Artėjant „Žilvino“ sukakčiai – šventė bibliotekoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010-02-10
Peržiūrėta
405
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Antradienį, laukiant šią savaitę įvyksiančios jubiliejinės lopšelio-darželio „Žilvinas“ 20 metų sukakties, visus linksmai nusiteikusius darželinukus priglaudė ir Vaikų biblioteka. Joje smagiai šoko ir dainavo „Žilvino“ vaikai, padedami muzikos mokytojos metodininkės Ritos Paulauskienės, trokšdami padėti visiems susirinkusiems vaikams ir tėveliams pajusti artėjančios šventės kuriamą džiugią atmosferą.

 

Nesibaigiant lopšelio-darželio „Žilvinas“ švenčių maratonui, Vaikų bibliotekoje smagiai sutikti ir mažieji lietuvių liaudies dainų ir šokių atlikėjai. Šie, sumanieji ir išradingieji darželinukai, pasidalino savo talentu su visais susirinkusiais ir suteikė daug gerų emocijų. Linksmai atlikdami sukinius, žvaliai dainuodami įsimintinas dainas, kurioms pritarė visi susirinkusieji, darželinukai praskaidrino besibaigiančią dieną.

Jau šią savaitę vyksiančios didžiosios šventės su nekantrumu laukia ne tik lopšelio-darželio „Žilvinas“ auklėtiniai bei pedagogai, bet ir visi mažuosius palangiškius ugdantys darželiai, tad belaukdami visi mielai atvyko pasigrožėti ir bibliotekoje surengta smagia švente. Itin laukdami svečių lopšelio-darželio „Žilvinas“ vaikai bei juos ugdantys pedagogai spinduliuoja šventiška nuotaika, džiugindami visus aplinkinius ir intensyviai ruošiasi, kad jubiliejaus sukelta pakili atmosfera išliktų dar ilgai.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Uosiukai“ vaikai ir jų mokytojos Rita Nenartėnienė bei Snieguolė Bogužienė tapo respublikinio, Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuoto, kūrybinio-edukacinio konkurso „Gyventi sveikai – gera!“ laimėtojais.


Švęsdami kartu su palangiškiais Palangos grąžinimo Lietuvai 100-tį, Palangos lopšelis-darželis „Gintarėlis“ surengė vaikų kūrybinę parodą „100-sis pavasaris Palangoje“. PT skelbia vaikų piešinius.  


Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenė, kaip ir visos Lietuvos mokyklos, priėmė 2020 metų nelauktus koronaviruso pandemijos iššūkius: nuotolinio ugdymo organizavimą ir kovos su COVID-19 priemones.


Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ direktorė Ilona Milkontė ramiai atostogauti negali – Savivaldybės administracija dėl jos veiklos vykdo tyrimą, tačiau administracija detalių apie jį neteikia. „Kadangi klausiate pirmieji, būsite pirmieji, kuriems kitą savaitę atsakysime,“ – prieš dvi savaites „Palangos tiltui“ sakė mero patarėja...Praėjusią savaitę vaikai minėjo savo šventę – Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Į šventę, vykusią Palangos Vlado Jurgučio pagrindinės mokyklos stadione, susirinkę mažieji Palangos visuomenės nariai turėjo ką veikti – jiems buvo pasiūlyta daug smagios veiklos.


Vasara? Nenoriu palikti savo darželio!

Gediminas GRIŠKEVIČIUS, 2012 05 31 | Rubrika: Miestas

Šiemet vasara Palangoje prasidėjo savaite anksčiau – gegužės 26-ąją. S.Vainiūno meno mokyklos koncertų salėje mudu su žmona Vlada Marija didžiulę sielos palaimą sykiu su kitais išgyvenome, stebėdami su kitais Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ tradicinį renginį „Vaikyste, nusijuok“, skirtą Šeimos dienai ir vaikų išleidimui į...


„Gintarėlis“ smagiai atšventė Kovo 11-ąją

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 03 17 | Rubrika: Miestas

Praėjusį trečiadienį, Kovo 11-osios išvakarėse, lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtiniai pakvietė savo tėvelius į smagią šventę paminėti būtent šią Lietuvai svarbią dieną. Renginyje skambėjo pačios gražiausios dainos, buvo deklamuojamos nuoširdžiausios eilės, vaikai smagiai sukosi šokių rateliuose, šventišką nuotaiką padovanoję ir susirinkusiems tėveliams.


Artėjant „Žilvino“ sukakčiai – šventė bibliotekoje

„Palangos tilto“ informacija, 2010 02 10 | Rubrika: Kultūra

Antradienį, laukiant šią savaitę įvyksiančios jubiliejinės lopšelio-darželio „Žilvinas“ 20 metų sukakties, visus linksmai nusiteikusius darželinukus priglaudė ir Vaikų biblioteka. Joje smagiai šoko ir dainavo „Žilvino“ vaikai, padedami muzikos mokytojos metodininkės Ritos Paulauskienės, trokšdami padėti visiems susirinkusiems vaikams ir tėveliams pajusti artėjančios šventės kuriamą džiugią...


Palangos moterų „Lions“ klubas vis artėjant didžiosioms metų šventėms pasiskubino tai priminti ir labiausiai likimo nuskriaustiems vaikams, nuvežusios visiems po šventę ir palikusios neišdildomų įspūdžių. Pirmadienį jas pasitiko lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ auklėtiniai, o kitą dieną šventiškai nusiteikusios moterys rinkosi prie „Baltijos“ pagrindinės mokyklos. Žygis tuo nesibaigė, nes...


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius