Futbolo turnyre „Kimbos“ taurei laimėti palangiškiai treti

Sporto centro inf., 2013-07-08
Peržiūrėta
2127
Spausdinti straipsnį
Bendrinti per Linkedin
Bendrinti per Facebook

Futbolo turnyre „Kimbos“ taurei laimėti palangiškiai treti

Liepos 2-3 dienomis Palangos stadione vyko tradicinis vaikų futbolo 9x9  turnyras kepyklos „Kimba“ taurei laimėti. Šiemet turnyras buvo jubiliejinis, surengtas jau dvidešimtą kartą.
Varžybose dalyvavo 2002 metais gimę berniukai. Palangai atstovavo dvi komandos. 2002-2003 m. gimimo komanda (treneris A. Macius) ir neatvykus svečiams iš Daugpilio jų vietą užėmė 2001 metais gimę palangiškiai (treneris A.Šeškus), kurie rungtyniavo be konkurencijos. Be mūsų komandų, turnyre dar varžėsi Klaipėdos futbolo mokyklos pirma ir antra komandos, dvi komandos iš Kaliningrado, Telšių SRC ir Panevėžio futbolo akademija.
Turnyre gerai pasirodė 2002-2003 metais gimę palangiškiai. Jie savo grupėje vienodais rezultatais 2-0 nugalėjo Klaipėdos ir Kaliningrado antras komandas ir po atkaklios kovos lygiosiomis 0-0 sužaidė su Lietuvos čempionais Panevėžio futbolo akademijos auklėtiniais. Panevėžiečiai grupėje užėmė pirmą vietą dėl geresnio įvarčių santykio ir pateko į finalą.
Kita Palangos komanda savo grupėje 3-2 laimėjo prieš Klaipėdos pirmą komandą, 1-3 pralaimėjo pirmai Kaliningrado komandai ir 0-2 nusileido Telšiams. Rungtynėse dėl 7-8 vietos mūsiškiai 11-0 įveikė Klaipėdos antrą komandą, bet garbingo žaidimo principu aukštesnę vietą užleido jaunesniems klaipėdiškiams.
Mūsų 2002 -2003 metų gimimo berniukai kovoje dėl trečios vietos 1-0 įveikė Klaipėdos pirmą komandą ir tapo turnyro prizininkais.
Turnyre Palangai po įvartį pelnė Redas Milvydas, Laurynas Kardokas, Erikas Jonauskis, Dominykas Jakočiūnas ir Modestas Larlinskas. Geriausiu komandos žaidėju pripažintas vartininkas Jonas Inta, nepraleidęs nė vieno įvarčio.
Kitoje Palangos komandoje geriausiu pripažintas Valdas Paulauskas.
Finale Panevėžio futbolo akademija 2-0 nugalėjo pirmą Kaliningrado komandą ir antrus metus iš eilės tapo turnyro nugalėtoja.
Komandos prizininkės ir ketvirta komanda buvo apdovanotos taurėmis ir medaliais, o visi kiti turnyro dalyviai gavo po atminimo medalį.
Turnyro dalyvius sveikino ir apdovanojo Lietuvos vaikų ir jaunių futbolo asociacijos prezidentas Romualdas Lavrinavičius. Jis taip pat padėkojo UAB „Pavilka“ prezidentui Vytautui Stalmokui už ilgametį vaikų futbolo rėmimą ir palaikymą.
Kepykla „Kimba“ kiekvienai komandai iškepė po tortą.

Jūsų komentaras:

Taip pat skaitykite

Prieš Kalėdas Palangoje V. Jurgučio pagrindinės mokyklos sporto salėje vyko Kalėdinis jaunių tinklinio turnyras, skirtas 2014 metų Sporto centro taurei laimėti. Turnyre dalyvavo keturios jaunių vaikinų komandos iš Kretingos, Darbėnų ir Palangos.


Gruodžio 13-14 dienomis Palangos universalioje sporto arenoje vyko tradicinis kalėdinis vaikų mažojo futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Šis turnyras simboliškai tapo ir pirmosiomis futbolo varžybomis naujojoje arenoje.


Balandžio 16-17 dieną Palangoje vyko tradicinis tarptautinis, jau dvidešimt pirmasis, vaikų (2002 m. gimimo) 9x9 futbolo turnyras „Kimba 2014“.


Liepos 2-3 dienomis Palangos stadione vyko tradicinis vaikų futbolo 9x9  turnyras kepyklos „Kimba“ taurei laimėti. Šiemet turnyras buvo jubiliejinis, surengtas jau dvidešimtą kartą.


Palanga Open 2013 Carlsberg taurei laimėti

„Palangos tilto” informacija, 2013 07 08 | Rubrika: Sportas

Šių metų liepos 13 – 20 dienomis Palangoje startuoja 23 – asis tarptautinis, III kategorijos, ITF serijos senjorų lauko teniso turnyras „Palanga Open 2013 Carlsberg taurei laimėti“.


Velykinis vaikų mažojo futbolo turnyras Telšiuose

Palangos SC, „Palangos tilto“ inf., 2013 04 08 | Rubrika: Sportas

Kovo 29 dieną Telšiuose vyko berniukų, gimusių 2002 m., tarptautinis Velykinis futbolo turnyras B. M. Sabeckio atminimo taurei laimėti.


Balandžio 6-7 dienomis Palangoje vyko tarptautinis futbolo turnyras Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus taurei laimėti. Turnyre dalyvavo Latvijos komanda Rygos RFS, Šilutės „Šilutė“, Šiaulių „Juventa 99“.


Startavo tradicinis „Palangos Juzės“ futbolo turnyras

"Palangos tilto" informacija, 2012 03 09 | Rubrika: Sportas

Pirmadienį Palangoje startavo jubiliejinis, jau 50-asis tarptautinis futbolo turnyras „Palangos Juzė“. Dėl specialios taurės susikovė šešios ekipos iš Lietuvos ir Latvijos.


Savaitgalį Palangos sporto centro salėje vyko Kalėdinis tarptautinis vaikų futbolo (5x5) turnyras Lietuvos vidaus reikalų ministro taurėms laimėti. Varžybose dalyvavo aštuonios berniukų, gimusių 2002 metais, komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. A grupėje žaidusi Palangos sporto centro komanda liko ketvirtoje vietoje.


Palangiškiai jaunių futbolo turnyre – ketvirti

„Palangos tilto“ informacija, 2010 04 13 | Rubrika: Miestas

Praėjusį savaitgalį, balandžio 9-11 dienomis, Žiemos futbolo aikštėje jau 14-tąjį kartą vyko tradicinis  jaunių futbolo turnyras kepyklos „Kimba“ taurėms laimėti. Šiame turnyre dalyvavo septynios komandos, o jaunieji kurorto futbolininkai itin atkakliai siekę pergalės, atsidūrė garbingoje ketvirtoje vietoje.


Palangos tiltas gyvai
Renginių kalendorius