VVTAT jau sulaukė 60 skundų dėl Tamaros Zaicevos „RVR“ organizuotų, bet neįvykusių koncertų

"Palangos tilto" informacija, 2020-02-17
Peržiūrėta
732
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Kaip informavo „Palangos tiltą“ Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – VVTAT) šiemet VVTAT jau sulaukė apie 60 vartotojų prašymų dėl Vilniuje ir Palangoje neįvykusio renginio „Meilės orientyras“ Tamara Gverdciteli ir Vytauto Lukočiaus orkestras Simfonietta“, kurį organizavo palangiškės Tamaros Zaicevos UAB „RVR“. Daliai įsigijusiųjų bilietus koncertų organizatorius iki šiol negrąžino pinigų.
„Šiuo metu vartotojų prašymai yra nagrinėjami,“ – „Palangos tiltui“ pirmadienį, vasario 17-ąją, sakė Natalija Jarmulkovič, VVTAT Tarptautinių ir viešųjų ryšių skyriaus vyresnioji patarėja.
Anot jos, neįvykus numatytam renginiui, vartotojas pirmiausia turėtų kreiptis į renginio organizatorių raštu bei nurodyti savo reikalavimą. Vartotojui būtina išsaugoti pinigų sumokėjimą už bilietus patvirtinantį dokumentą (pirkimo kvitą, mokėjimo kortelės sąskaitos išrašą ir pan.) bei bilietus į renginį. Jei per 14 kalendorinių dienų nuo raštiško kreipimosi į renginio organizatorių vartotojui nėra pateikiamas atsakymas, arba renginio organizatoriaus atsakymas vartotojo netenkina, vartotojas turi teisę kreiptis į Tarnybą dėl ginčo nagrinėjimo Vartotojų teisių apsaugos įstatyme įtvirtinta vartotojų ir pardavėjų, paslaugų teikėjų ginčų sprendimo ne teisme tvarka.
„ Kreipiantis į Tarnybą kartu su prašymu turėtų būti pateikiamos prašyme išdėstytas aplinkybes patvirtinančių dokumentų kopijos (pinigų sumokėjimą už bilietus patvirtinančio dokumento kopija, bilietų kopijos, kreipimosi į organizatorių kopija ir kitų turimų dokumentų kopijos),“ – sakė ji.
„Atkreipiame dėmesį, kad vadovaujantis Civilinio kodekso nuostatomis, sutarties neįvykdymu laikomos bet kokios iš sutarties atsiradusios prievolės neįvykdymas, įskaitant netinkamą įvykdymą ir įvykdymo termino praleidimą. Vartotojui negavus visų ar dalies paslaugų, už kurias iš anksto sumokėta (pavyzdžiui, neįvykus renginiui), tai laikoma sutarties neįvykdymu ir prieštarauja teisės principui „sutarčių reikia laikytis“ (Civilinio kodekso 6.189 straipsnio 1 dalis). Pažymėtina, kad sutartinė civilinė atsakomybė yra turtinė prievolė, kuri atsiranda dėl to, kad neįvykdoma ar netinkamai įvykdoma sutartis, kurios viena šalis turi teisę reikalauti nuostolių atlyginimo, o kita šalis privalo atlyginti dėl sutarties neįvykdymo ar netinkamo įvykdymo padarytus nuostolius (Civilinio kodekso 6.245 straipsnio 3 dalis), pavyzdžiui, grąžinti už neįvykusį renginį sumokėtus pinigus,“ – sakė VVTAT atstovė.
Nukentėjusiuosius nuo palangiškės koncertų organizatorės T. Zaicevos buriantis plungiškis Robertas Šakinis (jis taip pat įsigijo bilietus į Gruzijos atlikėjos Tamaros Gverdciteli ir Vytauto Lukočiaus orkestro -„Simfoniette“ koncertą – aut.) „Palangos tiltui“ šį pirmadienį, vasario 17-ąją, sakė, kad jau atsiliepė apie 15-17 nukentėjusiųjų nuo „RVR.
„Pildome pareiškimus policijai ir Valstybinei vartotojų teisių tarnybai,“ – sakė R. Šakinis. „Organizatorius („RVR“) laiške buvo paskelbęs pinigų grąžinimo terminą iki sausio 31d., tačiau pinigai mano asmeninės sąskaitos, tai pat kitų nukentėjusiųjų sąskaitų, iki šios datos nepasiekė, jos telefonai išjungti, o į elektroninius laiškus niekas neatrašo... Kviečiu visus nukentėjusiuosius nuo „RVR“ parašyti man į [email protected] „ – sakė R. Šakinis.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos koncertų salei (PKS) blogesnis įvykis nei koronaviruso pandemija galėtų, ko gero, būti tik 5 tonų meteorito smūgis – 2020 metais Palangos koncertų salėje buvo suplanuoti 134 koncertiniai renginiai. Dėl prasidėjusios COVID-19 pandemijos joje įvyko tik 33 renginiai. (SKAITYKITE VISĄ STRAIPSNĮ PENKTADIENĮ "PALANGOS TILTE")


Kaip informavo „Palangos tiltą“ Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba (toliau – VVTAT) šiemet VVTAT jau sulaukė apie 60 vartotojų prašymų dėl Vilniuje ir Palangoje neįvykusio renginio „Meilės orientyras“ Tamara Gverdciteli ir Vytauto Lukočiaus orkestras Simfonietta“, kurį organizavo UAB „RVR“.


Palangos tilto" įrašas Facebook/Palangostiltas apie šeštadienį į Amžinybę išėjusią palangiškę Rasą Rojienę, kuri aštuonis metus galynėjosi su mirtina ketvirtos stadijos sarkoma, tai įrodo - įrašas per tris dienas sulaukė virš 6 250 peržiūrų, 87 užuojautų Rasos artimiesiems ir 17 straipsnio pasidalijimų.  


Šeštadienį Palangoje palangiškiai ir miesto svečiai turėjo neeilinę progą išvysti roko operą „Eglė“, kurią atkurtos Lietuvos šimtmečio proga dovanojo Lietuvos Respublikos Vyriausybė bei Lietuvos valstybinis simfoninis orkestras. Palangos koncertų salė buvo pilnutėlė, po roko operos žiūrovai neslėpė susižavėjimo.


Palangos koncertų salė nuo šios žiemos jau turi valdytoją, koncesininką – tai patvirtinanti trišalė sutartis tarp koncesininko – UAB „Palangos koncertų salė“, investuotojo – UAB „Pajūrio infrastruktūra“, priklausančios Infrastruktūra LT įmonių grupei, kartu su „Bravo Events“ ir Palangos miesto savivaldybės pasirašyta...


Palangos koncertų salė jau turi koncesininką – tai patvirtinanti trišalė sutartis tarp koncesininko – UAB „Palangos koncertų salė“, investuotojo – UAB „Pajūrio infrastruktūra“, priklausančios Infrastruktūra LT įmonių grupei, kartu su „Bravo Events“ ir Palangos miesto savivaldybės pasirašyta sausio 30 d.


Kurortas keičia savo rūbą – akis džiugina jau renovuoti ar renovuojami daugiabučiai. Kiekvieno svajonė, kad renovacijos darbai vyktų sklandžiai, greitai ir efektyviai. Bet kaip parodė laikraščio „Palangos tiltas“ tyrimas, renovaciją lydi ne tik džiaugsmai, bet ir keiksnojimai dėl broko ir defektų, o dažnam gyventojui renovacija siejasi ne tik su gerokai...


Pradėti Palangos koncertų salės projektavimo darbai

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2013 01 21 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybei pasirašius sutartį su UAB „Uostamiesčio projektas“, praėjusią savaitę pradėti kurorto koncertų salės projektavimo darbai. Jau po keleto metų senosios Vasaros estrados vietoje išdygs modernus daugiafunkcinis trijų, tarpusavyje sujungtų, korpusų pastatas, kuriame įsikurs net tik koncertų salė, bet ir Kultūros centras bei meno mokykla.


Rytų kvartalo gyventojai atsidūrė unikalioje situacijoje. Apsitvėrę šiek tiek didesnę savo sklypų dalį visi jie tapo pažeidėjais, kurie bet kada gali būti apskųsti statybų prievaizdams ir žemėtvarkininkams už ne savo sklype pastatytas tvoras ir užimtą valstybinę žemę.


Kurorto vadovų veikla sulaukė kritikos strėlių

Dalia JURGAITYTĖ, 2010 05 05 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę įvykusiame Palangos miesto savivaldybės tarybos posėdyje išklausytos ataskaitos apie Tarybos, mero Vytauto Stalmoko ir Administracijos direktoriaus Valerijaus Kuznecovo 2009 metais nuveiktus darbus sulaukė nemažai kritikos, tačiau joms buvo pritarta.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius