Antanas Vinkus: „Šarūnas Vaitkus – įžvalgus, ryžtingas, ambicingas ir...tikras savo „dvaro“ šeimininkas“

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-04-14
Peržiūrėta
1046
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Seimo narys Antanas Vinkus
Seimo narys Antanas Vinkus

O koks meras Šarūnas Vaitkus atrodo vyriausiam, bet vienam įžvalgiausių Seimo nariui, Antanui Vinkui, kuris 2016 metų Seimo rinkimuose Palangoje įveikė būtent konservatorių (TS-LKD) atstovą?
„Tai – įžvalgus vadovas, gerai žinantis padėtį savo mieste-kurorte, tikras savo „ dvaro“ šeimininkas. Čia jis gimęs, čia užaugęs, ir čia sėkmingai pradėjęs savo politinę karjerą ir tikiuosi taip pat sėkmingai tęs ją toliau ir aukščiau,“ – „Palangos tiltui“ sakė A. Vinkus.
Anot jo, Š. Vaitkus – ir ryžtingas, gerai valdantis visas miesto ūkio sritis.
„Tam turi subūręs tinkamą, profesionalų valdininkų komandą, tam dažnai, be stipresnės opozicijos, talkina ir miesto Taryba, kurioje daugumą turi konservatoriai,“ – sakė A. Vinkus.
„Be to, jis (Šarūnas Vaitkus – aut.) užsispyręs, kaip tikras žemaitis, žinantis ko siekti ir kaip tai pasiekti. Dažnai arba beveik visada atkakliai siekiantis Vyriausybės paramos ir jos bendromis pastangomis ir konkrečiais pasirengtais projektais sulaukiantis jos. Tad Palanga, kaip Lietuvos vasaros sostinė, pilnai pateisina savo vardą ir miestas-kurortas pastarąjį dešimtmetį augo ir auga. Linkiu jai – Palangai ir jam – merui Šarūnui Vaitkui didžiausios sėkmės,“ – linkėjo A. Vinkus.
Paklaustas, kad jam labiausiai liko įsimintina iš savo, kaip Seimo nario, 2016 metais išrinkto vienmandatinėje apygardoje Palangos rinkėjų, keturių metų bendravimo su Š. Vaitkumi, A. Vinkus atsakė: „Nuo pat pradžių aš pasiūliau merui konstruktyvų, dalykišką bendravimą, be tuščio politikavimo. Paprašiau supažindinti su esamomis ar iškylančiomis problemomis, pasiūliau savo kaip Seimo nario geranorišką paramą. Nors ne visada nuomonės sutapdavo vienu ar kitu klausimu, bet rasdavome bendrą vardiklį Palangos miestui ir žmonių ir svečių labui. Mums, galima sakyti, nemaišė arba nedaug įtakojo, skirtingų politinių partijų, kurioms mes abu atstovavome, ideologijos.“
A.Vinkus pastebi, kad nors tiesioginiai judvejų kontaktai dėl karantino suvaržymų nukentėjo, tačiau iki senosios Seimo kadencijos pabaigos – A. Vinkus buvo vėl išrinktas Seimo nariu, tiesa, Kretingos-Skuodo rinkiminėje apygardoje – jis palaikąs ryšius su Palangos meru, palangiškiais.
„Naujuose Seimo rinkimuose, pakeitus rinkiminių apygardų teritorines ribas, teko apsispręsti kur būti renkamam. Pasirinkau Kretingos-Skuodo rinkiminę apygardą. Gi esu gimęs ir augęs Kretingoje – gimtinė yra tik viena, nors geriausi jausmai yra Palangai. Kas man patinka Palangoje? Jos nuoširdūs, svetingi, patriotiškai nusiteikę žmonės, mylintys ir besididžiuojantys savo miestu, gražiai besitvarkantys savo valdas-sodybas, visada laukiantys Dievo malonės gero oro ir laimingų poilsiautojų, kas visą laiką buvo ir tebėra jų pagrindinis pragyvenimo šaltinis. Sėkmės Jums gerbiamas mere Šarūnai Vaitkau, sėkmės jums palangiškiai,“ – linki A. Vinkus.

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Gruodis skaičiuoja paskutines besibaigiančių metų dienas bei minutes, ir jau tuoj tuoj pasitiksime gražiausias žiemos šventes – šv. Kalėdas ir Naujuosius metus. Laukdami jų, atverkime savo širdis artėjančiam kalėdiniam stebuklui bei pasidalinkime gerumu ir šiluma su tais, kuriems to reikia.  


Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sekmadienį, rugsėjo 26 dieną, buvo patvirtintas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionys demokratų (TS-LKD) pirmininku, tai paskutinė jo kadencija šiose pareigose. Suvažiavime dalyvavo ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas Šarūnas Vaitkus, skyriaus nariai Petras Kaminskas, Ramutis Šešokas ir skyriaus sekretorė Inga Šileikienė. Š. Vaitkus...


Poilsis Palangoje atostogautojų grupei virto ašaromis, policijos kvietimu ir išvarymu į gatvę. Nors ir toje pačioje vietoje apsistodavo jau penkerius metus, o namelis buvo užsakytas dar pavasarį, tačiau nesitikėjo tokio šeimininko elgesio, rašo Jogintė Užusienytė, delfi.lt žurnalistė.


O koks meras Šarūnas Vaitkus atrodo vyriausiam, bet vienam įžvalgiausių Seimo nariui, Antanui Vinkui, kuris 2016 metų Seimo rinkimuose Palangoje įveikė būtent konservatorių (TS-LKD) atstovą? „Tai – įžvalgus vadovas, gerai žinantis padėtį savo mieste-kurorte, tikras savo „ dvaro“ šeimininkas. Čia jis gimęs, čia užaugęs, ir čia sėkmingai pradėjęs savo...


Vyriausybei apsisprendus griežtinti karantino sąlygas bei apriboti gyventojų judėjimą tarp savivaldybių be būtinų ir objektyvių priežasčių, jau šiandien pasigirsta kai kurių apgyvendinimo paslaugas teikiančių gyventojų bei verslininkų pasvarstymų, neva užsisakiusieji nakvynę viešbutyje ar privačiame apgyvendinimo sektoriuje turėtų ieškoti būdų, kaip „prasmukti“...


Buvusiuose Tiškevičių dvaro rūmuose veikiančio Kretingos muziejaus oranžeriją ketinama atnaujinti, pritaikant ją neįgaliesiems, taip pat ir ligoniams iš Palangos reabilitacijos ligoninės. Tam iš kitų metų valstybės biudžeto prašoma beveik 0,5 mln. eurų.


 Druskininkų merui Ričardui Malinauskui, bandžiusiam sužaisti didmeistrišką politinių šachmatų partiją –apginti skandalingai pagarsėjusį Vijūnėlės dvarą Druskininkuose apskundžiant Generalinei prokuratūrai Palangą – girdi, jos dalis statinių turi būti taip pat nugriauti, nes pastatyti antroje, valstybės saugomoje kurorto juostoje, nepasisekė -...


Ar Druskininkai iš tiesų yra kurortas? Toks klausimas tapo visiškai pagrįstas ir logiškas sausio 25 dienos „Lietuvos ryto“ dienraščio numeryje perskaičius šio miesto mero Ričardo Malinausko žodžius, kad Druskininkuose nuo 1990 metų nebuvo jokių kurorto apsaugos juostų. Dar 1992 metais Vyriausybės nutarimu nustatytos kurorto apsaugos juostos nėra...


Sekmadienis ir pirmadienis buvo itin neramios dienos Užkanavės gatvėje gyvenantiems ir dirbantiems palangiškiams bei dukart ten skubėjusiems Palangos priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos gelbėtojams.


Vilkas užpuolė ėriuką, o šeimininkas stebi už tvoros

Alvydas ZIABKUS, „Lietuvos ryto“ apžvalgininkas, 2010 04 23 | Rubrika: Miestas

Palangos miesto savivaldybei priklausančio Kultūros centro vadovas Nerijus Stasiulis teisme grumiasi dėl miesto biudžeto pinigų – 100 tūkst. litų. Tokios sumos iš Palangos kultūros centro reikalauja Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūra (LATGA-A).


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius