"Palangos kuršių" Pauliui Barkui asistuos 42-iejų palangiškis Artūras Podlinevas

***, 2020-01-05
Peržiūrėta
732
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

2020-uosius metus „Palangos Kuršiai“ pradeda kartu su nauju veidu komandos trenerių gretose. Artėjant svarbiausioms kovoms vyriausiajam treneriui Pauliui Barkui asistuos 42-iejų palangiškis Artūras Podlinevas.

Prie kurorto komandos strategų štabo prisijungiantis A. Podlinevas yra puikiai pažistamas miesto bendruomenei. Palangos sporto centre krepšinio treneriu dirbantis specialistas taip pat yra Palangos miesto Krepšinio klubo „Palangos Lokiai“ prezidentas. Sportines bei socialines programas aktyviai inicijuojantis A. Podlinevas prie jaunimo ugdymo taip pat prisideda užimdamas pedagogo pareigas Palangos Vlado Jurgučio pagrindinėje mokykloje.

„Su Artūru dėl prisijungimo prie mūsų trenerių štabo kalbėjome jau kurį laiką, sprendėme užimtumo klausimus ir galiausiai pavyko surasti tinkamą abipusį sprendimą. Žinome, kad stratego indėlis treniruočių procese bei rungtynių metu bus svarbus komandai ir naudingas vyriausiajam treneriui. Labiausiai džiaugiamės, kad tai – mūsų bendruomenės narys, savo pavyzdžiu įkvėpsiantis aplinkinius ir ypač jaunąją kartą. Tai ir yra kertinis mūsų klubo tikslas“, – teigė klubo direktorius Žygimantas Šeštokas.

A. Podlinevo debiutas laukia jau šį penktadienį, kuomet 17:45 valandą „Palangos Kuršiai“ savo namų aikštelėje priims Minsko „Tsmoki-2“ ekipą iš Baltarusijos. Nieko nelaukdami palangiškiai į mūšį stos jau kitą dieną, šeštadienį, kuomet 19:15 valandą Palangos arenoje susikaus su Vilniaus „Perlo“ krepšininkais.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prasiplėtusiam „Gradiali“ pernai prireikė per 10 tūkst. kubų vandens daugiau ir per 2019 metus sunaudojęs apie 24,7 tūkst. kubų šis sveikatos centras tapo vandens pirkimo lyderis, kuris gerokai atitrūko 21 tūkst. kubų vandens ribos nepasiekusios "Palangos gintaro" sanatorijos bei "Palangos" viešbučių komplekso.


Ar gali būti, kad Lietuvai jau registruojant itin mažai naujų COVID atvejų, o daugumai ligonių jau pasveikus, vienas koronaviruso nešiotojas, kuriam liga buvo nustatyta kovą, iki šiol neišgirdo iš gydytojų, kad jis jau yra sveikas? Neįprasta istorija domėjosi "Palangos tiltas."


2020-uosius metus „Palangos Kuršiai“ pradeda kartu su nauju veidu komandos trenerių gretose. Artėjant svarbiausioms kovoms vyriausiajam treneriui Pauliui Barkui asistuos 42-iejų palangiškis Artūras Podlinevas.


Vieni NKL čempionato lyderių, Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-4) šeštadienį, gruodžio 14 d. neatsilaikė prieš įsibėgėjusius "Palangos kuršius." Palangiškiai grėsmingus varžovus namuose nugalėjo 79-75.


"Palangos kuršiai" pasišaipė iš Gargždų komandos

"Palangos tilto" informacija, 2019 12 08 | Rubrika: Miestas

Pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) iškovojo „Palangos Kuršių“ (7-12) krepšininkai, kurie praėjusį šeštadienį, gruodžio 7 d., išvykoje 94:78 (30:14, 18:22, 26:22, 20:20) nugalėjo „Gargždų“ (8-10) komandą.


"Palangos kuršiai" namuose nusileido Joniškio "Delikatesui"

"Palangos tilto" informacija, 2019 11 17 | Rubrika:

Palangos "Palangos kuršiai" Nacionalinės krepšinio lygos čempionate praėjusį ketvirtadienį, lapkričio 14 d., patyrė aštuntąjį pralaimėjimą, o jų varžovas, Jniškio „Delikatesas“ (6-6) VIKINGLOTTO-NKL iškovojo šeštąją pergalę. Be Aido Viskonto rungtyniavę „Palangos Kuršiai“ (5-7) nusileido 81-92.


Dar vienas "Palangos kuršių" pralaimėjimas  1

"Palangos tilto" informacija, 2019 10 20 | Rubrika:

Spalio 19 d. "Palangos kuršiai" NKL pirmenybėse patyrė dar vieną pralaimėjimą - juos Palangoje po atkaklios kovos 85:83 (22:21, 21:18, 22:23, 20:21) įveikė Šilalės "Lūšis."Palangos komandai tai buvo penktasis pralaimėjimas iš eilės.


Žygimantas Šeštokas, "Palangos kuršiai" direktorius: "Komanda pradeda NKL sezoną gerai nusiteikusi" (visą interviu skaitykite laikraštyje "Palangos tiltas" kitą penktadienį).


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Skundų dėžutė.


Startuoja nauja palangos miesto laikraščio "Palangos tiltas" rubrika: Politikų, bendruomenės lyderių žodis.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius