Antanas Vinkus laimėjo mūšį į Seimą Kretingos- Palangos rinkimų apygardoje

Linas JEGELEVIČIUS, 2016-10-23
Peržiūrėta
1219
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Konservatoriai - susimąstę
Konservatoriai - susimąstę

9.30 val., dar nesulaukus balsavimo rezultatų iš 5 iš 17 rinkimų apylinkių Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje, socialdemokrato Antano Vinkaus persvara prieš Tėvynės Sąjungos- Lietuvos Krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatą  Vaidotą Bacevičių buvo apie 1200 balsų.

„Iš esmės kalbant, jau viskas aišku- rinkimų nelaimėjome. Belieka džiaugtis, kad visose Palangos apylinkėse, išskyrus Šventąją (Jūros apylinkė) 30-50 balsų persvara laimėjo V. Bacevičius,“- „Palangos tiltui“ sakė Gediminas Valinevičius, TS-LKD Palangos skyriaus narys.

Beje, TS-LKD daugiamandatinės apygardos sąraše buvęs 67-as, po rinkėjų reitingavimo jis nusmuko į 90-ąją poziciją.

9.30 val. dar nebuvo sulaukti balsavimo duomenys iš dvejų  Palangos apylinkių, bet rezultatai jose jau negalėjo pakeisti rinkimų baigties.

Akivaizdu, kad A. Vinkus už pergalę turi būti dėkingas kretingiškiams, kurie už jį balsavo ryškia persvara.

Pavyzdžiui, Kretingos apylinkėje (duomenys iš jos pirmiausia buvo paskelbti Vyriausios rinkimų komisijos tinklapy www.vrk.lt) už A. Vinkų balsavo 67, 51 procento (arba, nepatvirtintais duomenimis, 452 rinkėjai) nuo dalyvavusiųjų antrajame rinkimų ture, tuo tarpu už V. Bacevičių – tik 30, 24 procento (200 rinkėjų). Iš viso šioje apylinkėje buvo rasti 652  balsavimo biuleteniai. Šioje apylinkėje dalyvavo 38,87 procento teisę balsuoti turinčių rinkėjų.

Nepatvirtintais duomenimis, Šventojoje (Jūros apylinkė) nežymia persvara laimėjo A. Vinkus, kuris gavo 255 balsus, o V. Bacevičius – 233. Kitose Palangos apylinkėse nedidelę balsų persvarą turėjo konservatorius. Pavyzdžiui, Kauno apylinkėje V. Bacevičius gavo 220 balsų, o A. Vinkus – 200.

„Taip, neabejoju, kad mūsų kandidatas laimės. Teliko sulaukti rezultatų iš paskutinių penkių ar šešių apylinkių, mes laimime virš 1000 balsų. Labai dėkingi esame kretingiškiams, kurių balsais buvo „uždengti“ prastesni A. Vinkaus rezultatai Palangoje,“- „Palangos tiltui“ 10 valandą sakė Danas Paluckas, LSDP Palangos skyriaus pirmininkas.

„Be penkių minučių“ A. Vinkaus štabas ir palaikymo komanda pergalę rengėsi pažymėti Vydmantuose, „Virkštininkų dvaro užeigoje.“

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Sekmadienį, spalio 25 d., visoje šalyje, ir Palangoje, vyko rinkimų į Seimą antrasis turas. Mėguvos rinkimų apygardoje, į kurią įeina visa Palanga, varžėsi Tėvynės Sąjungos - Lietuvos krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatas Mindaugas Skritulskas ir Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) kandidatas Romandas Žiubrys. Dar prieš 23.00 val. paaiškėjo, kad...


Baigėsi rinkimų į 2020-2024 Seimą balsavimas jo pirmajame ture. Po rezultatų iš Mėguvos rinkimų apygardos Saulės rinkimų apylinkės Palangoje (jie paaiškėjo 23 val. 15 min.)  kurorto konservatorių pirmininkas ir miesto meras Š. Vaitkus sveikindamas apglėbė M. Skritulską: "Mes laimėjome. Mes - antrajame rinkimų ture." Paryčiais suskaičiavus balsavimo...


Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino galutinį kandidatų į Seimą vienmandatinėse apygardose sąrašą. Mėguvos vienmandatinėje rinkimų apygardoje - net 12 kandidatų. „Palangos tiltas“ supažindina palangiškius su jais.


Mindaugas Skritulskas, miesto savivaldybės Tarybos narys, TS-LKD Palangos skyriaus veteranas tapo Palangos TS-LKD kandidatu Mėguvos rinkimų apygardoje. Tai paaiškėjo vakar, antradienį vakare, po Palangos skyriaus konservatorių tarybos posėdžio.


Šių metų „Protų mūšį“ laimėjo Palangos m. PK komanda „Palanga".


Prieš Seimo rinkimus 2020-aisiais vėl perbraižomas rinkimų apygardų žemėlapis. Pagal naująjį projektą, bus suformuota nauja rinkimų apygarda, kuris vadinsis Mėguvos. Mėguvos rinkimų apygardą turėtų sudaryti minėtos Klaipėdos rajono savivaldybės teritorijai priklausančios apylinkės su 11,9 tūkst. rinkėjų, visas Palangos miestas (14,6 tūkst. rinkėjų) ir dalis Kretingos rajono apylinkių...


9.30 val., dar nesulaukus balsavimo rezultatų iš 5 iš 17 rinkimų apylinkių Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje, socialdemokrato Antano Vinkaus persvara prieš Tėvynės Sąjungos- Lietuvos Krikščionių demokratų (TS-LKD) kandidatą  Vaidotą Bacevičių buvo apie 1200 balsų.  „Iš esmės kalbant, jau viskas aišku- rinkimų...


Lietuvos laisvės sąjunga, vadovaujama buvusio Vilniaus miesto mero Artūro Zuoko, Kretingos-Palangos rinkimų apygardoje kelia Janės Narvilienės, buvusios Seimo narės, kandidatūrą.


Praėjusį penktadienį Vyriausioji rinkimų komisija (VRK) patvirtino Seimo rinkimų rezultatus. Palangiškiams labiausiai rūpėjo komisijos sprendimas dėl Pajūrio rinkimų apygardos, kurioje konservatoriaus Prano Žeimio pergalę vos 39 balsais „darbietė“ Genoveita Krasauskienė užginčijo, reikalaudama panaikinti rinkimų rezultatus ir skelbti naujus rinkimus.


Darbo partijos kandidatė Pajūrio rinkimų apygardoje Genoveita Krasauskienė nepraranda vilties patekti į Seimą, kai, regis, jau visi šaukštai po pietų.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius