Į Anapilį išėjo vienas seniausių palangiškių, 103 metų Jurgis Kuzmickas

"Palangos tilto" informacija, 2020-12-16
Peržiūrėta
2374
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Į Anapilį išėjo vienas seniausių palangiškių, 103 metų Jurgis Kuzmickas

Šiandien „Palangos tilto“ redakcija sulaukė liūdnos žinios – mirė vienas seniausių miesto gyventojų, 103 metų Jurgis Kuzmickas.
J. Kuzmickas kilęs iš ilgaamžiškumu pasižyminčios 8 asmenų šeimos – abu jo tėveliai sulaukė daugiau nei 90 metų, o du broliai – 102 metų. Pats palangiškis susilaukė 4 vaikų, 5 vaikaičių ir 7 provaikaičių.
Pasveikinti J. Kuzmicką šimtojo jubiliejaus proga į Palangą prieš tris metus atvyko artimieji ne tik iš kitų Lietuvos miestų, bet ir iš Kanados bei JAV.
Ilgametis Palangos balandininkų klubo narys, keturiasdešimt metų auginęs balandžius ir tik prieš penkerius metus šio pomėgio atsisakęs, J. Kuzmickas taip pat ne vienerius metus bitininkavo. Palangoje įsikūręs 1951 metais, J. Kuzmickas didžiąją gyvenimo dalį dirbo prekybos valdyboje, ėjo parduotuvių vedėjo pareigas.
Paskutiniais gyvenimo metais senolis mėgavosi amiu poilsiu – mėgo žiūrėti televiziją, skaityti laikraščius, domėjosi politika. Dar vienas J. Kuzmicko pomėgis buvo – ramūs pasivaikščiojimai.

Jis 2001 metais buvo  apdovanotas Kariuomenės kūrėjų savanorių medaliu.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

UAB „Elektros instaliacijos“, viena iš trijų seniausių Palangos miesto įmonių, per 32 veiklos metų matė ir šilto, ir šalto – net restruktūrizaciją, bet išgyveno ir sėkmingai tęsia savo veiklą – įrengia elektros instaliacijas. „Mūsų įmonė – nedidelė, dirba penki elektros montuotojai, biure – trys žmonės. Bet man tai –  privalumas, o dažnai ir klientui tai geriau. Prasčiau atliktas darbas...


Palanga – vienas iš seniausių Lietuvos miestų – švenčia 770 metų jubiliejų.


UAB „Elektros instaliacijos“, viena iš trijų seniausių Palangos miesto įmonių, per 30 veiklos metų matė ir šilto, ir šalto – net restruktūrizaciją, bet išgyveno ir sėkmingai tęsia savo veiklą – įrengia elektros instaliacijas.


Anapilin išėjo kurorto visuomenininkė Albina Rakauskienė

"Palangos tilto" informacija, 2021 12 05 | Rubrika: Miestas

Pranešama, kad Anapilin išėjo kurorto visuomenininkė Albina Rakauskienė, kuri 2010-ųjų pradžioje buvo viena iš pagrindinių miesto aktyvistų prieš kurorto šilumos ūkį valdžiusį privatininką, UAB „Litesko.“


Šiandien „Palangos tilto“ redakcija sulaukė liūdnos žinios – mirė vienas seniausių miesto gyventojų, 103 metų Jurgis Kuzmickas.


Mokslo ir žinių diena šiemet, atrodo, bus neįtikėtinai puiki – vasariški orai neskuba trauktis iš pajūrio. Vaikams ji – didelė šventė, o tėvams pasirengimas šiai dienai kupinas malonių, ir nelabai malonių, rūpesčių rūpestėlių. Mokyklinės prekės – toli gražu nepigios! Kaip mokslo metams ruošėsi palangiškiai? Kiek išleido...


Meras Šarūnas Vaitkus išėjo atostogų  5

"Palangos tilto" informacija, 2019 02 26 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto meras Šarūnas Vaitkus, siekdamas užtikrinti, kad visi kandidatai į Palangos miesto merus rinkimų kampanijoje dalyvautų lygiomis teisėmis, nuo vasario 20 d. iki rinkimų išeina atostogų. Š. Vaitkaus atostogų metu mero pareigas eis mero pavaduotojas Rimantas Antanas Mikalkėnas.


Šią šeimą neabejotinai suvienija bendras pomėgis. Tuomet visi šeimos nariai daugiau praleidžia laiko kartu, visi supranta apie ką eina kalba, kai užverda karšta diskusija. Tą patvirtino ir Aurelijos, Alvydo, Justės ir Roko Jocių šeima. Jiems visiems labai patinka krepšinis. Vaikus, galima sakyti, šiuo žaidimu užkrėtė tėtis Alvydas, tačiau ne...


Stichinės nelaimės Japonijoje kraupūs padariniai nepaliko abejingų ir Lietuvoje. Tragedijos atodūsiai pasiekė ir Palangą, tačiau jie, regis, nelabai sujaudino net ir gerai Palangos visuomenei žinomų palangiškių. Laimei, paprastų palangiškių širdys – ne ledinės.


Vasario 16-ąją, minint Lietuvos valstybės atkūrimo dieną, per Lietuvą nuvilnijo skaudi žinia, palietusi ne vieno lietuvio širdį – Anapilin iškeliavo poetas Justinas Marcinkevičius, vadinamas dvasiniu tautos vedliu. Ne kartą poetas lankėsi ir Palangoje, kaip jį pažinoję palangiškiai teigė, mūsų kurortą labai mėgęs. Čia, žinoma, turėjo savą gerbėjų ratą. Tikriausiai valandų valandas...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius