Anapilin išėjo kurorto visuomenininkė Albina Rakauskienė

"Palangos tilto" informacija, 2021-12-05
Peržiūrėta
1956
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Albina Rakauskienė
Albina Rakauskienė

Pranešama, kad Anapilin išėjo kurorto visuomenininkė Albina Rakauskienė, kuri 2010-ųjų pradžioje buvo viena iš pagrindinių miesto aktyvistų prieš kurorto šilumos ūkį valdžiusį privatininką, UAB „Litesko.“

Liūdna žinia šeštadienį, gruodžio 5 dieną, socialiniame tinkle Facebook pasidalino miesto meras Šarūnas Vaitkus.

„Liūdna žinia šįryt pasiekė Palangos bendruomenę. Aktyvi, visuomeniška, viskuo besidominti, kupina idėjų  ir nuolat galvojanti ne apie save,  bet apie aplinkinius - tokią mes prisiminsime  palangiškę Albiną Rakauskienę. Deja, mes jos šiandien netekome. Ilsėkitės ramybėje, gerbiama Albina. Jūs visuomet išliksite mūsų mintyse ir prisiminimuose. Reiškiame nuoširdžiausią užuojautą dukrai Ilonai ir visiems artimiesiems ,“ – sako mero įrašas.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Amžinybėn išėjo Alfredas Gumuliauskas arba tiesiog Fredis...

"Palangos tilto" informacija, 2023 01 10 | Rubrika: Miestas

...trijų karalių dieną įsėdo Klaipėdoje į tarpmiestinį autobusą važiuoti į darbą Palangoje, bet taip iš jo ir nebeišlipo – išvažiavo į amžinybę. Alfredas visada buvo labai kūrybingas žmogus, net ir šiuo atveju... A.Gumuliauskas gimė 1954 m. lapkričio 29 d. Vilniuje.


Liūdna žinia socialiniame tinkle pasidalijo Palangos meras Šarūnas Vaitkus.


Mes, šauliai, jaučiame pareigą Visų šventųjų ir Vėlinių išvakarėse pagerbti žuvusius ir mirusiuosius.


Buvęs kurorto meras ir buvęs Seimo narys, ilgametis TS-LKD narys Pranas Žeimys jau nebedirba Palangos mero Šarūno Vaitkaus patarėju.


Anapilin išėjo kurorto visuomenininkė Albina Rakauskienė

"Palangos tilto" informacija, 2021 12 05 | Rubrika: Miestas

Pranešama, kad Anapilin išėjo kurorto visuomenininkė Albina Rakauskienė, kuri 2010-ųjų pradžioje buvo viena iš pagrindinių miesto aktyvistų prieš kurorto šilumos ūkį valdžiusį privatininką, UAB „Litesko.“


Penktadienį, kovo 12 d., į Amžinybę išėjo viena elegantiškiausių Palangos moterų– Agelė Martinkėnienė. Vien tas faktas, kad čia gyveno, dirbo ir buvo laiminga Ji, Palangai neleido vadintis provincija…Ji buvo viena iš profesionaliausių Palangos ekskursijų vadovų, puikiai mokėjusi kelias užsienio kalbas ir iki mažiausių smulkmenų išmaniusi visus savo...


Šiandien „Palangos tilto“ redakcija sulaukė liūdnos žinios – mirė vienas seniausių miesto gyventojų, 103 metų Jurgis Kuzmickas.


Meras Šarūnas Vaitkus išėjo atostogų  5

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, siekdamas užtikrinti, kad visi kandidatai į Palangos miesto merus rinkimų kampanijoje dalyvautų lygiomis teisėmis, nuo vasario 20 d. iki rinkimų išeina atostogų. Š. Vaitkaus atostogų metu mero pareigas eis mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas.


Po privačias ir valdiškas įstaigas Palangoje bei Kretingoje siautėja vagis ar net keli, tad pareigūnai ragina darbuotojus neprarasti budrumo ir saugoti savo asmeninius daiktus. Praėjusį penktadienį, kovo 16 d., buvo apvogtos dvi „Sodros“ Klaipėdos klientų aptarnavimo skyriaus Palangos poskyrio darbuotojos.


Vasario 16-ąją, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, per Lietuvą nuvilnijo skaudi žinia, palietusi ne vieno lietuvio širdį – Anapilin iškeliavo poetas Justinas Marcinkevičius, vadinamas dvasiniu tautos vedliu. Ne kartą poetas lankėsi ir Palangoje, kaip jį pažinoję palangiškiai teigė, mūsų kurortą labai mėgęs. Čia, žinoma, turėjo savą gerbėjų ratą. Tikriausiai valandų valandas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius