Atsinaujinusi „Onorė“ ragina leisti mamoms ir seneliams pailsėti – Kūčių vakarienę suvalgyti restorane (FOTO GALERIJA)

Linas JEGELEVIČIUS, 2021-12-17
Peržiūrėta
3983
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Atsinaujinusi „Onorė“ ragina leisti mamoms ir seneliams pailsėti – Kūčių vakarienę suvalgyti restorane (FOTO GALERIJA)

Kalėdų seneliai jau zuja po visą šventinę Palangą, viliodami visus ir net varžydamasi tarpusavy, kuris jų yra geresnis, tikresnis ar dosnesnis. Tačiau viena vieta Palangos kalėdiniame žemėlapy ypač verta dėmesio – tituluotoji, atsinaujinusi „Onorė“, restoranas, įsikūręs viešbutyje „Amberton“,  prie miesto bažnyčios, kurio papėdėje – Rąžės upelis.

„Onorė“ geriausias tradicijas puoselėja ir naujas jas kuria susivienijusios, iš Kauno ir Vilniaus į Palangą gyventi persikėlusios šeimos – Jolita, Indrė, Martynas ir Saulius. Kupini idėjų ir entuziazmo, atsidavę svetingumo verslui, jie nuolat ieško ryšio su svečiais patys bendraudami ir darbuodamiesi restorane, organizuodami įvairius renginius ir stengdamiesi kiekvieną dieną paversti mažute švente, visiems čia užsukusiems.

„Panaršę internete, pastebėjome, kad linksmame Palangos mieste Kalėdų senelis žiemą – gan retas svečias. Tad kartu nusprendėme paraginti Kalėdų seneli čiuožti su savo rogėmis pas mus. Palangos, ir iš kitur atkeliavę vaikai, jam jau parašė laiškus su savo linkėjimais ir pageidavimais – jis turės darbo juos skaitydamas ir vaikų norus pildydamas,“ – sakė Jolita ir Indrė.

Kalėdų senelis vaikų, jų tėvelių ir senelių šventinėje „Onorė“ restorano terasoje laukia gruodžio 10, 11, 12, 17, 18 ir 19 dienomis, nuo 16 val. iki 20 val.

Visi – ir dideli, ir maži – kviečiami ateiti į žinomą restoraną pačioje miesto širdyje ir patikrinti Kalėdų senelio maišą, kartu su juo nusifotografuoti.

„Onorė“ meniu – ir jau žinomi, ir nauji patiekalai: vištienos kepenėlių parfait, labai tinkantis atvėsus orams, visas viščiukas, primenantis gausius susibūrimus prie švenčių stalo, svečių jau pamėgtas aštuonkojis, visada ištirpstantis burnoje, lietuviškos brandintos jautienos steikas, sulaužantis nusistatymus, jog lietuvos ūkininkai neturi geros mėsos.

Restoranas kepa savo duonelę, suka sviestelį ar kitokius derančius pagardus.

Visus svečius naujieji restorano savininkai ir jų šauni komanda vaišins savo darytais saldainiukais, kūčiukais, dovanos šeimynišką dėmesį.

„Kol mažyliai linksminsis su Kalėdų seneliu, jų tėveliai ar seneliai lai trumpam atsipučia. Turime visiems ką pasiūlyti,“ – sakė Jolita Rimavičienė.

O ir Kalėdų senelio rezidencija „Onorė“ – itin patogi: čia pat – Kurhauzas, miesto Kalėdinė eglutė, J. Basanavičiaus šventinis šurmulys.

Sėdint jos apšildomoje terasoje, kojomis beveik slidinėjant ant ledu sukaustyto Rąžės upelio, geresnės vietos stebėti, kad dedasi pagrindinėje miesto promenadoje ir prie miesto kalėdinės eglutės, tiesiog neberasi!

Naujasis restorano šefas, Saulius, - ne itin šnekus, bet jis jau braukia prakaitą nuo kaktos – jau ruošia šventinę Kūčių vakarienę.

„Labai kviečiame ateiti pas mus ramiam, kupinam meilės vakarui,“ – kviečia.

„Pasauliui susidūrus su pandemija, buvome priversti laikinai atsisakyti įprasto bendravimo ir gražiausias metų šventes sutikti kitaip – širdis jungti per ekranus, o ir kelti koją iš namų tvirtovės ne vienam buvo baisu. Tačiau kaip gera, kad šįmet ir vėl galėsime apkabinti mylimiausius!“ – šypsosi.

Ypač per šias Kalėdas „Onorė“ savininkai ragina visus leisti savo mamoms ir močiutėms pailsėti.

„Tegul jos, ateidamos pas mus, pasidabina perlais – tik neapkraukime jų namų ruoša!“ – ragina šeimininkai.

„Suburkime savo artimuosius ir susėskime prie didelio ir gražaus stalo pas mus, „Onorė“. Esame šilti ir atviri, ir pas mus pasijusite kaip namuose,“ – sako Indrė Šikšnienė.

Kūčių vakarienė „Onorė” įvyks gruodžio 24-ąją, 18 val. 30 min.

Jolita, Martynas, Indrė ir Saulius tikisi, kad ir miesto įmonės ir organizacijos panorės savo darbuotojus „Onorė“ palepinti degustacinėmis vakarienėmis. 

Juk Kalėdos – ir  puiki proga parodyti bendrystę, padėkoti ir įvertinti savo darbuotojus.

„Kam važiuoti kitur su savo kolektyvu, jeigu šventiškai vakarą gali praleisti su svarbiausiais žmonėmis savo gyvenime ar profesinėje veikloje čia pat, Palangoje?“ – įsitikinusi Indrė.

„Mes siekiame, kad kiekvienam svečiui „Onorė“ suteiktų maksimalią dozę – nuo itin dėmesingo, šilto aptarnavimo, iki gurmaniškų mūsų patiekalų skonių,“ – sakė ji.

Anot jos, bus galima įsigyti šventinių dovanų rinkinukų.

Esant pageidavimui, šefas gali pagaminti jūsų vakarui pageidaujamą patiekalą.

Iki Kalėdų restoranas nedirbs pirmadieniais ir antradieniais, duris atveria savaitės viduryje vakarais, nuo 17 val iki 21.30 val, savaitgaliais laukia svečių visą dieną.

„Onorė“ įsigijusios šeimos nedarė čia drastiškų permainų, puoselėja susiformavusias tradicijas, kuria naujas – surengė Šampano dieną, Božolė vyno degustaciją, svarbiausia, išlaikė dalį darbuotojų.

O Naujųjų metų sutikimui restoranas „Onorė“ ruošia įspūdingą šventinį vakarą su keturių patiekalų vakariene.

Naujametinį vakarą ves Renginių vedėjas Alvydas Vengalis, šokių aikštelėje svečiai suksis su Rasa Doniela, aksominio balso savininke.

Žinoma, bus ir naujametinis fejerverkas! Pačioje Palangos širdyje, įspūdingiausių vaizdų sūkury! 

Rezervacijas „Onorė“ svečiai gali padaryti patogiu būdu - [email protected] arba telefonu 8 616 75577

.

 

 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangos gimtadienio akimirkos. Šventinio koncerto foto akimirkos

"Palangos tilto" informacija, 2023 04 08 | Rubrika: Miestas

Palangos gimtadienio akimirkos. Šventinis koncerto foto akimirkos. Aldo Kazlausko nuotraukos


VšĮ Vytauto Kuso galerija-studija kviečia į renginį


Maisto kultas Lietuvoje kuo toliau, tuo tampa stipresnis, akivaizdesnis ir vis daugiau dėmesio sulaukiantis reiškinys. Dar tuomet, kai Vilnius buvo Lietuvos didžiosios kunigaikštystės sostinė, jo gyventojai pirmieji turėdavo galimybę susipažinti su pasaulio virtuvėmis – jų patiekalais ir naujais skoniais. Dabar irgi mėgstama degustuoti, ragauti ir atrasti originalius patiekalus, lankytis...


Kalėdų seneliai jau zuja po visą šventinę Palangą, viliodami visus ir net varžydamasi tarpusavy, kuris jų yra geresnis, tikresnis ar dosnesnis. Tačiau viena vieta Palangos kalėdiniame žemėlapy ypač verta dėmesio – tituluotoji, atsinaujinusi „Onorė“, restoranas, įsikūręs viešbutyje „Amberton“,  prie miesto bažnyčios, kurio papėdėje – Rąžės upelis.


 „Mamos, labai prašau, pasimokykite iš mano klaidos pasitikint „Mini zoo“, – socialiniame tinkle „Facebook“ kreipėsi nukentėjusios mergaitės motina.  Pasak jos, pustrečių metų mergaitę, HBH restorane Žibininkuose (Kretingos raj.), nuo aptvaro stovėjusią metro atstumu, staiga užpuolė per tvorą skylėje išlindęs buivolas.


Artėjančioms Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) kovoms besiruošianti Palangos „Kuršių“ ekipa 2020-2021 metų sezoną pasitinka gerokai atsinaujinusi. Ši tarpsezonį „Kuršius“ papildė 9 nauji krepšininkai, tarp jų ir legionierius – Chase‘as Harleris. 22-ejų 191 cm ūgio krepšininkas praėjusį sezoną baigė Vakarų...


Seimo narių grupė siūlo leisti visas alkoholinių gėrimų rūšis pardavinėti bei vartoti nestacionariuose įrenginiuose, paplūdimiuose, parodose, mugėse ir kituose masiniuose renginiuose.


Fotografija Palangoje turi gilias tradicijas, kuriai pamatus klojo ir buvusios I-osios vidurinės – dabartinės Senosios gimnazijos – foto-kino būrelis. Daug metų jam vadovavęs mokytojas Algimantas Želvys gimnazijos 90 metų jubiliejaus metu sakė, jog visi metai, kai jis vadovavo būreliui ir mokė fotografijos paslapčių jaunuosius fotografus, buvę puikūs. „Palangos...


Fotografija Palangoje turi gilias tradicijas, kuriai pamatus klojo ir buvusios I-osios vidurinės – dabartinės Senosios gimnazijos – foto-kino būrelis. Daug metų jam vadovavęs mokytojas Algimantas Želvys gimnazijos 90 metų jubiliejuje sakė, jog visi metai, kai jis vadovavo būreliui ir mokė fotografijos paslapčių jaunuosius fotografus, buvę puikūs. „Palangos tilto“...


Praėjusio sekmadienio vakarą, kai kurorte nurimo „Palangos stinta 2009“ šurmulys, viešbutyje „Palangos vėtra“ duris atvėrė fotografijos galerija „Vėtra“.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius