Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikai gaudė vėją...

Palangos tiltas, 2023-09-11
Peržiūrėta
650
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikai gaudė vėją...

Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikai tęsdami kiekvienų metų tradiciją rugsėjo 6-8 dienomis minėjo Baltijos jūros dieną, aptardami savo grupėse Baltijos jūros taršos pavojų, gyvūnijos ir augmenijos išsaugojimo svarbą. Rugsėjo 8 d. priešmokyklinio ugdymo grupės „Sraigelių“ ir ikimokyklinio ugdymo grupės „Boružėlių“  auklėtiniai kartu su mokytojomis Daiva Vaidžiūniene ir Raimonda Vainore keliavo prie Baltijos jūros. Vaikai, smagiai ir aktyviai leido laiką, žaidė sportinius, kūrybinius žaidimus, šoko, dainavo. Įgyvendinant Palangos miesto savivaldybės finansuojamą neformaliojo vaikų švietimo programų projektą „Kas be rankų, be kojų duris atlapoja“, ugdytiniai gaudė vėją, skleidė parašiutą, leido aitvarus, statė vėjo malūnus. 

Džiaugiamės, kad Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vykdomi projektai, gamtosauginės ir ekologinės krypties idėjos, suteikia galimybę vaikams aktyviai pažinti juos supančią aplinką, tyrinėti ir saugoti gamtą.

 

Parengė Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“

priešmokyklinio ugdymo mokytoja Daiva Vaidžiūnienė

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

2023 m. spalio 12 dieną ,,Boružėlių” grupės vaikai kartu su mokytoja Raimonda Vainore, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Vilma Varpiotiene ir mokytojos padėjėja Renata Štalaite vykdydami projektą ,,Kas be rankų, be kojų duris atlapoja” dalyvavo išvykoje į vėjo jėgainės parką.


Palangos lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenei 2023 m. spalio 9 d. už pasiekimus darnaus vystymosi švietimo srityje ir kryptingą mokyklos aplinkosauginio vaidmens stiprinimą 10 kartą įteiktas Tarptautinis Gamtosauginių mokyklų programos sertifikatas ir Žalioji vėliava.


Rugsėjo 18–22 dienomis visa lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ bendruomenė dalyvavo jau tradicija tapusioje iniciatyvoje ,,Europos judumo savaitė“.


Palangos lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ vaikai tęsdami kiekvienų metų tradiciją rugsėjo 6-8 dienomis minėjo Baltijos jūros dieną, aptardami savo grupėse Baltijos jūros taršos pavojų, gyvūnijos ir augmenijos išsaugojimo svarbą. 


Palangos miesto savivaldybė skelbia konkursus Palangos pradinės mokyklos direktoriaus ir Palangos lopšelio-darželio „Sigutė“ direktoriaus pareigoms eiti.


Trečiadienį, rugsėjo 22 d., policijos bičiulis Amsis, tarnybinis šuo Soli ir Palangos policijos pareigūnai aplankė lopšelio-darželio „Gintarėlis“ auklėtinius.  


Palangos miesto savivaldybė skelbia konkursus Palangos pradinės mokyklos direktoriaus ir Palangos lopšelio-darželio „Sigutė“ direktoriaus pareigoms eiti.


Palangos lopšelio-darželio „Žilvinas“ priešmokyklinio ugdymo grupės „Uosiukai“ vaikai ir jų mokytojos Rita Nenartėnienė bei Snieguolė Bogužienė tapo respublikinio, Sveikatos apsaugos ministerijos inicijuoto, kūrybinio-edukacinio konkurso „Gyventi sveikai – gera!“ laimėtojais.


Spalio 26 d. Palangos lopšelio-darželio ,,Ąžuoliukas“ ,,Boružėlių“ ir ,,Žiogelių“ grupės ugdytiniai, su dviem autobusais išvyko į Baltų mitologijos parką bei japonišką sodą, esančius Kretingos rajone.


Palangos lopšelio-darželio „Gintarėlis“ bendruomenė, kaip ir visos Lietuvos mokyklos, priėmė 2020 metų nelauktus koronaviruso pandemijos iššūkius: nuotolinio ugdymo organizavimą ir kovos su COVID-19 priemones.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius