Gabrielius Landsbergis patvirtintas savo paskutinei kadencijai TS-LKD pirmininko pareigose, Šarūnas Vaitkus į postus nepretendavo

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-09-26
Peržiūrėta
2408
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Inga Šileikienė, Šarūnas Vaitkus, Irena Degutienė, Ramutis Šeštokas
Inga Šileikienė, Šarūnas Vaitkus, Irena Degutienė, Ramutis Šeštokas

Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sekmadienį, rugsėjo 26 dieną, buvo patvirtintas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionys demokratų (TS-LKD) pirmininku, tai paskutinė jo kadencija šiose pareigose.

Suvažiavime dalyvavo ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas Šarūnas Vaitkus, skyriaus nariai Petras Kaminskas, Ramutis Šeštokas ir skyriaus sekretorė Inga Šileikienė.

Š. Vaitkus, kuris anksčiau buvo TS-LKD pirmininko pavaduotoju, šįkart nepretendavo nė į vieną partijos postą.

„Pernelyg dideli atstumai važinėti (iš Palangos į Vilnių),“ – Š. Vaitkus paaiškino „Palangos tiltui.“

Į partijos pirmininko postą buvo pasiūlyti Radvilė Morkūnaitė- Mikulėnienė, Paulius Saudargas, Jonas Survila, Laurynas Kasčiūnas, Monika Navickienė.

„Visi – vilniečiai,“ – pastebėjo Š. Vaitkus.

TS-LKD Palangos skyriaus Taryba į partijos prezidiumą buvo pasiūliusi Mindaugo Skritulsko kandidatūrą.

Vyko slaptas balsavimas, kol kas jo rezultatai nežinomi.

Metų pradžioje TS-LKD ketino surengti tiesioginius ir pirmus atvirus partijos pirmininko rinkimus, tačiau visiems iškeltiems kandidatams atsiėmus savo kandidatūrą, išskyrus dabartinį lyderį, užsienio reikalų ministrą Gabrielių Landsbergį, rinkimų atsisakyta. 

G. Landsbergis TS-LKD vadovauja nuo 2015 metų. Ši partija Seime turi didžiausią – 50 narių – frakciją, į Vyriausybę yra delegavusi devynis ministrus ir premjerę. 

 

 

Jūsų komentaras:

POLITKALINIAI 2021-09-26 18:34 (IP: 162.158.222.164)
Šimonytė šiandien visa burna rėkia TS-LKD suvažiavime, kad remia ir rems partneryatės įstatymą. Politkaliniams ir tremtiniams, bei krikdemams turėtų būti nesmagu už tokias propaguojams "vertybes". Ar už tai kovojome susikibę rankomis už Lietuvos Nepriklausomybę ?

Antanina 2021-09-26 18:05 (IP: 162.158.183.179)
Teisingai padarė, kad nepretendavo Šarūnas į postus šioje partijoje. Su tokia politika, vertybių išdavimu ji pasmerkta.

Taip pat skaitykite

Nors gyvenimas vilioja visomis žaižaruojančiomis spalvomis, tačiau mūsų visų gyvenimo pabaiga laukia ta pati – vieną dieną iškeliausime į Amžinybę. Jau 32 metus velionius paruošiančios ir išlydinčios Kretingos UAB „Rimtis“ savininkas Juozas Donauskas, dirbantis kartu su žmona Edita, mirusių visai nebijo – didžiuojasi, kad, nepaisant naujų vėjų – vis labiau populiarėjančio kremavimo, „Rimtis“...


Trečiadienį, gruodžio  6 dieną, Tėvynės Sąjungos-LKD Palangos skyrius rinkosi į rinkiminį-ataskaitinį susirinkimą.  Skyriaus pirmininku dar vienai kadencijai buvo išrinktas Šarūnas Vaitkus.


Trečiadienį, gegužės 31 d., Vilniuje vykusiame Lietuvos savivaldybių asociacijos (LSA) narių suvažiavime Lietuvos merai Palangos merą Šarūną Vaitkų perrinko antrajai LSA viceprezidento kadencijai. „Džiaugiuosi ir esu dėkingas už tokį įvertinimą ir pasitikėjimą,“ – Š. Vaitkus dėkoja Facebook įraše.


Šiandien Palangos kurhauzo salėje į pirmąjį posėdį rinkosi naujoji, dešimtojo šaukimo Palangos miesto taryba. Po iškilmingos posėdžio dalies spręsti ir pirmieji einamieji naujosios Palangos valdžios struktūros klausimai.


Palangos meras Šarūnas Vaitkus šeštadienį, balandžio 8 d., paskelbė savo Facebook paskyroje: „Džiaugiuosi, kad Palanga puoselėja savo gražiąsias tradicijas ir gražiausią pavasario šventę vėl pasitinkame pasipuošę tradicine Velykų margučių alėja J.Basanavičiaus gatvėje."


Lygiai prieš savaitę Seimas patvirtino, jog ateinantys tiesioginiai merų ir savivaldybių tarybų rinkimai vyks kitų metų kovo 5 dieną.  „Manau, jog būtų sąžininga jau dabar pasakyti, kokia mano pozicija dėl dalyvavimo rinkimuose į Palangos mero pareigas,“ – savo įrašą Facebook (Meta), paskelbtą penktadienį, rugsėjo 30 d., pradeda Palangos meras Šarūnas Vaitkus, kuris yra Tėvynės Sąjungos...


Užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis sekmadienį, rugsėjo 26 dieną, buvo patvirtintas Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionys demokratų (TS-LKD) pirmininku, tai paskutinė jo kadencija šiose pareigose. Suvažiavime dalyvavo ir TS-LKD Palangos skyriaus pirmininkas Šarūnas Vaitkus, skyriaus nariai Petras Kaminskas, Ramutis Šešokas ir skyriaus sekretorė Inga Šileikienė. Š. Vaitkus...


Pranešama, kad Palangoje pirmadienį buvo patvirtintas vienas naujas koronaviruso atvejis, kurorte šia liga šiuo metu serga 71 palangiškis.


Klausimas dėl Tarybos Antikorupcijos komisijos pirmininko atidėtas

"Palangos tilto" informacija, 2019 08 30 | Rubrika: Miestas

Miesto savivaldybės Taryba ketvirtadienį, rugpjūčio 29 d., nepaskyrė Tarybos Antikorupcinės komisijos pirmininko, nors mero Šarūno Vaitkaus teikimu, į pareigas buvo siūlomas socialdemokratdarbietis Domininkas Jurevičius.


Rinkimus liberalai prisiminė tik baigiantis kadencijai

Alvydas ZIABKUS, "Lietuvos rytas", 2015 02 06 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Atsitiko tai, kas buvo užprogramuota. Kuo arčiau rinkimai, tuo labiau šiai kadencijai į vieną koaliciją susibūrę Palangos konservatoriai ir liberalai ima skersakiuoti vienas į kitą ir jau raitojasi rankoves.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius