Palangiškių boksininkų sėkmė

Palangos tiltas, 2015-02-26
Peržiūrėta
660
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Palangiškių boksininkų sėkmė

Praėjusią savaitę, vasario 18 d., Klaipėdos viešbutyje, „Honolulu“ klube įvyko pirmosios šių metų „Atviro Ringo“ varžybos, kurias kasmet rengia „Lietuvos profesionalaus bokso lyga“. Į „Atviro Ringo“ varžybas išbandyti savo jėgas buvo pakviesti ir Palangos miesto sportininkai Jonas Varaška ir Jonas Kartavičius. Abu šie sportininkai intensyviai ruošėsi pirmam savo debiutui pagal mėgėjų bokso taisykles, nors abu dominuoja MMA (mišrios kovos) ir BJJ (brazilų džiu-džitsu) stiliuose.
Pirmasis tą vakarą į ringą kopė J. Kartavičius, svorio kategorijoje iki 75 kg. Pirštines surėmė su „Lietuvos profesionalaus bokso lygos“ klubo boksininku Emiliu, taip pat debiutuojančiu sportininku. Niekas net negalėjo pagalvoti, kad šių sportininkų pirmoji kova pakeis varžybų ritmą. Jonas parodė gražią ir technišką kovą nuolat taiklių smūgių kruša atakuodamas savo priešininką, neleido jam visiškai atsiskleisti ir kaip ringo šeimininkui dominuoti savo namų sienų aplinkoje. Taip Jonas šventė savo pirmąją iškovotą pergalę.
Tada į ringą kopė J. Varaška, svorio kategorijoje iki 66 kg. Jonas pirštines surėmė su vieno garsaus ir profesionalaus boksininko, klaipėdiečio Mindaugo Kulikausko klubo „Bokso Visata Klaipėda“ sportininku Denisu. Abu sportininkai buvo patyrę, bet jaudulio prieš kovą neslėpė. Jonas pagal mėgėjų bokso taisykles kovojo pirmą kartą, o jo priešininkas jau turėjo penkias kovas iki tol. Kova sulaukė taip pat didelio žiūrovų palaikymo abiems sportininkams
Kova vyko 3 raundus po 2 minutes ir tik kelių taškų persvara Jono priešininkui pavyko išplėšti pergalę. Po varžybų tiek J. Varaška, tiek ir J. Kartavičius girdėjo iš daugelio profesionalių sportininkų ir trenerių gerų atsiliepimų, žadamų jiems didelių perspektyvų ir pasiūlymų atvykti kartas nuo karto į Klaipėdą pasitreniruoti, pasidalinti ir apsikeisti savo patirtimi. Jonas šiais metais turi išsikėlęs tikslą tapti MMA mėgėjų čempionu.
Palangos miesto sportininkai J. Varaška ir J. Kartavičius atstovauja Sveikatingumo ir sporto centrui „Mirmidonas“ ir MMA-BJJ „Lutador Klaipėda“ klubui.
 

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Palangiškio sėkmė „Teleloto“ TV studijoje– 3 000 eurų

"Palangos tilto" informacija, 2020 02 10 | Rubrika: Miestas

Daug metų „Teleloto“ žaidžiantį palangiškį Antaną Jokšą vėl šioje loterijoje lydėjo sėkmė. Laimėjęs pakvietimą į "Teleloto" TV studiją, praėjusį savaitgalį aistringasis palangiškis susižėrė 3 000 eurų.


Palangoje jau nuo trečiadienio rungiasi geriausi šalies jaunimo boksininkai – vasario 24-27 dienomis kurorte vyksta Lietuvos jaunimo bokso čempionatas.


Praėjusią savaitę, vasario 18 d., Klaipėdos viešbutyje, „Honolulu“ klube įvyko pirmosios šių metų „Atviro Ringo“ varžybos, kurias kasmet rengia „Lietuvos profesionalaus bokso lyga“. Į „Atviro Ringo“ varžybas išbandyti savo jėgas buvo pakviesti ir Palangos miesto sportininkai Jonas Varaška ir Jonas Kartavičius. Abu...


Penktadienį ir šeštadienį „Palangos“ krepšinio komanda tęsė kovas Nacionalinėje krepšinio lygoje. Krepšininkai iš Palangos penktadienį dramatiškoje kovoje vienu tašku 73:74 (13:13, 14:20, 18:14, 28:27) nusileido Joniškio „Delikateso“ komandai, o šeštadienį pratęsė pergalių seriją savo...


„Palangos tilto“ komandą lydėjo permaininga sėkmė

„Palangos tilto” informacija, 2013 03 04 | Rubrika: Sportas

Vasario 22-ąją startavusiose Palangos miesto atvirose krepšinio mėgėjų pirmenybėse Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti kovas pradėjusi „Palangos tilto“ krepšinio komanda sužaidė dvejas rungtynes. Ją lydėjo permaininga sėkmė.


Rinkliavos sėkmė priklauso nuo palangiškių

Alvydas ZIABKUS “Lietuvos ryto” apžvalgininkas, 2012 08 02 | Rubrika: PT redaktoriaus skiltis

Nors ir lietinga, bet ganėtinai šilta liepa į Palangą priviliojo tiek poilsiautojų, kiek mes norėtumėm matyti kiekvieną vasaros mėnesį.


Krepšininkus lydi sėkmė

Agnė LEKAVIČIENĖ, 2012 03 25 | Rubrika: Sportas

"Palangos tilto" komandą lydi sėkmė. Redakcijos vyrų krepšinio komanda šeštadienį iškovojo antrą pergalę Palangos miesto krepšinio mėgėjų varžybose, Sporto centro ir „Baltijos“ pagrindinės mokyklos taurėms laimėti. Antradienį „PT“ vyrai pademonstravo išties puikų žaidimą ir rezultatu 65:48 įveikė...


Stichinės nelaimės Japonijoje kraupūs padariniai nepaliko abejingų ir Lietuvoje. Tragedijos atodūsiai pasiekė ir Palangą, tačiau jie, regis, nelabai sujaudino net ir gerai Palangos visuomenei žinomų palangiškių. Laimei, paprastų palangiškių širdys – ne ledinės.


Birželio 14-oji – Gedulo ir vilties diena. 1941 metų birželio 14-ąją enkavedistų pradėti masiniai lietuvių areštai bei trėmimai į Sovietų Sąjungos gilumą, Sibirą, skaudžiai palietė ir daugelį palangiškių.


Palangoje – įnirtingos boksininkų kovos

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 05 | Rubrika: Miestas

Praėjusį antradienį Palangoje prasidėjo Lietuvos jaunučių bokso čempionatas, o kitą dieną startavo ir Tarptautinis bokso turnyras „Palangos mero taurei“ laimėti. Gausus būrys atkakliųjų boksininkų iš visos Lietuvos susitiko Palangos senosios gimnazijos salėje ir pademonstravo visą savo kovingumą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius