Apdovanoti geriausi šių metų Palangos sportininkai

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2012-12-27
Peržiūrėta
1822
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos meras Š.Vaitkus įteikė atminimo dovanas lengvaatlečiui P.Baltrušiui (pirmas iš dešinės) ir jo trenerei I.Apanavičiūtei.
Palangos meras Š.Vaitkus įteikė atminimo dovanas lengvaatlečiui P.Baltrušiui (pirmas iš dešinės) ir jo trenerei I.Apanavičiūtei.

Jau ne pirmą kartą metų pabaigoje susirenkanti Palangos sporto bendruomenė pagerbia tais metais geriausių laimėjimų pasiekusius kurorto sportininkus. Vakar tokia ceremonija buvo surengta V.Jurgučio pagrindinės mokyklos salėje, kur apdovanojimai įteikti šiemet Palangą garsinusiems sportininkams bei jų treneriams.
„Labai smagu matyti taip gausiai susirinkusius sportininkus bei jų trenerius. Sveikinu jus visus Palangos miesto Tarybos vardu, o labiausiai sveikinu tuos, kurie savo rezultatais garsino Palangą, ir linkiu, kad kitąmet tie rezultatai būtų dar geresni“, - linkėjo Palangos meras Šarūnas Vaitkus, atskirai padėkojęs savo pavaduotojui Sauliui Simei, kuris sėkmingai darbuojasi ne tik Savivaldybėje, bet ir ugdydamas jaunuosius boksininkus.
Meras įteikė apdovanojimus trims geriausiems šių metų Palangos sportininkams bei jų treneriams. Atminimo dovanos įteiktos lengvaatlečiui Pauliui Baltušiui, nugalėjusiam barjeriniame bėgime Lietuvos lengvosios atletikos jaunimo pirmenybėse bei Lietuvos rajonų jaunimo pirmenybėse 60 m. barjerinio bėgimo rungtyje (trenerė I.Apanavičiūtė); lengvaatlečiui sprinteriui Mantui Semčenko, Lietuvos suaugusiųjų čempionate užėmusiam 7 vietą (treneris S.Kašinskas) bei karatė sporto šakos atstovei Indrei Uselytei, tapusiai 2012 m. Europos jaunių karatė kiokušin vicečempione (treneris L.Kubilius).
Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė, padėkojusi už pasiektus rezultatus tiek sportininkams, tiek jų treneriams ir palinkėjusi pastariesiems kantrybės ir jėgų dirbant bei atiduodant savo žinias jaunimui, o sportininkams – tų pačių jėgų ir kantrybės siekiant kuo geresnių rezultatų, apdovanojo geriausių Palangos sporto centro sportininkų dešimtuką bei jų trenerius.
Pirmoje vietoje šiais metais – boksininkas Karolis Barkauskas (treneriai S.Simė ir M.Tarvydas), antras – lengvaatletis, šuolininkas į aukštį Vaidas Augutis (treneriai R.Kazlauskas ir I.Apanavičiūtė), trečias – boksininkas Ąžuolas Zubė (treneriai S.Simė ir M.Tarvydas), ketvirtas – krepšininkas Erikas Kubilius (treneris R.Juška), penktas – krepšininkas Matas Budrys (treneriai R.Juška ir A.Dočkus), šeštas – lengvaatletis šuolininkas į aukštį Karolis Ščiglo (treneriai R.Kazlauskas ir I.Apanavičiūtė), septintas – boksininkas Emilis Dapšauskas (treneriai S.Simė ir M.Tarvydas), aštunta – krepšininkė Dovilė Štrimaitytė (treneriai D.Mažionienė ir A.Dočkus), devinta – tenisininkė Emilija Kravtaitė (treneris A.Zilnys), dešimti – tinklininkai Albertas Sysojevas ir Giedrius Eglinas (treneriai I.ir R.Švaniai).
Vicemeras S.Simė, pasveikinęs Palangos sporto bendruomenę su praėjusiom Šv.Kalėdom bei ateinančiais Naujaisias metais linkėjo, kad kitąmet startai būtų ne prastesni, nei šiemet ir kad sportininkus pralenktų traumos, apdovanojo geriausias Palangos sporto centro komandas. Atminimo dovanos įteiktos 2001 m. gimusių berniukų futbolo komandai (treneris A.Šeškus), jaunučių merginų krepšinio komandai (treneriai .D.Mažionienė ir A.Dočkus) ir jaunių vaikinų, gimusių 1996 m., krepšinio komandai (treneriai R.Juška ir A.Dočkus).
Taip pat apdovanoti geriausiųjų atskirų sporto šakų penketukai, kuriuos kaip Palangos sporto ateitį sveikino Sporto centro direktorius Romaldas Kazlauskas.
Geriausiais šiais metais boksininkais tituluoti D.Grabys, E.Valužis, J.Sabaliauskas, G.Bulaitis ir E.Stonkus (treneriai S.Simė ir M.Tarvydas), futbolininkais – J.Inta, E.Jonauskis, D.Penkauskas, D.Jakočiūnas, L.Bauža (treneriai A.Macius ir A.Šeškus), krepšininkais – P.Streikus, G.Remeika, M.Valčiukas, P.Milinis, J. Valantinas (treneriai R. Juška ir A. Podlinievas), lengvaatlečiais – G. Barasa, L. Vičas, R. Jakinevičius, K.Malūkaitė, D.Rekašiūtė (trenerė I.Apanavičiūtė), tenisininkais – D.Indreikaitė, F.Sakalauskas, G.Lapinskas, D.Stonkus (treneris A.Zilnys), tinklininkais – I.Anusaitė, Ž.Repšytė (trenris V.Tuinyla), E.Savickas, G.Okuličius ir E.Kvedaras (treneriai I. Ir R.Švaniai).
Atskira padėka įteikta teniso šakos Palangoje pradininkei, daugiau nei 25 metus trenere dirbančiai Birutei Radikaitei.
Vakarą papuošė V.Jurgučio pagrindinės mokyklos šokių studijos, vadovaujamos B.Gikarienės ir G.Lekio, šokėjų atliktos kompozicijos bei mokytojos D.Beržanskienės dainavimo studijos moksleivių A.Burbaitės, K.Jasinskaitės ir P.Skrabytės dainuotos dainos.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Vilniaus knygų mugė – didžiausias metų literatūros įvykis, kai skaičiuojami rezultatai, skelbiamos geriausios knygos, apdovanojami jų autoriai.


Rugpjūčio 6 d. Palangos koncertų salėje įvyko išskirtinis vakaras-paroda, skirta socialinei iniciatyvai, projektui – „Aš Esu Tu“ – pristatyti. Tai pirmą kartą Lietuvoje inicijuotas projektas, kviečiantis kiekvieną iš mūsų atkreipti dėmėsį į vis dar egzistuojančius barjerus moterims darbo aplinkoje: pasirenkant profesiją, derinant šeimą ir darbą, visuomenės nuostatas ir struktūrinius bei...


Per kelias metų pabaigos savaites Lietuvoje užfiksuotas beprecedentis mirčių šuolis, daugėja mirštančių namuose. Palanga – ne išimtis: kurorte daugiausiai žmonių Anapilin šiais metaus iškeliavo lapkritį. Ir poliklinikos direktorė Jūratė Mikutienė, ir Palangos Laidojimo namų vadybininkas Raimondas Litvinas, ir Irena Biriukaitė, Palangos Globos namų...


Apdovanoti geriausi Palangos sportininkai

Eglė PALUBINSKAITĖ, 2015 12 28 | Rubrika: Sportas

Metų pabaigoje Palangos kurhauzo salėje buvo pagerbti ir apdovanoti geriausiPalangos sportininkai.Renginio, patikėto Nerijui Stasiuliui, metu padėkas, apdovanojimus ir gerus žodžius negailėdami žėrė miesto vicemeras Rimantas Mikalkėnas, Palangos sporto centro direktorius Romaldas Kazlauskas, o susirinkusiems puikų reginį dovanojo Palangos Vlado Jurgučio ir Senosios gimnazijos moksleiviai...


Jau seniai tapo gera ir gražia tradicija, kad Palanga metų pabaigoje pagerbia geriausius besibaigiančių metų sportininkus. Ir šiemet Kūčių išvakarėse į Kurhauzą gausiai rinkosi ir nebe pirmus metus aukštų rezultatų pasiekiantys sporto bendruomenės atstovai, ir augančios miesto sporto viltys, ir juos į aukštumas vedantys bei atvedę treneriai. Ir, žinoma, tie, kurie...


Kurhauze pagerbti geriausi Palangos sportininkai

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2013 12 30 | Rubrika: O man ne dzin

Duris atvėrusi restauruotoji Kurhauzo salė gruodžio 23 d. vėl skambėjo nuo padėkų bei dainų: čia iškilmingai apdovanoti besibaigiančių 2013-ųjų metų geriausieji Palangos sportininkai. Padėkos ir atminimo dovanos įteiktos aukščiausius rezultatus pasiekusiems sportininkams, geriausių praėjusių metų Sporto centro ugdytinių dešimtukui, geriausioms komandoms...


  Šeštadienį Palangoje vykusios Lietuvos lengvosios atletikos federacijos (LLAF) ataskaitinės rinkiminės konferencijos metu buvo apdovanoti geriausi praėjusių metų sportininkai. LLAF atrinko sportininkus ir trenerius, kurie 2012 metais pasiekė geriausių rezultatų. Savo simpatijas galėjo išreikšti lengvaatlečių gerbėjai, kurių balsai sudarė 50 procentų...


Apdovanoti geriausi šių metų Palangos sportininkai

Livija GRAJAUSKIENĖ , 2012 12 27 | Rubrika: Sportas

Jau ne pirmą kartą metų pabaigoje susirenkanti Palangos sporto bendruomenė pagerbia tais metais geriausių laimėjimų pasiekusius kurorto sportininkus. Vakar tokia ceremonija buvo surengta V.Jurgučio pagrindinės mokyklos salėje, kur apdovanojimai įteikti šiemet Palangą garsinusiems sportininkams bei jų treneriams.


Metams skaičiuojant paskutines dienas, gruodžio 30 dieną, Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos aktų salėje vyko 2011-ųjų metų geriausių Palangos miesto sportininkų pagerbimo renginys. Sportininkus sveikino ir atminimo dovanas bei padėkas įteikė miesto vicemeras Saulius Simė, mero patarėja Karolina Kubeldzienė ir Švietimo skyriaus vedėja Laima Valužienė. Geriausių miesto sportininkų bei...


Apdovanoti geriausi metų sportininkai

Rasa GEDVILAITĖ, 2011 01 04 | Rubrika: Miestas

Praėjusią savaitę buvo pagerbti sėkmingiausi 2010 metų Palangos miesto jaunieji sportininkai. Tradiciškai vykęs iškilmingas vakaras atskleidė, jog sportuojančio jaunimo Palangoje nemažėja, bet labiausiai džiugina tai, jog jų siekis – būti pačiais geriausiais. Už pasiekimus, svarbias pergales ir asmeninį tobulėjimą buvo apdovanotas dešimtukas geriausių Sporto centro sportininkų, taip pat ir...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius