Artėjant rugsėjui – Šeimų šventė Šventojoje, kitą savaitgalį – Mokslo metų pradžios piknikas Palangoje

Palangos tiltas, 2020-08-27
Peržiūrėta
2064
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Artėjant rugsėjui – Šeimų šventė Šventojoje, kitą savaitgalį – Mokslo metų pradžios piknikas Palangoje

Artėjant naujiems mokslo metams, dar pasidžiaugti besibaigiančia vasara šį savaitgalį Šventojoje kviečia Šeimų šventė. O rugsėjo 5-ąją, pažymint jau prasidėjusius mokslo metus, palangiškius ir šventojiškius moksleivius, jų tėvus, pedagogus ir visą kurorto švietimo bendruomenę sukvies tradicinis renginys – Mokslo metų pradžios piknikas, vyksiantis Sporto centro stadione.

Šeimų šventė –Šventojoje

Prieš pat Mokslo metų pradžią, rugpjūčio 29-30 dienomis, Šeimų šventė vyks Šventosios centrinėje aikštėje. „Šventės metu aplink aikštę vyks mugė, skambės muzika. Šeštadienį nuo 12 iki 16 val. numatytos linksmos veiklos vaikams – bus spalvinamos didelės kartoninės pilys, o aikštės teritorijoje vaikščios princesė ir karalius, kalbins vaikus, fotografuosis. Vėliau, 18 val., visų vaikų lauks muzikinė programa „Ar jau atvažiavom?“, kurią pristatys Jonas Baltokas ir „JieDu“, – pasakojo Mantė Lukošienė, Palangos kultūros ir jaunimo centro vadybininkė.
Sekmadienio vidurdienį pakvies šeimų varžybos (registracija vyks renginio vietoje nuo 10 val.). „O 14 val. šventėje apsilankys vaikų draugas Klounas Lulu, kuris parengė smagią ir aktyvią programą. Šventės metu vaikų lauks ir kitos nemokamos pramogos. Vakare, 21 val., aikštėje bus rodomas filmas, skirtas visai šeimai – „Didžioji skruzdėlyčių karalystė 2“, – pasakojo PKJC atstovė.
Šventę organizuoja Palangos kultūros ir jaunimo centras, o muzikinę programą vaikams dovanoja Šventosios verslininkai.

Daug pramogų

Vos prasidėjus mokslo metams, pirmąjį rugsėjo šeštadienį, pasilinksminti visus pakvies ir tradicinis Mokslo metų pradžios piknikas, organizuojamas Palangos miesto savivaldybės, Palangos sporto centro bei Palangos moksleivių klubo.
„Džiaugiamės, kad mokslo metų pradžios proga suburti šeimas bei pakviesti visus šeimos narius aktyviai praleisti laiką jau tampa graži tradicija Palangoje. Tikimės, šiemetinis piknikas, kaip ir vykusieji ankstesniais metais, pritrauks daugiau dalyvių, juolab, kad esame jame numatę daugiau veiklų“, – sakė Eglė Bučienė, Palangos moksleivių klubo direktorė. Tiesa, piknikas šiemet vyks ne rugsėjo 1-ąją, o rugsėjo 5 dieną, nuo 11 iki 14 val.
Anot direktorės, šiemet Mokslo metų pradžios piknike bus galima pašokinėti batutuose, pūsti muilo burbulus, pasipuošti veidelius, susikurti meninių dirbinių, aksesuarų, išbandyti save sportinėse rungtyse – tiek individualiose, tiek skirtose visai šeimai.
Pikniko metu pristatytos miesto ir neformaliojo švietimo įstaigų, taip pat – sveikata besirūpinančių miesto įstaigų programos.
„Labai kviečiame visus mokslo metus pradėti linksmai. Renginyje visų lauks ne tik linksmos sporto šakų varžybos, bet ir kitokios pramogos, šokiai bei konkursai, visus vaišinsime kareiviška koše. Piknike dalyvaus ir miesto policijos atstovai, kinologai, pasieniečiai, ugniagesiai“, – kalbėjo E. Bučienė“.

Palangos miesto sav. info

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Jau kitą savaitgalį, birželio 2–4 d., Palangoje šurmuliuos kurorto festivalis „Myliu Palangą“. Šiemet šis tradicinis festivalis bus kaip niekada gausus renginių, tinkančių bet kurio amžiaus ir pomėgių pramogautojui. 


Turime jums gerą žinią! Artėjančių mokslo metų pradžios proga rugsėjo 1 diena Palangos apžvalgos ratas dovanoja 50 % nuolaidą visiems moksleiviams  Maloniai kviečiame pasitikti mokslo pradžią ir rudens sezoną mūsų apžvalgos rate. #palangosapzvalgosratas


Kitą savaitgalį, rugpjūčio 5-7 dienomis, Šventojoje šurmuliuos Jūros ir žvejų šventė. 


Artėjant naujiems mokslo metams, dar pasidžiaugti besibaigiančia vasara šį savaitgalį Šventojoje kviečia Šeimų šventė. O rugsėjo 5-ąją, pažymint jau prasidėjusius mokslo metus, palangiškius ir šventojiškius moksleivius, jų tėvus, pedagogus ir visą kurorto švietimo bendruomenę sukvies tradicinis renginys – Mokslo metų pradžios...


Jau kitą savaitgalį verta skubėti į Šventąją – pasisemti gerų emocijų galėsite čia vyksiančioje tradicinėje Jūros ir žvejų šventėje. Ji sėkmingai apjungs daug įvairių veiklų – ir sporto, ir pramogų, bus pagerbiami žvejai, vyks ir gatvės prekyba.


Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Pirmadienį visame mieste vyravo šventinė nuotaika – buvo švenčiama mokslo metų pradžios šventė. Sveikinami buvo ir mokiniai, ir tėveliai, ir mokytojai. Įsimintiną šventę panoro surengti ir aktyvus visuomenės narys, politikas Justinas Masalskas, apsilankęs Palangos „Baltijos“ pagrindinės mokyklos lavinamojoje klasėje.


Prasidėjus rudeniui, į mokyklas sugrįžo šurmuliuojantys vaikai. Vieni jų tęsia mokslus su senais draugais ir mokytojais, kiti pateko į visai naują aplinką. Tai pirmokai, penktokai, devintokai ir tie, kas dėl įvairių priežasčių keis klasę ar mokyklą. Nauji žmonės, tvarka džiugina, domina, bet kartu daugeliui kelia nerimą, vidinę įtampą. Jau rugsėjo mėnesį į psichologus mokykloje...


Rugsėjo 1-ąją džiugiai atšventė ir patys mažiausieji palangiškiai, kurie savo pirmuosius žingsnelius link mokyklos žengia darželiuose. Spalvingą šventę vaikams padovanojo ir lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtojos drauge su direktore Ilona Milkonte.


Praėjusį penktadienį Šventojoje buvo smagiai atšvęsta tradicinė Žvejų šventė. Ir šįkart nebuvo pamirštos žvejiškos tradicijos, kurias išbandyti ryžosi patys aktyviausi šventės dalyviai. Kokia gi Žvejų šventė be pačių žvejų, žuvies traukimo, nebijant iššūkių, o ir jėgos išbandymo, tad aktyvių pramogų netrūko.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius