Atviras Baltijos Brazilų džiu – džitsu čempionatas

Palangos tiltas, 2018-04-02
2029

Praėjusį sekmadienį Jonavoje vyko Atviras Baltijos Brazilų džiu – džitsu čempionatas (Brazilian jiu - jitsu), kuriame dalyvavo trys „Roger Gracie Academy Palanga/Kretinga“ sportininkai. Deimantas Juškevičius suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje +100,5kg iškovojo antrą vietą, Algirdas Rasimas jaunimo grupėje svorio kategorijoje iki 74 kg. užėmė taip pat antrą vietą ir iškovojo sidabro medalį. Abu sportininkai Brazilų džiu-džitsu treniruotes lanko dar tik du mėnesius. Sportininkai džiaugėsi pasiektais rezultatais ir galimybe dalyvauti čempionate, pajusti varžybų atmosferą. Šios varžybos abiems sportininkams buvo pirmosios.
Palangos dziudo klubo bei Kretingos dziudo klubo „Ardonas” treneris Erikas Cchovrebovas suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje iki 82 kg. iškovojo pirmąją vietą.
Palangos „Roger Gracie Academy“ įkūrėjas bei treneris Darius Rudzevičius džiaugiasi sportininkų pasiektais rezultatais.
„RogerGracieAcademy Palanga/Kretinga“inf.

Liepos 11 d. Palangoje įvyko Express Pizza picų valgymo čempionatas. Iš daugiau nei 100 susirinkusiųjų 20 picos fanų išbandė savo jėgas turnyre.

Įgyvendinant  projektą „Muziejus be kliūčių“ Palangos kurorto muziejuje įrengta  speciali erdvė neįgaliesiems.

Lietuvos lengvosios atletikos čempionatas vyks rugpjūčio 7-8 d. Palangoje.

Prie buvusio „Lino“ baseino vaikštinėję miesto svečiai pamatė atvirą šulinį. Jo fotografiją atsiuntė redakcijai. „Esame ne vietiniai, nežinome, kur kreiptis. Pavojinga situacija, gal atkreips dėmesį miesto tvarkytojai“, – informavo jie.

Praėjusį sekmadienį Jonavoje vyko Atviras Baltijos Brazilų džiu – džitsu čempionatas (Brazilian jiu - jitsu), kuriame dalyvavo trys „Roger Gracie Academy Palanga/Kretinga“ sportininkai. Deimantas Juškevičius suaugusiųjų grupėje, svorio kategorijoje +100,5kg iškovojo antrą vietą,

Praėjusį savaitgalį, liepos 15-17 d., Palangoje vyko Tarptautinis Barbekiu kepėjų čempionatas, kuriame dalyvavusios komandos varžėsi ne tik skirtingų patiekalų kategorijose, bet ir kovojo dėl geriausio Baltijos Barbekiu kepėjų komandos titulo. Šis čempionatas vienu metu apjungė XI-ajį Lietuvos Barbekiu kepėjų čempionatą, kurio nugalėtojais tapo „Santa Maria Komanda“, ir...

Pakruojyje vyko pirmasis šių metų LBJJA čempionato etapas. Lietuvos brazilų džiudžitsu asociacija ir sporto klubas SKORPIONAS-BJJ pirmą kartą organizavo „Pakruojis Open LBJJA Championship" varžybas. Tai buvo didžiausias dalyvių skaičiumi turnyras, kuriame dalyvavo 113 sportininkų.

Palanga tapo šalies kovos menų sostine. Lietuvos brazilų džiu-džitsu federacija pakvietė visus neabejingus šiai imtynių rūšiai, trumpai vadinamai BJJ, į tris dienas trukusią stovyklą.

Bjj yra viena veiksmigiausių kovinio sporto šakų. Geriausi pasaulio MMA kovotojai nemažai laiko praleidžia gilindami savo sugebėjimus parteryje su Bjj meistrais. Roger Gracie yra tituluočiausias šios sporto šakos sportininkas, jis vienintelis iki šiol yra tapęs triskart absoliučios kategorijos laimėtoju. Iki šiol šio kovotojo akademijos veikia...

Pasibaigė pliažo tinklinio čempionatas

„Palangos tilto“ informacija, 2009 08 08 | Rubrika: Miestas

Palangoje baigėsi tris mėnesius trukęs Lietuvos moterų pliažo tinklinio čempionatas. Jame dalyvavo 22 merginų komandos iš visos Lietuvos .