Palangoje – įnirtingos boksininkų kovos

Rasa GEDVILAITĖ, 2010-06-05
Peržiūrėta
460
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Praėjusį antradienį Palangoje prasidėjo Lietuvos jaunučių bokso čempionatas, o kitą dieną startavo ir Tarptautinis bokso turnyras „Palangos mero taurei“ laimėti. Gausus būrys atkakliųjų boksininkų iš visos Lietuvos susitiko Palangos senosios gimnazijos salėje ir pademonstravo visą savo kovingumą.

 

Lietuvos jaunučių bokso čempionate šiemet dalyvavo 18 komandų, iš viso 137 boksininkai, Tarptautiniame bokso turnyre susirinko 4 komandos su joms priklausančiais 53 boksininkais. Visi ryžtingai nusiteikę žengė į bokso ringą pasitikti savo priešininkų ir įrodyti, jog jie geriausi. Kaip teigė palangiškių boksininkų treneris Saulius Simė, jaunučių čempionatas visuomet pasižymi jaunųjų sportininkų gausa. Jie aktyviausiai veržiasi pasigalynėti su bendraamžiais ir išbandyti savo jėgas.

Palangiškiams bokso turnyre sekasi. Iš aštuonių palangiškių net penki pateko į finalą. Du jaunučiai boksininkai taip pat pateko į finalą. Puikiai paruošti sportininkai kovos dėl aukščiausių laimėjimų. Būtent šiandien paaiškės jaunučių čempionato nugalėtojai, pasistengsiantys nugalėti savo priešininkus.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Populiari miesto interneto svetainė www.palangoje.info ieško pirkėjo - parduodama už 2 500 eurų.


Vakar įvyko miesto savivaldybės Tarybos posėdis, kuriame dalyvavo 17 narių. Jau tradiciškai posėdžių pradžioje įvairiais gyvenimo klausimais pasisakantis Eimutis Židanavičius šįkart „perspjovė“ pats save: posėdį vedusiam vicemerui Rimantui Mikalkėnui (meras Šarūnas Vaitkus dalyvavo Angelų sargų dienos minėjime policijos komisariate) įteikė...bokso...


Palangoje jau nuo trečiadienio rungiasi geriausi šalies jaunimo boksininkai – vasario 24-27 dienomis kurorte vyksta Lietuvos jaunimo bokso čempionatas.


Praėjusią savaitę, vasario 18 d., Klaipėdos viešbutyje, „Honolulu“ klube įvyko pirmosios šių metų „Atviro Ringo“ varžybos, kurias kasmet rengia „Lietuvos profesionalaus bokso lyga“. Į „Atviro Ringo“ varžybas išbandyti savo jėgas buvo pakviesti ir Palangos miesto sportininkai Jonas Varaška ir Jonas Kartavičius. Abu...


Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Liepos 2-3 dienomis Palangos stadione vyko tradicinis vaikų futbolo 9x9  turnyras kepyklos „Kimba“ taurei laimėti. Šiemet turnyras buvo jubiliejinis, surengtas jau dvidešimtą kartą.


Palanga Open 2013 Carlsberg taurei laimėti

„Palangos tilto” informacija, 2013 07 08 | Rubrika: Sportas

Šių metų liepos 13 – 20 dienomis Palangoje startuoja 23 – asis tarptautinis, III kategorijos, ITF serijos senjorų lauko teniso turnyras „Palanga Open 2013 Carlsberg taurei laimėti“.


Jeigu Palangos miesto savivaldybės specialistas, dar ir, tarkime, Lietuvos triušių augintojų asociacijos viceprezidentas, sumanytų nuvykti į triušių augintojų konferenciją Rusijoje ir paprašytų savivaldybės tam skirti komandiruotpinigių, girdi, jis ten atstovaus Palangai ir Lietuvai, suprantama, liktų išjuoktas. Kas nors ir palei smilkinį pirštą pasukiotų....


Penkiolikmetis vaikinas, perspektyvus boksininkas, praėjusį sekmadienį J. Basanavičiaus gatvėje panoręs išmėginti savo jėgą, smūgiuodamas į žaidimų automatą-bokso „kriaušę“, smūgiui nepavykus, suknežino plaštakos kaulus. Vaikino sportininko karjera pakibo ant plauko. Jaunuolio motina baisisi, kad prie žaidimų automato nėra jokio apsaugos tinklelio, įspėjančių...


Palangoje – įnirtingos boksininkų kovos

Rasa GEDVILAITĖ, 2010 06 05 | Rubrika: Miestas

Praėjusį antradienį Palangoje prasidėjo Lietuvos jaunučių bokso čempionatas, o kitą dieną startavo ir Tarptautinis bokso turnyras „Palangos mero taurei“ laimėti. Gausus būrys atkakliųjų boksininkų iš visos Lietuvos susitiko Palangos senosios gimnazijos salėje ir pademonstravo visą savo kovingumą.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius