„Palangos kuršiai“ atsisveikino su Roku Nikitinu

"Palangos tilto" informacija, 2020-01-01
Peržiūrėta
1423
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

2020-ųjų metų Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) kovas Palangos miesto komanda pasitiko be vieno iš savo priekinės linijos žaidėjų. „Kuršiai“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su 21-erių Roku Nikitinu.

Pasirengimo cikle prie komandos prisijungęs 203 cm ūgio klaipėdietis vilkėdamas „Kuršių“ šarvus sužaidė 17 rungtynių, kuriose ribotą minučių kiekį išnaudodavo fiksuodamas vidutiniškai po 2,2 taško, 1,9 atkovoto kamuolio ir 2 naudingumo balo rodiklius.

Sėkmingiausias sezono rungtynes šoklusis aukštaūgis sužaidė prieš Jonavos „BC Jonava“ komandą, kuriai per 16 minučių atseikėjo 10 taškų (4/5 met.) bei prie svarbios „Kuršių“ pergalės prisidėjo surinkdamas 10 naudingumo balų.

„Palangos Kuršių“ organizacija dėkoja Rokui už besąlygišką darbą bei atsidavimą komandos tikslams aikštelėje ir už jos ribų.

„Palangos Kuršių“ priekinėje linijoje šiuo metu lieka keturi aukštaūgiai – Laurynas Lučinskas, Robertas Keliačius, Luka Zaharijevičius bei Valerijus Anisimovas.

2020-uosius metus kurorto komanda pradės dvejais mūšiais namų teritorijoje – sausio 3 dieną palangiškiai priims svečius iš Minsko – „Tsmoki-2“ ekipą, o sausio 4 dieną „Kuršių“ aikštelėje laukia dvikova su Vilniaus „Ryto“ dubleriais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Į Palangos „Kuršių“ komandą grįžta 27-erių 201 cm ūgio puolėjas Laurynas Lučinskas, kuris ekipoje žaidė ir praėjusį sezoną.


Saragosos „Casademont“ klubas paskelbė, kad jo gretas palieka 34-erių Renaldas Seibutis.


„Palangos kuršiai“ atsisveikino su Roku Nikitinu

"Palangos tilto" informacija, 2020 01 01 | Rubrika:

2020-ųjų metų Nacionalinės krepšinio lygos (VIKINGLOTTO-NKL) kovas Palangos miesto komanda pasitiko be vieno iš savo priekinės linijos žaidėjų. „Kuršiai“ abipusiu susitarimu nutraukė sutartį su 21-erių Roku Nikitinu.


Pajūris ištuštėjo tarsi pamojus burtų lazdele, o paplūdimio gelbėtojai nuo praėjusio šeštadienio baigė aktyvųjį paplūdimio stebėjimą – iš 60 gelbėtojų po rugpjūčio 31 dienos paplūdimyje teliko tik 7, o nuo rugsėjo 15-osios gelbėtojų jame neliks. „Palangos tiltas“ kalbėjosi su Palangos paplūdimio gelbėtojų vadu Jonu Pirožniku.


Sekmadienį Palangos parapijos tikintieji ir miesto svečiai šventė Šv. Roko atlaidus. Tradiciškai per Šv. Roko atlaidus atsisveikinama ir su vasaros sezonu. „Atsisveikinome su vasara, bet ne vienas su kitu. Palanga – svetingas ir visų laukiantis miestas visus metus“, – tvirtino Palangos parapijos klebonas Marius Venskus.


Praėjusį savaitgalį „Anapilyje“ susirinko Palangos miesto gausus literatų būrys. Šis kūrybiškų žmonių kolektyvas susitinka reguliariai ir dalykiškai dalinasi savo lyriniais pojūčiais. Juolab visi turi bendrą kūrybinio įkvėpimo objektą – nuostabią Baltijos jūrą – neišsenkančią kūrybinio įkvėpimo versmę.


Sausio 6 dieną darželio „Nykštukas“ ugdytinius ir darbuotojus aplankė Trys Karaliai: Kasparas, Merkelis, Baltazaras (vyr. auklėtojos Irina Kvietkauskienė, Birutė Pikūnienė, Snieguolė Kairienė) su palyda – angeliuku (Goda iš „Smalsiukų“ grupės ir metų simboliu gaideliu (Viltė iš „Brazdukų“ grupės).


Europos judėjimo savaitę Palangos senoji gimnazija užbaigė tradicine sporto švente „Palangos pajūris – Palangos vaikams“. Žaisminga jūra, žydras dangus ir rekordinis dalyvių skaičius – per 300 – džiugino ne tik gimnazijos bendruomenę, bet ir fizinio lavinimo mokytoją Rimgaudą Kornelijų Grabauską, darbui pašventusį daug gyvenimo metų. Sporto...


Penktadienį Palangos senojoje gimnazijoje iškilmingai įteikti brandos atestatai šimtas penkiasdešimt devyniems šiais metais vidurinį mokslą baigusiems ir egzaminų sesiją išlaikiusiems 74-osios laidos abiturientams. Nuo Kurhauzo iki gimnazijos Spalvinga šventė su lengvu liūdesio prieskoniu – vis dėlto atsisveikinama su gimnazija...


Šeštadienį Palanga, atsisveikinanti su vasaros sostapilio titulu, buvo tapusi gurmanų sostine. Į penktąją „Palangos stalo“ šventę susirinkę palangiškiai bei iš visos Lietuvos ir užsienio šalių suvažiavę svečiai smagiai palydėjo šilčiausią metų laiką ir pradėjo rudens sezoną.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius