Apartamentų statybai Palangoje „Inžinerinė grupė“ siekia pritraukti iki 4,3 milijono eurų

"Delfi", 2021-05-07
Peržiūrėta
855
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Asociatyvi nuotrauka
Asociatyvi nuotrauka

Bendrovė „Inžinerinė grupė“ sutelktinio finansavimo platformoje „Rontgen“ siekia pasiskolinti 4,3 mln. eurų apartamentų Palangoje, šalia Vanagupės parko, statyboms. Į projektą ketinama investuoti iš viso apie 6 mln. eurų. 

„Inžinerinės grupės“ direktorė Natalija Naginė BNS sakė, kad sklypą Vanagupės gatvėje įmonė nusipirko už savo lėšas, o iš platformos pinigus skolinasi tik statyboms finansuoti. „Kadangi šitą objektą pirkome su statybos leidimu, mums reikėjo greito finansavimo, todėl platforma pasirodė patraukliausias finansavimo būdas, nors ir šiek tiek brangesnis“, – BNS teigė ji.

Pasak jos, Palanga dabar yra viena patraukliausių vietų naujoms statyboms, nes žmonės linkę čia pirkti nekilnojamąjį turtą ir ne tik dėl karantino suvaržymų.

„Mes matome Palangą kaip labai perspektyvų miestą plėtrai ir ypač, kalbant apie šią vietą, kurią mums pavyko įsigyti. Tai į „premium“ pirkėjų segmentą orientuoti apartamentai, kuriuos numatome tik parduoti“, – pridūrė ji.

„Kadangi bus požeminė stovėjimo aikštelė ir sandėliukai, tai žmonės, tikėtina, turės daugiau komforto. Čia galėtų įsikurti žmonės, susiję su vandens sportu ar panašiai, kurie čia galėtų patogiai laikyti savo hobiui reikalingą inventorių“, – teigė „Inžinerinės grupės“ direktorė.

Pirmuoju etapu bendrovė platformą siekia pritraukti 800 tūkst. eurų. Paskola bus suteikiama 18 mėnesių, o metų palūkanos sieks 7–9 proc.

„Darbai pradėti balandžio mėnesį. Šiuo metu atliekami žemės, gręžtinių pamatų darbai“, – rašoma dokumentuose. Statybas ketinama baigti 2022 metų pirmąjį ketvirtį. 0,44 ha ploto sklype Vanagupės g. 22B ketinama statyti keturių aukštų pastatą, kuriame bus 79 vieno–trijų kambarių butai su daline apdaila, jų plotas sieks 25–72 kv. metrus.

Be to, bus įrengtos 26 vietų antžeminė ir 54 vietų požeminė automobilių aikštelės bei 68 sandėliukai. Butų vieno kv. metro kaina sieks 2,7–3,6 tūkst. eurų (su PVM), o iš projekto ketinama gauti 10,69 mln. eurų (be PVM) pardavimo pajamų. Registrų centro duomenimis, vienintelis „Inžinerinės grupės“ akcininkas yra Orintas Naginė.

BNS

Jūsų komentaras:

Emigrantas 2021-05-08 12:06 ([email protected] / IP: 162.158.222.183)
Dar mažai Palangoje apartamentų!!! Skolinkitės ir statykite statykite

Taip pat skaitykite

Bendrovė „Inžinerinė grupė“ sutelktinio finansavimo platformoje „Rontgen“ siekia pasiskolinti 4,3 mln. eurų apartamentų Palangoje, šalia Vanagupės parko, statyboms. Į projektą ketinama investuoti iš viso apie 6 mln. eurų.


Palangiškis Seimo narys Mindaugas Skritulskas neslepia – nesąs nei žvejys profesionalas, nei žvejybos mėgėjas, tačiau Seime pasirodžiusi iniciatyva drausti verslinę žvejybą šalies vidaus vandenyse ir Baltijos jūroje jį neramina. „Dėl jų Šventosios uosto atstatymas, kuris dabar pradedamas vykdyti iš ES lėšų, taptų neįmanomu, o lėšas, apie...


Palangos savivaldybė kitą savaitę aukcionui pateiks įdomų objektą – jai priklausantį buvusios pradinės mokyklos pastatą su sklypu Vasario 16-osios gatvėje. Šalia jo yra „Maxima“ parduotuvė, už kelių žingsnių yra ir Vytauto bei J. Basanavičiaus gatvių sankryžos.


Lietuvoje daugiau kaip 161 tūkst. gyventojų turi bent po vieną pradelstą skolą, apie 30 tūkstančių – po 2 skolas, o daugiau kaip 10 tūkstančių – po 3 skolas. 823 Lietuvos gyventojai turi po 10 ir daugiau skolų, rodo kredito biuro „Creditinfo Lietuva“ duomenys. „Palangos tiltas“ teiravosi biuro, ar palangiškiai yra įlindę į skolas. „Palangos...


Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Klaipėdos apygardos valdyba kartu su Klaipėdos apygardos prokuratūra vykdo didelės apimties ikiteisminį tyrimą, kuriame apgaulingu buhalterinės apskaitos tvarkymu įtariami bene didžiausią pajūrio kurorto viešbučių ir restoranų kompleksą valdančios įmonės vadovai. Pirminiais duomenimis, per trejus metus galėjo būti nuslėpta apie 1,8 mln. eurų...


Verslininkas Gediminas Gečas – jis valdo populiarias kurorto kavines „A-petit“ ir „Šilelis, Mokesčių inspekcijai nurodė, kad banke pernai turėjo 10 000 eurų, buto, kuriame gyvena, vertė yra vos 39 tūkstančiai eurų, kitų statinių – sodo namelių, garažų, inžinerinių statinių – vertė yra 32 600 eurų, valdomų žemės sklypų vertė yra 76 000 eurų, yra...


Praėjusių metų pabaigoje iš lopšelio-darželio "Gintarėlis" direktorės pareigų miesto Tarybos atleista Ilona Milkontė bylinėjasi su miesto Taryba ir prašo teismo priteisti iš Palangos lopšelio - darželio "Gintarėlis", atstovaujamo Palangos miesto savivaldybės tarybos, 9151,56 eurų vidutinį darbo užmokestį už priverstinės pravaikštos...


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Net jeigu į Palangą užsukate tik retsykiais ir trumpam, negalite nepastebėti čia kylančių kotedžų, jaukių daugiabučių namų. Kaip teigia „Palangos tilto“ kalbinti vietiniai nekilnojamojo turto (NT) ekspertai, NT pasiūla didžiausiame šalies kurorte – itin didelė: nuo pigaus butuko senos sovietinės statybos name iki beveik milijoną eurų kainuojančio namo S. Dariaus ir S....


Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) Klaipėdos skyriaus ir Klaipėdos regiono savivaldybių asociacijos „Klaipėdos regionas“ iniciatyva, parengtas 14-os priemonių rinkodaros idėjų planas, padėsiantis pritraukti turistų srautus į pajūrio regioną. Plane siūlomos rinkodaros priemonės vasario 11 d. pristatytos Klaipėdos regiono savivaldybių merams.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius