Palangiškiai jaunių futbolo turnyre – ketvirti

„Palangos tilto“ informacija, 2010-04-13
2099

Praėjusį savaitgalį, balandžio 9-11 dienomis, Žiemos futbolo aikštėje jau 14-tąjį kartą vyko tradicinis  jaunių futbolo turnyras kepyklos „Kimba“ taurėms laimėti. Šiame turnyre dalyvavo septynios komandos, o jaunieji kurorto futbolininkai itin atkakliai siekę pergalės, atsidūrė garbingoje ketvirtoje vietoje.

Jaunių futbolo turnyre be vietinių futbolo komandos „SC Palanga“ narių taip pat dalyvavo svečiai iš Klaipėdos „FM Klaipėda“, dvi panevėžiečių komandos „FA Panevėžys-94“ ir „FA Panevėžys-95“, „FA Šiauliai“, „SC N.Akmenė“ ir „FK Banga Gargždai“. Visą turnyrą stebėjo ir vėliau apdovanojimuose dalyvavo Lietuvos futbolo federacijos jaunių asociacijos pirmininkas Romualdas Laurinavičius.

Visos komandos itin azartiškai kovojo dėl laimėjimų, tad suteikė didžiulę pramogą visiems stebėjusiems šį turnyrą. Pirmąją vietą užėmė „FA Panevėžys-94“ komanda, antroji atiteko šiauliečiams, trečioji – klaipėdiečiams, o ketvirtoji – jauniesiems Palangos futbolininkams. Neliko nusivylę ir paskutinėse vietose likę futbolininkai, nes visi puikiai praleido laiką ir turėjo progą pasivaržyti su bendraamžiais. Paskutinė liko gargždiškių komanda, o penktąją ir šeštąją iškovojo „SC N.Akmenė“ ir „FA Panevėžys-95“.

Trenerio Arūno Maciaus vadovaujama palangiškių komanda turnyrą pradėjo su pergale. Pirmoje kovoje, pelnę 2 įvarčius, jie nugalėjo „FA Panevėžio-95“ komandą, kuri šiose pirmose rungtynėse nepelnė nei vieno įvarčio. Sėkmingai kurorto futbolininkai pasirodė ir varžybose su „SC N.Akmenės“ komanda. Pastaruosius palangiškiai įveikė rezultatu 1:0. Dviejose varžybose buvo lygiosios: su „FK Banga“ – 1:1 ir su šiauliečių komanda – 0:0. Dvejos varžybos buvo ne itin sėkmingos. Prieš klaipėdiečius palangiškiai pralaimėjo rezultatu 0:2, o panevėžiečių komanda „FA Panevėžys-94“ įveikė rezultatu 1:4. Net keturis įvarčius kurorto komandai pelnė ir geriausiu Palangos komandos žaidėju tapo Tomas Kleinas. Vieną įvartį pelnė ir Paulius Valuckas.

Liepos 4-5 dienomis Kaune esantis Nacionalinės futbolo akademijos manieže vyko vaikų futbolo turnyras „Hegelmann Cup 2020“, kuris sukvietė per 300 jaunųjų futbolo talentų iš Lietuvos.

Gruodžio 13-14 dienomis Palangos universalioje sporto arenoje vyko tradicinis kalėdinis vaikų mažojo futbolo turnyras Palangos sporto centro taurėms laimėti. Šis turnyras simboliškai tapo ir pirmosiomis futbolo varžybomis naujojoje arenoje.

Liepos 2-3 dienomis Palangos stadione vyko tradicinis vaikų futbolo 9x9  turnyras kepyklos „Kimba“ taurei laimėti. Šiemet turnyras buvo jubiliejinis, surengtas jau dvidešimtą kartą.

Salės futbolo turnyre sužaistos dar dvejos rungtynės

„Palangos tilto” informacija, 2013 01 28 | Rubrika: Sportas

Ketvirtadienį Palangos sporto centro salėje tęsėsi tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės. Sužaistos dar dvejos rungtynės: tarpusavyje kovėsi „Palangos tilto“ ir „KKT“ bei „Nykštuko“ ir „94“ komandos.

Salės futbolo turnyre – du rezultatyvūs mačai

"Palangos tilto" informacija, 2013 01 24 | Rubrika: Sportas

Antradienį Palangos sporto centro salėje tęsėsi tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės. Sužaistos dar dvejos rungtynės: tarpusavyje kovėsi „Palangos tilto“ ir „Sporto lizdo“ bei „Nykštuko“ ir „KKT“ komandos.

Salės futbolo turnyre – ir „Palangos tilto“ komanda

"Palangos tilto" informacija, 2013 01 14 | Rubrika: Sportas

Nuo sausio 17-osios Palangos sporto centro salėje startuoja tradicinės atviros Palangos miesto salės futbolo mėgėjų pirmenybės, kuriose šiemet dalyvaus penkios komandos.

Balandžio 6-7 dienomis Palangoje vyko tarptautinis futbolo turnyras Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio Palangos skyriaus taurei laimėti. Turnyre dalyvavo Latvijos komanda Rygos RFS, Šilutės „Šilutė“, Šiaulių „Juventa 99“.

Startavo tradicinis „Palangos Juzės“ futbolo turnyras

"Palangos tilto" informacija, 2012 03 09 | Rubrika: Sportas

Pirmadienį Palangoje startavo jubiliejinis, jau 50-asis tarptautinis futbolo turnyras „Palangos Juzė“. Dėl specialios taurės susikovė šešios ekipos iš Lietuvos ir Latvijos.

Savaitgalį Palangos sporto centro salėje vyko Kalėdinis tarptautinis vaikų futbolo (5x5) turnyras Lietuvos vidaus reikalų ministro taurėms laimėti. Varžybose dalyvavo aštuonios berniukų, gimusių 2002 metais, komandos iš Lietuvos, Latvijos ir Rusijos. A grupėje žaidusi Palangos sporto centro komanda liko ketvirtoje vietoje.