Palanga ir toliau sparčiai tvarkosi ir keičiasi

"Palangos tilto" informacija, 2022-03-14
Peržiūrėta
1851
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

 Palanga ir toliau sparčiai tvarkosi ir keičiasi

Palanga šiais metais planuoja atlikti gausybę kurorto gerbūvio darbų. Meras Šarūnas Vaitkus pirmadienio, kovo 14 dienos, vakarą pasidalino Facebook žinute apie planuojamus darbus.

Susipažinkime visi su šiais metais planuojamų atlikti darbų sąrašu!

Bus tęsiami ES finansuojami projektai – gatvių apšvietimo modernizavimas, naujais, elektrą taupančiais LED šviestuvais pakeičiant senuosius dalies miesto gatvių žibintus. 

Didelis dėmesys bus skiriamas miesto gatvėms. Viena iš jų – Prieplaukos g. Šventojoje, kurios rekonstrukcija tęsiama. Šiais metais bus sutvarkyta ne tik pati gatvė, bet ir šalia esanti automobilių stovėjimo aikštelė. Atliekant rekonstrukcijos darbus bus įrengtos naujos dangos, apšvietimas, mažoji architektūra. 

Tęsiama Vėžių gatvės rekonstrukcija. Šie darbai bus užbaigti birželį.

Jau netrukus pradėsime J. Janonio gatvės atkarpos nuo Gintaro g. iki susikirtimo su pravažiavimu į buvusią autobusų stotį rekonstrukciją. 

Taip pat šiemet bus pradėti Sermiesčio gatvės rekonstrukcijos darbai. Techninį projektą ir statybą leidžiantį dokumentą jau turime. 

Žuvėdrų gatvės Šventojoje taip pat laukia pokyčiai – praėjusiais metais čia sutvarkyti visi šaligatviai, šiemet bus pakeista asfalto danga. 

Mokyklos gatvėje Šventojoje pėsčiųjų saugumui bus įrengta iškili perėja, taip pat – rekonstruojant gatvę bus įrengta autobusų įvaža bei keleivių laukimo paviljonas. 

Atsižvelgiant į visuomenės pageidavimus, bus įrengta nauja šaligatvio danga atkarpoje nuo Vytauto g. iki kapinių (pro buvusias purvo gydyklas). Čia bus atnaujintos dangos, įrengtas apšvietimas. 

Planuojami ir kitų gatvių sutvarkymo darbai. Šiais metais bus parengti Užkanavės ir Kunigiškių gatvių sutvarkymo techniniai projektai bei gauti statybą leidžiantys dokumentai. 

Pradėsime rengti S. Daukanto gatvės atkarpos nuo J. Basanavičiaus g. iki Kęstučio g. sutvarkymo techninį projektą bei Kurorto gatvės tęsinio įrengimo techninį projektą, šiuo metu rengiamas ir Klevų gatvės sutvarkymo techninis projektas. 

Jau rengiamas ir „Pavėsio“ sodų gatvių sutvarkymo techninis projektas – čia bus suprojektuoti lietaus nuotekų tinklai, taip pat pagal galimybes bus numatytas „Pavėsio“ sodų gatvių apšvietimas ir dangų sutvarkymas. 

Taip pat bus pradėti buvusiuose „Bočių“ soduose esančių Sedulų it Tujų takų remonto darbai. 

Šiuo metu rengiami ir Vilties tako ir Paukščių tako Šventojoje techniniai projektai. 

Šiais metais bus parengtas Ošupio tako apšvietimo techninis projektas bei pradėti darbai. 

Tęsiami kapinių išplėtimo darbai – jie bus užbaigti šiais metais. Taip pat bus rekonstruotas kapinių takas, skiriantis senąsias kapines bei vedantis nuo Laidojimo namų iki Vytauto gatvės. 

Dėmesys bus skiriamas daugiabučių gyvenamųjų namų aplinkai – tvarkomi pėsčiųjų takai, atsižvelgiant į gyventojų prašymus, papildomai įrengiami suolai, dviračių stovai bei šiukšlių dėžės. Druskininkų g., Kretingos g. ir kt. daugiabučių kiemuose bus įrengtas apšvietimas. 

Šiuo metu tęsiamas ir labai svarbių projektų įgyvendinimas – jau vyksta Jaunimo ir savanorystės centro statybos darbai bei buvusio „Smilčių“ mokyklos pastato rekonstrukcija, kurią užbaigus, čia įsikurs Bendruomenės namai

„Neabejotinai didžiausias šiais metais vykdomas projektas – Šventosios uosto statybos darbai, įrengiant žvejas reikalingą infrastruktūrą. Vykdoma ir daugiau miestui svarbių darbų. Yra suplanuota ir daugiau numatomų atlikti darbų, apie kuriuos pranešime vėliau. .Gražaus vakaro,“ – linki meras Šarūnas Vaitkus.

 

Jūsų komentaras:

Nerijus 2022-03-16 11:35 (IP: 162.158.203.70)
Palanga turi gerus vadovas ir komandą !

Taip pat skaitykite

Nuo liepos keičiasi „Sodros“ išmokų „grindys“ ir „lubos“. Šie pokyčiai aktualūs pačias mažiausias ir didžiausias pajamas uždirbantiems gyventojams: tiems, kuriems išmokos, apskaičiuotos pagal jų draudžiamąsias pajamas, nesiekia minimalaus arba viršija maksimalų galimą dydį. 


Atstumas tarp Palangos ir Šventosios gyvenviečių sparčiai siaurėja, ir riba tarp jų galiausiai turėtų apskritai išnykti, sako nekilnojamojo turto ekspertai ir Palangos savivaldybės atstovai.


Palanga ir toliau sparčiai tvarkosi ir keičiasi

"Palangos tilto" informacija, 2022 03 14 | Rubrika: Miestas

Palanga šiais metais planuoja atlikti gausybę kurorto gerbūvio darbų. Meras Šarūnas Vaitkus pirmadienio, kovo 14 dienos, vakarą pasidalino Facebook žinute apie planuojamus darbus. Susipažinkime visi su šiais metais planuojamų atlikti darbų sąrašu!


Sergamumas koronavirusu Palangoje, deja, sparčiai auga. Ketvirtadienio, rugsėjo 16 d. rytmetį, fiksuoti 24 nauji susirgimai, prieš tai buvusią parą – 22.  


Padidėjus tyrimų dėl COVID-19 ligos poreikiui, nuo balandžio 19 dienos keičiasi Palangos mobilaus punkto darbo grafikas. Mobili komanda dirbs dviem pamainomis.


Palangos savivaldybė informuoja, kad nuo trečiadienio, rugsėjo 16 d., keičiasi automobilių stovėjimo Palangos gatvės apmokestinimas. Iki gegužės 14 d. (imtinai) automobilių statymas Palangos miesto gatvėse bei daugumoje automobilių stovėjimo aikštelių yra nemokamas.  


Žmogus net ir su mažu kompiuteriniu raštingumu pasakys, kad atnaujinta Palangos miesto savivaldybės svetainė www.palanga.lt atrodo, švelniai tariant, neįspūdingai, net primityviai. Kaimyninių savivaldybių interneto svetainės yra žymiai labiau vizualiai patrauklesnės, jose lengviau ir mieliau naršyti. Palangos miesto savivaldybė tokią kuklią miesto interneto svetainę...


Pasikeitė Savivaldybės internetinės svetainės adresas. Naujasis yra toks - www.naujas.palanga.lt


Meteorologė, fizinių mokslų daktarė, meteorologijos mokslo populiarintoja Audronė Galvonaitė, minint Palangos miesto savivaldybės viešojoje bibliotekoje Nacionalinę bibliotekų savaitę, palangiškiams suteikė daug naudingų žinių apie klimato ir orų įtaką žmonių sveikatai. Gausus būrys gyventojų nepraleido progos susitikti su legendine meteorologe ir su ja padiskutuoti įvairiais...


Savaitgalį Palangos delegacija lankėsi Svetlogorske, kurortiniame miestelyje Kaliningrado srities vakarinėje dalyje. Tai yra Palangos miestas partneris, su kuriuo kurorto savivaldybei sekasi megzti puikius bendradarbiavimo saitus. Svetlogorske buvo švenčiamas miesto 70 metų jubiliejus.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius