Antrojoje „Tikslo link. Olimpas“ serijoje – J.Vainausko prisiminimai apie nesėkmingiausią karjeros etapą ir legendinio Juozuko aura

Palangos tiltas, 2023-12-08
Peržiūrėta
871
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Antrojoje „Tikslo link. Olimpas“ serijoje – J.Vainausko prisiminimai apie nesėkmingiausią karjeros etapą ir legendinio Juozuko aura

Antrojoje dokumentinio serialo „Tikslo link. Olimpas“ serijoje „Sugrįžimas“ – pasiruošimo sezonui pabaiga, Jono Vainausko prisiminimai apie nesėkmingiausią karjeros etapą Liepojoje ir dėmesys komandos masažuotojui Juozui Petkevičiui, legendiniam Juozukui. 

Ypatingos auros komandai atnešęs Juozukas lakoniškai papasakojo, kaip paliko „Wolves“ klubą ir atsidūrė Palangos „Olimpe“. Teipuodamas komandos lyderio Karolio Guščiko kojas, Juozukas prisiminė Arvydo Sabonio pėdų dydį ir kaip į Sabo batus sutalpindavo tris butelius.

Serija taip pat nukelia į pasiruošimo pradžią ir lietuviams nemalonias pasaulio čempionato rungtynes su Latvija, kurios džiaugsmo suteikė tik dviems komandos nariams – vyriausiajam treneriui Sandžiui Buškevicui ir fizinio rengimo trenerei Sabinei Eglei.

Tuo metu „Olimpo“ žaidėjai Lietuvai nesėkmingų rungtynių metu greitai rado kitų užsiėmimų...

Pasirengimo ciklą „Olimpas“ baigė rungtynėmis Liepojoje, kur anksčiau nesėkmingai darbavosi J.Vainauskas, „Olimpo“ prezidentas. 

„Tai vienintelė komanda per visus metus, su kuria man nepavyko pasiekti rezultato“, – pasakojo J.Vainauskas, pripažinęs, kad Liepojos nesėkmę išgyveno skaudžiai.

Serijoje žiūrovai taip pat išvys ir išgirs, kaip klubo vadovas bendrauja su žaidėjais, kaip treneriai ir krepšininkai reagavo į žinią, kad Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) pirmenybėse žaidžiantis „Olimpas“ varžysis su Lietuvos krepšinio lygos (Betsafe-LKL) klubais Citadele Karaliaus Mindaugo taurės turnyre ir susipažins su komandos įžaidėju Šarūnu Valunta.

„Olimpas“ yra Gedvydo ir Jono Vainauskų krepšinio projektas, savo gyvavimą pradėjęs NKL lygoje, tačiau neslepiantis ambicijų kilti. Dokumentiniame seriale „Tikslo link. Olimpas“ atskleidžiama klubo virtuvė, Lietuvos krepšinio užkulisiai, charizmatiško J.Vainausko vadovavimai metodai ir filosofija, komandos augimas ir žygis titulų link.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Devintoji serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Atvertos galimybės“ pasakoja apie studentų krepšinį ir Palangos „Olimpo“ bei Kauno kolegijos bendrystę. 


Nors Nacionalinėje krepšinio lygoje („7bet-NKL“) Palangos „Olimpas“ pasiekė keliolikos pergalių seriją ir įsitvirtino turnyrinės lentelės viršūnėje, komandos kapitonas Paulius Danisevičius nėra linkęs džiūgauti pačiame sezono įkarštyje.


Palangos „Olimpas“ ir kitos Nacionalinės krepšinio lygos (7bet-NKL) komandos pradeda antrąjį čempionato etapą. Palangiškių strategas Sandis Buškevicas teigia, kad tai sezono stadija, kai visos komandos pradės rodyti geriausią savo žaidimą. 


Penktoji dokumentinio serialo „Tikslo link. Olimpas“ serija „Pasididžiavimo jausmas“ uždaro įspūdingą Palangos „Olimpo“ kelią Citadele Karaliaus Mindaugo taurės (KMT) turnyre, kur palangiškiai sugebėjo įveikti visas tris Lietuvos krepšinio lygos komandas (LKL), su kuriomis susidūrė.


Pagaliau sezono startas! Trečiojoje dokumentinio serialo „Tikslo link. Olimpas“ serijoje „Kitas lygis“ Sandžio Buškevico treniruojami palangiškiai stoja prie starto linijos iškart dviejuose turnyruose.


Antrojoje dokumentinio serialo „Tikslo link. Olimpas“ serijoje „Sugrįžimas“ – pasiruošimo sezonui pabaiga, Jono Vainausko prisiminimai apie nesėkmingiausią karjeros etapą Liepojoje ir dėmesys komandos masažuotojui Juozui Petkevičiui, legendiniam Juozukui. 


Jau kurį laiką televizijos ekranuose nebematomo sunkiaatlečio Ramūno Vyšniausko gyvenimas verda tarp Vilniaus ir Klaipėdos.


Tremties prisiminimai gyvi ir po 70 metų

"Palangos tilto" informacija, 2019 03 25 | Rubrika: Jūros vaikai

„Prisimenu viską, lyg tai būtų įvykę vakar“, – atsidūsta tremties duonos skonį pajutusi dar vaikystėje palangiškė Adelė Drungilienė. Praėjo lygiai 70 metų, kai traukinių vagonais buvo išgabenta tūkstančiai lietuvių į visišką nežinią. Daug žmonių iš tremties nebegrįžo, ten ir atgulė. Iki šiol gyvi liudininkai prisimina kiekvieną smulkmeną, o...


Pirmąjį etapą Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) po pratęsimo Mažeikiuose baigė „Palangos“ komanda, jie svečiuose 72:74 nusileido vietos „Mažeikiams“. Rungtynės Mažeikiuose prasidėjo nerezultatyviai, po penkių sužaistų minučių rezultatas buvo kaip futbole (1:2). Pirmieji aikštelėje atsibudo pajūrio komandos atstovai, kurie pirmąjį kėlinį baigė rezultatai...


„Palanga – labai gražus, labai ramus miestas, kurį gaubia ypatinga kultūrinė aura. Man išties patinka jūsų kurortas ir žmonės, kurie čia gyvena“, – sakė ketvirtadienį su neoficialiu vizitu Palangoje viešėjęs Kinijos Respublikos nepaprastasis ir įgaliotasis ambasadorius Lietuvos Respublikoje Liu Zengvenas.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius