakojo N. Steponavičiūtė.

A. Valužienė sakė, kad Kovo 14-16 dienomis palangiškiai vyks į parodą Maskvoje. „Žinoma,  aiškinsimės dėl naujo skrydžio iš Maskvos į Palangą. Manau, po šio vizito Maskvoje jau bus aišku, ar Palanga turės tiesioginį reisą iš Maskvos į Palangą“,- pasakojo A. Valužienė.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Nuo rugpjūčio 17 d. Palangos miesto savivaldybės viešosios bibliotekos parodų salėje eksponuojama legendinio partizano Juozo Lukšos Daumanto 100-osioms gimimo metinėms skirta paroda „Laisvės žvalgas“. 


Balandžio 5 dieną Baltarusijos sostinėje Minske prasidėjo 20-oji tarptautinė turizmo paroda „Leisure 2017“, kurioje pristatomas ir Palangos kurortas. Paroda truks keturias dienas iki balandžio 8 dienos.


Balandžio 22-24 d. parodų ir kongresų centre MT Polska, surengtoje tarptautinėje turizmo parodoje Varšuvoje (Lenkija) LATO’16 buvo pristatytas Palangos kurortas. Tai didžiausia tarptautinė turizmo paroda visoje Lenkijoje. Ši paroda suteikia puikią galimybę turizmu besidomintiems Lenkijos gyventojams gauti pasiūlymus vasarai ar savaitgaliams Palangoje.


Penktadienį Vasaros parodų paviljone atidaryta pirmoji asociacijos Fotobienalė.LT surengta ciklo „Fotografiniai pasakojimai“ paroda, skirta analoginei fotografijai. Jos metu pristatyta pirmoji Lietuvos analogines fotografijos asociacijos (LAFA) fotoparoda bei senų fotoaparatų ekspozicija. O kad parodos lankytojai patys pamatytų, kaip gimsta ne skaitmeniniais fotoaparatais...


Sekmadienį buvusiame vasaros parodų paviljone atidaryta tarptautinio projekto, kuriame dalyvavo Šveicarijos ir Lietuvos menininkai, „Kintančios teritorijos“ paroda, kurią visą spalio mėnesį bus galima apžiūrėti savaitgaliais, pabandė pakeisti ir bent kiek atgaivinti šią pusiau mirusią kultūrinę erdvę.


Palangos pristatymu Maskvoje vykusioje tarptautinėje turizmo parodoje MITF baigtas kurorto Turizmo informacijos centro (TIC) pavasarinis tarptautinių parodų „maratonas“.


Ar gali „Kupeta“ pravardžiuojamas Palangos vasaros parodų paviljonas, ateinančių metų vasarą mūsų miestui esant Lietuvos kultūros sostine, tapti centru, kuriame dvejus metus vyktų renginiai ir parodos, pristatyti palangiškiams ir svečiams Palangos miesto kultūros paveldą, etnokultūrą, meną ir kūrybines asmenybes? Fotomenininkas Adas Sendrauskas teigia: gali! 


Praėjusią savaitę parodų centre „Litexpo“ Vilniuje vyko jau 18-oji tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda Baltijos šalyse „Vivattur 2012“. Į parodą susirinko turizmo profesionalai iš įvairių Lietuvos regionų ir 15-os užsienio šalių. Didžiausias šalies kurortas Palanga buvo pristatytas 25 kvadratinių metrų stende, parodoje...


VIVATTUR parodoje viliojo ir Palangos stendas

Ugnė RAUDYTĖ, 2011 03 06 | Rubrika: Miestas

Vasario pabaigoje įvykusi tarptautinė turizmo, sporto ir laisvalaikio paroda VIVATTUR 2011 jau buvo septynioliktoji. Tris dienas parodų centre „Litexpo“ vykusios parodos akcentai – vietinis  bei sveikatos turizmas. Į vieną labiausiai lankomų parodų Lietuvoje šiemet atvyko apie 172 dalyviai iš septyniolikos pasaulio šalių. Joje dalyvavo ir Palangos savivaldybė.


Palanga pristatyta parodoje „VIVATTUR 2010“

„Palangos tilto“ informacija, 2010 03 05 | Rubrika: Miestas

Vasario 26 dieną Palangos miesto delegacija vyko į didžiausią tarptautinę jau 16-tą turizmo, sporto ir laisvalaikio parodą „VIVATTUR 2010“, vykusią Vilniuje parodų centre „Litekspo“. Minėta paroda – viena didžiausių ir labiausiai lankomų parodų Baltijos šalyse. Šiemet parodoje dalyvavo 152 dalyviai iš 19-os šalių.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius