Vyrai ir dovanos: kokie kitai populiariausi?

Palangos tiltas, 2020-12-01
Peržiūrėta
712
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Vyrai ir dovanos: kokie kitai populiariausi?

Moterys ir vyrai – ne veltui dažnai yra sakoma, kad jie atkeliavę tiesiog iš skirtingų planetų. Kaip ten bebūtų, bet skirtumų iš tiesų netrūksta, ir galbūt todėl, vieniems kitus yra taip sunku suprasti. Tačiau, jei paneigtume tam tikrus mitus, galbūt tai padaryti būtų kur kas lengviau? O ir pastarųjų, juk tikrai netrūksta – vargu, ar galėtume rasti bent vieną sritį, kuri nebūtų apipinta mitais. Štai, pavyzdžiui, kad ir vyrai bei dovanos – tai tema, kuria kalbant dažnai galima išgirsti tikrai ne vieną mitą ir būtent jie neretai suklaidina. Tad, kad nesusipratimų būtų kuo mažiau, susipažinkite su populiariausiais mitais ir galbūt, netgi pakoreguokite savo elgesį.

Mitas nr. 1 – vyrai dovanų nelaukia ir nemėgsta
Apie stipriąją lytį dažnai sakoma, kad jie tiesiog negali sau leisti būti silpni; negali nesiimti pačių sunkiausių užduočių, sunkiausiai įveikiamų iššūkių ir t.t. Dažnai sakoma ir tai, kad būtent vyrai tikrai nelaukia ir nemėgsta dovanų, klaiko jas tiesiog nebūtinais akcentais ar netgi savotišku silpnumo ženklu. Tačiau tai – tik mitas, tad nepaslyskite. Vyrams taip pat yra malonu būti pastebėtiems bei įvertintiems, o svarbiausia – žinoti, kad jūs tikrai galvojote apie juos, kai rinkote dovaną. Tad, jei savo antrąją pusę retokai lepinate dovanomis, manydamos, kad jos galbūt jai ir visiškai nereikalingos, pats metas pakeisti savo elgesį ir jau dabar išrinkti ką nors naudingo ir žavingo. O tokių dovanų tikrai raiste, jei užsuksite į pigu.lt

Mitas nr. 2 – jei vyras nenaudoja/nenešioja/nedėvi dovanos, vadinasi ji jam visiškai nepatiko
Kad moteriai patiko dovana, tai suprasti galima ne tik iš veidą papuošusios plačios šypsenos, bet ir iš to, kaip dažnai jį ją naudoja. Na, o štai, jei vyras ilgesnį laiką nedėvi, nenešioja ar nenaudoja dovanos, antroji pusė dažniausiai pagalvoja, kad dovana nepatiko, tačiau yra visai ne taip. Pasirodo, stipriosios lyties atstovai yra tiesiog labai greitai linkę pamiršti, ką gavo dovanų.

Mitas nr. 3 – vyrams patinka tik brangiai kainuojančios dovanos
Gajus yra ir kitas mitas, teigiantis, jog stipriosios lyties atstovai mėgsta tik solidžiai atrodančias, brangias dovanas. Tačiau, yra visai ne taip – paklausti, kokia situacija yra iš tikrųjų, jie patvirtinta, kad jiems kur kas svarbiau, jog dovana būtų įteikta mylimo ir brangaus žmogaus, o jos kaina – tikrai nėra pats svarbiausias rodiklis.

Mitas nr. 4 – vyrai nemėgsta netikėtumų
Klystate, jei manote, kad vyrams svarbus nuspėjamumas – nieko panašaus juo kaip tik labiau žavi tai, kas yra netikėta, nenumatyta ir nenuspėja, Todėl jei vis dar svarstote, ar galėtų tapti puikiu pasirinkimu netikėtas, originalus dovanos įteikimas, žinokite, kad tai yra iš tiesų puiki mintis, belieka ją tik įgyvendinti.

Mitas nr. 5 – jei teikiate vyrui dovaną, tai priedas prie jos visai nebūtinas
Kai dovana yra teikiama moteriai, tai dažniausiai yra įteikiamas ir koks nors priedas prie jos, pavyzdžiui, gėlės ar saldainiai. Na, o, kas pasakytina apie priedus prie vyrui skirtos dovanos? Žinokite, jie taip pat džiugina. Tad, pats metas pagalvoti, kokį priedą galėtumėte įteikti prie pagrindinės dovanos. Trūksta idėjų? Jų tikrai rasite čia.
Taigi, kaip matyti, tokie pasakymai, kad vyrai nemėgsta dovanų ar priedų prie jų, o galbūt jų nesužavėtų ir originalus dovanos įteikimas, yra tik mitai. Tad pats metas pakeisti savo požiūrį, o galbūt – ir elgesį.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Pirmadienį, kovo 8-ąją, Palangoje, kaip ir visoje Lietuvoje, buvo daugiau šypsenų ir spalvų: vyrai sveikino moteris su Kovo 8-ąja, tarptautine moters diena, kuri daugeliui šiais laikais tapo pavasario, atgimimo ir meilės diena.


Moterys ir vyrai – ne veltui dažnai yra sakoma, kad jie atkeliavę tiesiog iš skirtingų planetų. Kaip ten bebūtų, bet skirtumų iš tiesų netrūksta, ir galbūt todėl, vieniems kitus yra taip sunku suprasti. Tačiau, jei paneigtume tam tikrus mitus, galbūt tai padaryti būtų kur kas lengviau? O ir pastarųjų, juk tikrai netrūksta – vargu, ar galėtume rasti bent vieną sritį...


Šiandien kiekvienam iš mūsų yra siūlomos šimtai paslaugų. Belieka tik pridurti, kad vienos iš jų užima aukščiausias pozicijos rinkose ir tampa labai reikalingomis bei populiariomis, tuo tarpu kitų paslaugų pardavimai nėra tokie aukšti, kaip norėtųsi jų teikėjams. Taigi, natūraliai kyla klausimas, kodėl vienos paslaugos populiarios, o kitos – ne?...


27-erių moldavas Nikolajus, sausį palikęs Palangą, kurioje darbavosi pusę metų, spėjo ją pamilti. Jaunuolis savo rankomis gerino palangiškių gyvenimo kokybę – dirbo vienoje iš kurorto daugiabučius renovuojančių statybos įmonių. Jis iš Palangos išsivežė ir nuostabius prisiminimus apie kurorto močiutes, kurios, tokios svetingos, vaikino viena kitai pavyduliaudavo.


Palangoje populiariausi Augustės ir Nojaus vardai

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2015 01 08 | Rubrika: Miestas

Gyventojų registro duomenimis, praėjusį pusmetį Lietuvoje dažniausiai mergaitėms buvo suteikiami Emilijos, Liepos ir Austėjos, o berniukams – Mato, Luko, Nojaus vardai. Palangoje gi pernai daugiausiai užregistruota naujagimių Augusčių, Emilijų, Patricijų bei Nojų, Arnų ir Jokūbų.


Žaislų banke sukauptos dovanos – jau pakeliui į naujus namus

„Palangos tilto“, Palangos m. sav. inf., 2014 01 09 | Rubrika: Miestas

Mažųjų palangiškų kalėdiniu laikotarpiu į Žaislų banką suneštos dovanos likimo nuskriaustiems bendraamžiams jau iškeliavo pas vaikus – padovanoti žaislai perduoti „Maisto banko” Klaipėdos skyriui, kurio darbuotojai pasirūpins, kad jie patektų vaikams, kurių Kalėdos nebuvo turtingos dovanų.


Rugpjūčio 11-4 dienomis Palangos  žiūrovams  Šiaulių dramos teatras  parodys  net keturis skirtingo žanro ir stiliaus spektaklius.


Kas atsimena, kaip atrodė Palangos tiltas ir paplūdimiai 1970-1980 metais? Kas pamena, kokiais maudymosi kostiumėliais puošdavosi ponios ir panelės, kokie buvo galvos apdangalai, kokius pripučiamus čiužinius į jūrą tempdavosi ant bangų pasisupti sumanę, ir už tą sumanymą gelbėtojų iš vandens vejami poilsiautojai? Kaip atrodė tų metų Palangos valgyklos-kavinės, iš...


Palangai teks dar savaitę palaukti taikos sutarties dėl penkių pastatų statybos Palangoje. „Vyriausybė paprašė patikslinti taikos sutarties formuluotę. Kai kuriems Vyriausybės nariams ji netiko. Jau kitą savaitę rinksis Vyriausybė, sutvarkys formuluotę ir priims sprendimą. Įsitikinęs, kad bus priimtas Palangai palankus sprendimas, kurio labai ilgai laukėme ,“ – sakė...


Korupcija dvokiančios savivaldybės dovanos

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2011 12 08 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Į jubiliejaus pokylį turtingo draugo pakviesti mes, vargu, ar verčiamės per galvą, stengdamiesi nupirkti jo pajamų lygį atitinkančią dovaną. Matyt, retas kuris norėdamas įtikti turtuoliui, išgremžtų visas savo šeimos pinigines atsargas, kad nupirkta dovana padarytų įspūdį. Greičiausiai, teikiamos dovanos vertė atitiktų ne jubiliato turtą, bet mūsų finansines galimybes.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius